Charvel / Jackson Başlığı

proshop üstteki dükkan kıllık olaya bireysel, zuhalle alakalı bişey değil çoğunu tanırım kıl olanlarıda var çok kral adamlarda var aralarında.

Kraldır lafım yok tanımam etmem. Demek istediğim müşteriyle ilişki daha kıl, aşağıdaki dükkanda muhabbet daha sıcak, soru cevap daha bol. Alt mağazada semt bakkalında gibiyken üstte Ikea'da gibisin anlatabildim mi? :D

kimiside üstü sever etkileşim meselesi bide denk gelme kalabalık olr ilgilenemez falan kolay iş değil ama haklısın üst proshop olduğundan satış üstünde duruyolar daha çok alt taraf showroom olduğundan hem çok daha fazla malzeme görme şansın var hemde kalabalık olduğundan bilgi verecek elemanda çok oluyor.

kadıköyde,kadıköy pasajındaki "stage müzik" sitesinde yakında jakson getiereceklerini yazmış,detaylı bilgisi olan var mı? haftaya yolum düşebilir oaraya sorar öğrenir sizlerle paylaşırım.

zuhalden alıp satıcaktır muhtemelen ama jackson ın sitesinde hala laylaylom gözükmekte türkiye dağıtıcısı olarak kısa bir süre sonra netleşicektir.

bende geçende hepsiburada.com da jackson gitarlar gördün inanamadım. ama bütün modellerde temin edilememektedir yazıyor gerçi bu hazırlıktır. 2009 modeller geldimi oradanda alabilicez gitarları yani. hepsiburada baya baya gitar satmaya başlamış. fender vintage strat bile vardı.

Nedense zuhalin jackson fiyatları (laylaylom kasıklara kadar dayıyodu onu biliyoruz ama) bana biraz piyasayı manipüle etmek için verilmiş gibi geldi çünkü hep stokta yok diyor ve fiyatlar gerçekten aşırı derecede uygun gitar üreten ve sürekli parça satın alan bir arkadaşta bu işte kesin bir bit yeniği olduğunu söyledi şüphem arttı açıkçası ,içinizde alan var mı arkadaşlar ?

Ne bityeniği olacak, Japon Jackson'lar kısıtlı sayıda duruyor dükkanda, giden alıyor. E biten gitar tabi ki stokta yok olur. Yakında daha çoğu gelecektir elbet. Sonuçta ticaret bu, kimse alıcı potansiyelini görmeden ikibin tane gitar getirip koymaz dükkana.

LLL millette fobi yaratmış herşeyin altında çapan aranır hale gelmiş. Tabi ki USA'lar gelince fiyat artar ama şu anda gül gibi fiyatlara bir dolu Japon Jackson var dükkanda. Gidin görün elleyin beğenirseniz alın, bu kadar basit ;)

Ha evet ben aldım bu arada, klavyeden olmaz bu iş, gittim gördüm mıncıkladım, beğendim, fiyatta da anlaştık aldım geldim, ahanda budur. Gitmeye imkanı olmayan için de yazdım görüşümü, dikkate alan olursa eyvallah :D yoksa Zuhal de babamın oğu değil.

ErenimooO demiş ki:
ya jackson neden türkiyede tek biryere satıyo ki,stage in doğrudan fabrikadan alma ihtimali yok mu?

ihtimali yok şöyle ki; dağıtıcı olduğun zaman belli satışı yüklenmiş oluyorsun yani belli bir miktar mal satacağını taahhüt ediyorsun bu yüzden türkiyede bir çok markanın tek dağıtıcısı var ibanez gibi çok satılan markalar hariç. Dağıtıcı laylaylom ken hiçbiyere vermiyordu jacksonı artık bi takıntımıdır nedir benden başka kimse satmasın diyordu yada fiyat konusunda çekincelerimi vardı bilemiyorum tam olarak ama zuhalde böyle bişey olacağını sanmam çünkü zuhalin dağıtıcılığını yaptığı tüm markaları başka yerlerde rahatlıkla bulabilirsiniz stage müzik ve bazı sitelerlede anlaşmıştır muhtemelen hatta mydukkanda tek göremediğimiz marka olan jackson ı yakında görmemiz olası şirket politikası işte bakalım neler olacak.

solitude71 demiş ki:
Ne bityeniği olacak, Japon Jackson'lar kısıtlı sayıda duruyor dükkanda, giden alıyor. E biten gitar tabi ki stokta yok olur. Yakında daha çoğu gelecektir elbet. Sonuçta ticaret bu, kimse alıcı potansiyelini görmeden ikibin tane gitar getirip koymaz dükkana.

