Charvel / Jackson Başlığı

artık bir dx10d em varrr! dayanamadım aldım valla dk2 ye göre çok bişi farkedemedim parasal olarakta beklicek ne sabrım ne gücüm vardı :) umarım utandırmaz beni :)

jackson

24 sayfanını tamamını okuyamadım ama 24 perde yurdışında (america) 300$_400$ arası, H-H veya H_S_H ,akort kaçırmazsa floydlu yada sabit köprü, trash tonlara gidecek ,klavyesi kalın(rahatsız) olmayan,manyetik takviyesi yapmadan idare edecek( X ve V kasalardan pek hoşlanmam ama olabilir) jackson modelleri nelerdir.İnternette bu özellikte bikaç gitar var ama en iyisini soruyorum.ikinci el olmasa daha iyi olur ama bu fiyata 2. el süper gitar bulursun derseniz düşünürüm ama kazık yemeyelim.(gitar biraz yemek tarifi gibi oldu ama....)Yardımcı olrsanız sevinirim.Müziikle kallıınnn...........

300-400 $ sanırım sadece JS serisi var ki Hindistan yapımı.. Ayrıca burda şu anda konuşulan da Jacksonlar'ın kalın klavyeleri :D en ince klavyesinin Prelektro zaten DK2'de olduğunu belirtmiş ki bu gitar da Türkiye'de 840 € zaten :) Ibanez düşün ince klavye istiyo'san.. Sanırım burdakiler de öyle diyecektir .. ( Bu arada ben çok anlamam ona göre ciddiye al mesajımı :D )

Chatking:
aga ne 840 euro su 1145 euro laylay amcalarda kazıkcı ipnoslar...

japan serilerindeki en ince klavye dk2nindir ama jackson gitarlarin genelinde cok bariz fark yaratacak modelleri yoktur hemen hemen aynıdır butun jackson klavyeleri haa birde unutmadan en baba japon model kesinlikle sl3 dur onun hemen peşinden dk2 gelir

emreizmir 300-400$a ikinci el ps4 yada jsx94 tarzı aletler alabilirsin ancak ama tavsiye etmem 400$a ibanez al cort al daha iyi emin ol ;) kesinlikle jackson alacaksanız bence dk2 den aşağısını almayın derim ben cunku cok kullandım zamanında olsun simdi olsun cok vasat gitarlar tını adına akustik adına birsey yok sadece uzerindeki dandik manyetiklerin gürültüsünü duyarsınız benden soylemesi

Chatking:

japan serilerindeki en ince klavye dk2nindir ama jackson gitarlarin genelinde cok bariz fark yaratacak modelleri yoktur hemen hemen aynıdır butun jackson klavyeleri haa birde unutmadan en baba japon model kesinlikle sl3 dur onun hemen peşinden dk2 gelir

emreizmir 300-400$a ikinci el ps4 yada jsx94 tarzı aletler alabilirsin ancak ama tavsiye etmem 400$a ibanez al cort al daha iyi emin ol ;) kesinlikle jackson alacaksanız bence dk2 den aşağısını almayın derim ben cunku cok kullandım zamanında olsun simdi olsun cok vasat gitarlar tını adına akustik adına birsey yok sadece uzerindeki dandik manyetiklerin gürültüsünü duyarsınız benden soylemesi

Böle dedin şimdi de içime kurt düşürdün :D Bendeki DKMG'de de dandik manyetklerin gürültüsü yok di mi :LOL: ??

Şu anda sitesinde 930€ yazıyor ama ben benimkini alırken 860€'dan 690€'ya inmişlerdi ya :?

ChatKing demiş ki:
Böle dedin şimdi de içime kurt düşürdün :D Bendeki DKMG'de de dandik manyetklerin gürültüsü yok di mi :LOL: ??

Şu anda sitesinde 930€ yazıyor ama ben benimkini alırken 860€'dan 690€'ya inmişlerdi ya :?

ne demeye calişiyorsun ben 300-400$lık jacksondan bahsediyorum benim gorusum bu saygı gostermen gerekirken bu tavrın nedir dalga gecme insan ol

Chatking bi kere DKMG yurtdışı 630$ , dk2 475$. Dk2 nin üzerinde duncan designed manyetikler var , dkmg nin üzerinde emg hzler varki emg hzlerin liste fiyatı adet başına 99$. Hzler duncan designeddan ne kadar iyi tartılışılır ama paha olarak fazla ettiği kesin. :)

jacksonabi demiş ki:
Chatking:

en iyi japon model slsmg.o abanoz klavyeli.

Japonlardan birini seçmem gerekseydi en iyi gitar olarak ben şahsen Rr5'i veya Kevin Bond Rhoads'u seçerdim.

Ama hangisini istersin deseler Slsmg'yi isterdim... Sl-3'leri şahsen fiyat performans açısından pek beğenmiyorum :)

Bak abicim ben ağır abi değilim geyik bi' adamım neyse dalga geçtin diyo'san da özür dilerim :)

Bu arada kafama bişey takıldı bu music123.com ve benzeri siteler nasıl asıl fiyatın üzerine %30 düzeyinde indirim yapabiliorlar :? ???

Jenna için özel olarak bir Kvx10 üretilecekti. Sonra galiba bunu limited edition run yapmaya karar vermişler. Ne zaman tamamlandı da piyasaya sürüldü bilmiyorum ama bir tanesi e-bay'e düşmüş bile :)

93_3.JPG

http://cgi.ebay.com/Mint-Jackson-Je...376990257QQcategoryZ33044QQrdZ1QQcmdZViewItem

Geri