Charvel / Jackson Başlığı

Arkadaşlar geçen cumartesi tekrar ankara kıvıcıma gittim ve jacksonları sordum gelecekmi diye, 1-2 hafta içinde gelecek dedi eleman(yine :D). Ama artık çokta umurumda değil zira 4-5 model geleceğini söyledi, ve gelecek modelleri kendileri bile bilmiyormuş (yalanını yeyim). yaw gelsede bişey değişmez boşverin, USA model alacaksanız ya direk amerika kökenli bi siteden sipariş verin ya da Amerikaya gidecek bi arkadaşınızdan rica edin. Jackson distribütör olayında Türkiye'de şanssız. hiç beklemeyin bence arkadaşlar, yol yakınken hevesiniz kursağınızda kalmasın. verin siparişi gitsin ;)

Yurtdışı en güzel çözüm...Ben o kadar zaman beklediğim için kendimi salak olarak görüyorum..Ki sandığınızdan çok daha ucuza geliyor yurtdışından almak.Özellikle Ebay dan alışveriş yapma imkanınız varsa...

Goreshredder demiş ki:
Yurtdışı en güzel çözüm...Ben o kadar zaman beklediğim için kendimi salak olarak görüyorum..Ki sandığınızdan çok daha ucuza geliyor yurtdışından almak.Özellikle Ebay dan alışveriş yapma imkanınız varsa...

özellikle sağlam ratingli satıcılara denk gelirseniz hiç de zahmetli olmuyor, gayet güvenli ve hızlı(ve tabiki ucuz :) ) halloluyor işiniz...

assault demiş ki:
Getire getire onu mu getirdiler yahu!
Nasıl iştir bu arkadaş?

Evet malesef ;) Pro serisi gelecekmi peki dedim, gelebilir de gelmeyebilirde diyor. Bu nasıl bi pazarlama anlayışıysa anlamadım, sanki birilerinden bişey gizler gibi, ulan tek distribütör sizsiniz, siz bilmeyeceksinizde bizmi bilecez? O JS serisinede öyle bir fiyat çekmişlerki yuh dedim 450€ :S. Daha öncedende söylemiştim arkadaşlar Jackson almak için yurtdışından aşağısı kurtarmıyor malesef ;)

Forum üyelerinden shnicx ile irtibata geçerek gitarını nasıl getirttiğini ve kaç para ödediğini öğrenebilirisiniz. Kendisi amerikadan getirtti. Hatta şu 2 gün içinde satılığa çıkardı gitarı bir göz atın harika birşey

Geri