LLL millette fobi yaratmış herşeyin altında çapan aranır hale gelmiş. Tabi ki USA'lar gelince fiyat artar ama şu anda gül gibi fiyatlara bir dolu Japon Jackson var dükkanda. Gidin görün elleyin beğenirseniz alın, bu kadar basit ;)

Ha evet ben aldım bu arada, klavyeden olmaz bu iş, gittim gördüm mıncıkladım, beğendim, fiyatta da anlaştık aldım geldim, ahanda budur. Gitmeye imkanı olmayan için de yazdım görüşümü, dikkate alan olursa eyvallah :D yoksa Zuhal de babamın oğu değil.

dostum hayırlı olsun yeni gitarın,da ben gitarlar tükendi biliyodum sende bi dolu japon jackson var demişsin,yoksa var mı gerçekten? :D

İki hafta önce uğradım kendi gözümle teşhirde en az 7-8 tane gördüm (depoyu bilemem). Kelly, RR, DK, V hepsinden çil çil vardı ortalıkta ama tabi bitmiş de olabilir çünkü ben oradayken 2 tane satıldı bile.

Ankara Zuhalle Kötü anıları olan biri olarak amerika fiyatı 900$ olan japon DK2M Eerie Dess Swirl'i 1500e aldım İstanbul'dan da 2 günde getirdiler(LLL'da 1yıl SL1 bekleyenler duyulmuştur)ki normalde distribütörü kendileri olan markalarda bile diğer dükkanlardan pahalıydı zuhal.İlk defa memnun çıktım ve mutluyum.Ayrıca Amerikanlar sadece siparişle geliyor diye duydum elemanlardan.

jacksonlar gelmeden tam 2-3 hafta önce zuhal merkez'e gidip "Jacksonları sizin getirme ihtimaliniz varmı?" dediğimde dingo bir eleman "Jackson Gitarları bu dükkana giremez kalitesi düştü artık" gibi, uyduruk, saçma sapan, karaktersiz, kendini bilmez, sarkastik bir cevap verdi. Yaw bir insanın karakteri yüzüne bu kadarmı yansır yaw, öylede gıcık bir tipi vardı, hafiften batmanda suratına çuval geçirip milleti korkutan adama benziyordu. şimdi yok heralde, zaten durması kabahat olurdu :) Netice itibariyle böyle dükkanlar ya kimi alacağını bilmiyor ya da eleman bir süre sonra dükkanın alehine çalışıyor. Bu prim usulü çalışan tüm firmalardaki elemanları allah bildiği gibi yapsın ;)

hacktorr demiş ki:
jacksonlar gelmeden tam 2-3 hafta önce zuhal merkez'e gidip "Jacksonları sizin getirme ihtimaliniz varmı?" dediğimde dingo bir eleman "Jackson Gitarları bu dükkana giremez kalitesi düştü artık" gibi, uyduruk, saçma sapan, karaktersiz, kendini bilmez, sarkastik bir cevap verdi. Yaw bir insanın karakteri yüzüne bu kadarmı yansır yaw, öylede gıcık bir tipi vardı, hafiften batmanda suratına çuval geçirip milleti korkutan adama benziyordu. şimdi yok heralde, zaten durması kabahat olurdu :) Netice itibariyle böyle dükkanlar ya kimi alacağını bilmiyor ya da eleman bir süre sonra dükkanın alehine çalışıyor. Bu prim usulü çalışan tüm firmalardaki elemanları allah bildiği gibi yapsın ;)

batmanda kafasına çuval geçirip milleti korkudan adamı hiç düymamıştım,o kadar batmana gittim,bu yaz yolum düşer oralara sırf meraktan bulucam adamı :p

gün geçmiyor ki insan yeni birşey öğrenmesin!

Geri