Charvel / Jackson Başlığı

Laylaylom ( şu an la la mi ) Jackson distribütörlüğünü bıraktı. Dolayısı ile garantili ve sıfırını bulman imkansıza yakın Türkiye'de. İkinci el desek o da zordur gibime geliyor.

Ya şimdi benimde aklıma takıldı. Memleketimizin Jackson sorunu nezaman bitecek? LLL bana distribütörlüğü bıraktıklarını söyledi. Ülkemizde oldukça rabet görecek bir marka bu. Peki şimdi ne olacak? Başka bir firma mı alacak distribütörlüğü? Jackson'ın sitesinde distribütör olarak hala Lay Lay Lom ismi mevcut. Mail atıp sorsak mı acaba? Ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Büyük ihtimalle bi kaç yıl jackson olmayacak. Sonra bir firma alır distribütörlüğü, lll ile devamda edilebilir tekrardan. Bu arada hayırlı olsun gitarın, çok güzel seçim. :D Ltd alıyodun, ona ne oldu :LOL:

Ya bırakın LLL'yi adam gibi bir firma alsın sorumluluk sahibi en azından. Eskiden mağazalar distrübtör olmasa bile 2'şer 3'er Jackson getirip koyuyordu vitrine şimdi o da yok...

avenger demiş ki:
Ya şimdi benimde aklıma takıldı. Memleketimizin Jackson sorunu nezaman bitecek? LLL bana distribütörlüğü bıraktıklarını söyledi. Ülkemizde oldukça rabet görecek bir marka bu. Peki şimdi ne olacak? Başka bir firma mı alacak distribütörlüğü? Jackson'ın sitesinde distribütör olarak hala Lay Lay Lom ismi mevcut. Mail atıp sorsak mı acaba? Ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

pan müzik uğraşıyor hala sanırım almak için..

soulwalker demiş ki:
Büyük ihtimalle bi kaç yıl jackson olmayacak. Sonra bir firma alır distribütörlüğü, lll ile devamda edilebilir tekrardan. Bu arada hayırlı olsun gitarın, çok güzel seçim. :D Ltd alıyodun, ona ne oldu :LOL:

LTD Temmuz sonunda falan gelecekti, babamdan parayı acil almam lazımdı bekletirsem iç ederdi parayı büyük ihtimalle :D ya da ben harcamadan duramazdım. Sabit köprü, emg'li ve maun bir gitar arıyordum. Bunu buldum aldım :D

---

Evet sorumluluk sahibi bir dükkanın alması çok daha iyi olur. En azından çok daha ucuza geleceğine eminim. Sonuçta toptan alacaklar ve amerikada o musiciansfriend'de gördüğümüz fiyattan da ucuza alıyor mağazalar. LLL gibi geçirmeye çalışmayacak birileri alsın distribütörlüğü.

Kont_De_La_Fere demiş ki:
Hetepes-Sekhus demiş ki:
Abi sl1 düşünmüyorum.Teşekkür. Single : ) ...
Çon yanlış bir düşünce, sonuçta single boyutunda humbucker'lar kullanarak sl2h'tan çok daha fazla kombinasyon yakalamak mümkün. Görüntü içinse ayrı mesele tabii :D

Tamam daha çok kombinasyon olacağı kesin fakat bir MiniHum'ın standart Humbucker ile aynı dolgunluğu ve tadı vermeyeceği de açık.

Sapta bir Humbucker sesi istiyorsa, istediği tonu öyle bulabiliyorsa HH seçim ona daha uygun olabilir.

Sonuçta SL1 ve SL2 kalite olarak aynılar. Farkları sadece manyetik kombinasyonunda yatıyor.

arkadaşlar öncelikle gitardan hiç anlamam bende bir jackson var siz v kasa diyorsunuz ama benimkinin alttaki ucu daha kısa , sapında made in usa yazıyor üzerinde beyaz şimşek desenleri ve seymour duncan yazısı var bi de sapın başladığı yerde uo 6868 yazıyor.bu gitarı satmaya kalksam kaç lira eder 1000 lira filan olur mu?(gitarı gören biri 1000 lira veriyim dedi de onun için soruyorum

ravenlord demiş ki:
arkadaşlar öncelikle gitardan hiç anlamam bende bir jackson var siz v kasa diyorsunuz ama benimkinin alttaki ucu daha kısa , sapında made in usa yazıyor üzerinde beyaz şimşek desenleri ve seymour duncan yazısı var bi de sapın başladığı yerde uo 6868 yazıyor.bu gitarı satmaya kalksam kaç lira eder 1000 lira filan olur mu?(gitarı gören biri 1000 lira veriyim dedi de onun için soruyorum

Seri numarası 98 yılı ontorio fabrikasını gösteriyor ancak o yıllarda yekpare randyler rr kodu altında çıkıyordu diye biliyorum. Resim koyma imkanın var mı? 1000 ytl ye de verme gitarı. Durumuna göre 2000 dolara kadar çıkıyor türkiyedeki fiyatları.

Geri