Charvel / Jackson Başlığı

Laylaylomla konuştum biraz önce . Kurban bayramına doğru gelir dediler. Yani aralığın sonuna. Kurban bayramında gelsin bakire falan kurban ederim artık. Çok sıkıldım beklemekten ve artık sıkıntım sinire dönüşmeye başladı. Pamuk gibi adamdım ne hale döndüm .Yaktın beni Laylaylom...

Laylaylomla konuştum biraz önce . Kurban bayramına doğru gelir dediler. Yani aralığın sonuna. Kurban bayramında gelsin bakire falan kurban ederim artık. Çok sıkıldım beklemekten ve artık sıkıntım sinire dönüşmeye başladı. Pamuk gibi adamdım ne hale döndüm .Yaktın beni Laylaylom...

emredd sana katılıyorum :):)

Ben de kuzu kuzu verdim valla :) Neyse artık gelsin şu gitarlar. Sonra zaten laylaylomla işim biter. Istıfıl olsun....[/quote]

ya ben sonraki partiye sipariş vercektim aslında ne zaman gelir ki seneye bu zamana gelir miXD. şaka bi yana fiyatlar çok oynuyor, ön ödemeli de %25 indiriyolar oha oluyosun hemen sipariş veresi geliyo insanın. dk2m indirimle 750 800 euroya geliyor. dolar 1178 euro1730 olmuş pff keşke euro düşeydi bu kadar da dolar yükselseydi onun yerine... o zaman da dolarla satarlardı ama:/ kadın 800eur demişti ama az bi pazarlık daha yapılır belki 1300 1400 ytl e alınabilir dk2m fena fiyat da değil aslında ama beklemesi yok mu:D (delircek şimdi bekleyenler)

Jackson'u beklerken kulanabileceğin bir 2.gitarın varsa biraz daha az yiyorsun kafayı.En azından elinin altında gitar olmalı idare edecek şimdilik.Bütün ekipmanı satıp almaya kalkmayacaksın yoksa 1 sene bekliyorsun,gitardan soğursun maazallah :D

arkadaşlar konuyu başka yöne çekeyim de biraz,gitar bekleyenlerin kafası dağılsın :D

solak gitar bakınırken hadi dedim jackson starslara da bakayım belki bişeyler çıkar.sonra gördüğüm bir tablo beni adeta mutluluklara gark etti.jackson stars'ın rr-j2l isimli modeli 24 perde.fakat bildiğiniz gibi usa rr'ler 22 perde oluyor.bu değişikliğin sebebi nedir?acayip merak ettim.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.link de vereyim incelemek istersiniz belki:

http://www.guitarjapan.com/jackson/jackson_lh.html

ama abi bence bu rr-j2l rr24ten de iyi bişey :D neden dersen hem 24 perde,hem sap manyetiği de var.rr24ün de sap manyetiği olmaması dezavantaj bence.valla amerikadan usa jackson alana kadar japonyadan stars almak daha mantıklı gelmeye başladı artık.japonlar solakları da düşünmüş ya,helal olsun valla :D

Geri