Charvel / Jackson Başlığı

Reeve demiş ki:
Yok abi Jackson headstock'lari bence en guzel headstock, yalniz uc kismi cok az daha keskin olup headstock'un kalinligi biraz daha inceltilseymis daha bi havali olurmus, birde bilmiyorum katilir misin ama bir Jackson headstock'u bir baska Jackson headstock'una uymayabiliyor, yani cok az da olsa daha keskin duruyor bazilari, ornegin benim eski performer'im..

buarada biraz abuk gelecek ama gecen sakizi cigneyip en uc kismina yapistirip sekil verdim, yani biraz daha keskinlestirdim, sonra siyah gazli kalemle :) tukuruk kuruduktan sonra :) siyaha boyadim orayi :) sanki headstock'un devami gibi duruyodu :) ama tabi denemek icin yaptim nasil duracak acaba diye :) gulmeyin :D

gülmeyin demişin ama ...

:LOL: :LOL: :LOL:

masterofpuppetsasd demiş ki:
Reeve demiş ki:
Yok abi Jackson headstock'lari bence en guzel headstock, yalniz uc kismi cok az daha keskin olup headstock'un kalinligi biraz daha inceltilseymis daha bi havali olurmus, birde bilmiyorum katilir misin ama bir Jackson headstock'u bir baska Jackson headstock'una uymayabiliyor, yani cok az da olsa daha keskin duruyor bazilari, ornegin benim eski performer'im..

buarada biraz abuk gelecek ama gecen sakizi cigneyip en uc kismina yapistirip sekil verdim, yani biraz daha keskinlestirdim, sonra siyah gazli kalemle :) tukuruk kuruduktan sonra :) siyaha boyadim orayi :) sanki headstock'un devami gibi duruyodu :) ama tabi denemek icin yaptim nasil duracak acaba diye :) gulmeyin :D

gülmeyin demişin ama ...

:LOL: :LOL: :LOL:

heh :)

bauglir demiş ki:
bu resimdeki rr24ün rengini zerrece sevmedim, boyle dümdüz siyah bence hic de güzel bişey değil... her türlü cizik, parmak izi vs resmen tek tek gözükür..görünüşü de hoş olmamış bence..
"sence" dediğin gibi. zevk var görecelik var..
o değil de seneye bu gitarı alıp çıkma karşıma da.. :LOL:

abi gazı olandan çok parası olan alıcak önce :) gaz hepimizde var (allah vergisi) :D mesela benim rr24 almam için rr lerden en az birini feda etmem lazım. gaz var ama para yok yani anlıcağın :D

Jackson dk2m için laylaylomu aradım , fiyatını sordum,bana 950 euro gibi bir fiyat verdi,şaşırdım, ee dedim nakit alımda nasıl bir indirim yaparsınız diye sorunca, 900€ olur dedi herif,ne iştir anlamadım,sitede ise 817 € gitarın fiyatı
garipti gerçkten verdiği fiyat :))

Binding şart binding. Beyazı yani, siyah kesmiyo beni :D

Bütün RR24'leri şu small batch run gibi yapsalar ya, ne güzel olurdu işte. Nasıl olsa aynı paraya satıyolar. Hain Jackson :LOL:

2977wm1.jpg

Ne olursa olsun RR1'larin pabucunu dama atamayacak bu RR24'lar :) hepsi alexi laiho ozentisi bu aletlerin zaten :p

Bu arada Berkay Charvel/Jackson basliginin beraber olmasindan pek memnun olmamisti, simdi ayirabilirsin istersen :) ? Charvel konusuldugu yok zaten burada :roll:

rr1 e de laf ettirmezsin artık :p benim bu alette sevdiğim en önemli olay (tek manyetik olmasından başka) beyaz modelinde gövde ve kafanın birbiri ile uyumu.beyaz kafa üzerine siyah logo gayet güzel durmuş.rr1 de de öyle olsa ya :roll:

Geri