Charvel / Jackson Başlığı

ben aslında rr24 almayı düşünüyordum lakin tek manyetik olması kafamı karıştırdı. rr3 alıp emg 81-85 yapsam daha mı iyi olur acaba. yalnız şunu belirteyim; gönlüm ne olursa olsun beyaz rr24 ten yanadır :) .

soulwalker demiş ki:
Bugün zuhale gidip jacksonları denedim ama hayal kırıklığına uğradım biraz. Japonların kalitesi mi düşmüş yoksa bana mı öyle geliyor ?

hangilerini denedin dostum biraz açabilir misin ve hangi yönü hayalkırıklığına uğrattı seni ?

yazın dk2m düşünüyorum bende ama ibanez'de kafamı karıştırmıyor değil bir yandan

İşçilik, sapta ve klavyede kullanılan ağaçın kalitesi. Belki modele özgüdür, hani biri diğerini tutmaz ya bende bi jackson istiyorum yaza doğru, bakalım.

91 modelden 2007 ye kadar arada bi çok farklı model jackson kullandım kalite düşmesi falan söz konusu değil kalite düşmesi olayından yalnızca şu şekilde bahsedilebilir 90 ların başlarında üretilen neck thru abanoz klavye rhoads lar ve warrior lar bolt on abanoz klavye dk ler ki üzerlerinde sharfinlerde gerçek sedefti bunlar amerikan jacksonların satışlarını düşürdü bu nedenle 90ların ortalarında jackson bu gitarları üretmemeye başladı fender aldıktan sonra farklı bi strateji uygulamayı seçti japon modellerinde de abanoz klavye neck thru gitarlar üretmeye başladı ama usa modellerinden farklı olmasına ciddi özen gösterdi birinde binding yok birinde sharkfin yok birinde floyd rose yok yada sap manyetiği yok bu şekilde hem alıcıya daha kaliteli gitarlar sundu hemde bunun usa select serilerinin satışlarını baltalamasını engelledi olayın özü budur.

dostlar zuhal jacksonları eruro ile satıyo ve geldiği günden beri euro yu takip edioyorum euro düşüşte ve gitarlarda ucuzladı :D meslela dk2s 1800 lerden 1700 lere düştü keza benim almak istediğim dk2m 1400 lerden 1300 lere düştü eğer böyle gidersen gitarların fiyatları yaza kadar bayağı bi ucuzlicağa benziyor keza seçim ekonomisinden çıkılması,kemerlern yeniden sıkılması fln euro yu düşüreceğe benziyor
.haydi gözümüz aydın :D

1600 yüksek bi rakam ya kevin bond yada rr24 ler gelicektir yakında tahmini fiyatı 1100 euro civarı olr rr24 1200 falan olr indirimle falan 2000 civarı bişey olr biraz daha sıkar dişini onu alırsın üst düzey bi jackson ın olr ama rr3 düz siyah tahminen 1500 civarı olr.

izzzyy demiş ki:
1600 yüksek bi rakam ya kevin bond yada rr24 ler gelicektir yakında tahmini fiyatı 1100 euro civarı olr rr24 1200 falan olr indirimle falan 2000 civarı bişey olr biraz daha sıkar dişini onu alırsın üst düzey bi jackson ın olr ama rr3 düz siyah tahminen 1500 civarı olr.

kevin bond signature üretimden kalktı :( ... satanı bulursam mayıs sonlarında alıcam bende...

izzzyy demiş ki:

kevin bond signature üretimden kalktı :( ... satanı bulursam mayıs sonlarında alıcam bende...

comprehension demiş ki:
izzzyy demiş ki:

bi tane vardı forumda,satıldı mı bilmiyorum.satılmamış olabilir :D

ErenimooO demiş ki:
comprehension demiş ki:
izzzyy demiş ki:

bi tane vardı forumda,satıldı mı bilmiyorum.satılmamış olabilir :D

mayıs sonu bi gelsin.. :D rr kasa fantezimi gerçekleştiricem

Geri