Charvel / Jackson Başlığı

Yazılarımı takip eden hayranlarım bilir. Zamanında bir DKMG almıştım ve kutudan son modelden bir önceki model olan EMG-HZ'li DKMG çıkmıştı akabinde salya sümük bu forumda dert yanmış idim. Lay Lay Lom çalışanları da bana yeni model DKMG geldiğinde değiştireceklerini söylemişlerdi.

Ve evet. yeni model DKMG'ler geldiğinde LLL'dan beni aradılar ve istediğim yeni model DKMG'nin geldiğini ve ertesi gün bana göndereceklerini söylediler, benden de bendeki gitarı göndermemi istediler.

Ben ne yaptım?

Vazgeçtim arkadaşlar.

Evet, sıradan bir ev kullanıcısı olarak onun pil angaryasına ve ultra yanık sesine ihtiyacım olmadığını, benim gibi Scorpions ve Helloween tadında müzikten hoşlanan ve yüksek desibelde kullanmayacak biri için HZ'lerin daha uygun olduğunu düşündüm.

Ayrıyetten model değişimi ile ilgili olarak gösterdikleri hassasiyetten ötürü iletişim kuruduğum LLL çalışanı arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Onlar kendilerini bilir :).

Eldrun demiş ki:
Transparent black bence daha iyi bir renk. :)

Bu arada şunu resmi eklemeden edemiycem, jackson değil ama olsun, marty'nin kayıtlarda kullandığı bir gitar.

Youthanasia döneminden..

A tout Le Monde, Addicted to Chaos gibi şarkıların soloları bu gitarla kaydedilmiş. Dinleyince strat tonu oldukları anlaşılıyor zaten :)

Evet, Making of Youthanasia'yı izliyordum da :) Kimseye söylemeyin ama bazı şarkıları bununla kaydettim, sapı kalas gibi ama iyi ses veriyor diyor sanırım. :)

Takipçiniz abi.Yaptığın işleri hayranlıkla takip ediyoruz.O Dikeyemci maceranı benim diyen gitarist kaldiramaz.
eusa_whistle.gif
:deli

DaveMustaine_64 demiş ki:
Eldrun demiş ki:
Transparent black bence daha iyi bir renk. :)

Bu arada şunu resmi eklemeden edemiycem, jackson değil ama olsun, marty'nin kayıtlarda kullandığı bir gitar.

Youthanasia döneminden..

A tout Le Monde, Addicted to Chaos gibi şarkıların soloları bu gitarla kaydedilmiş. Dinleyince strat tonu oldukları anlaşılıyor zaten :)
vaytt toka takmış burda ,, bu arada bu konuya dginmişken ,biraz sapcak konu ama , marty friedman ın sağ el duruşuna ragmen nasıl temiz çaldığını hep meark etmişimdir,cogu kişide eminim merak ediyordur ,nasıl susturabilir ya üst telleri anlamış değilim..Sıfır gürültülü çalıyor herif cok temiz.

jacksonke1n demiş ki:
vaytt toka takmış burda ,, bu arada bu konuya dginmişken ,biraz sapcak konu ama , marty friedman ın sağ el duruşuna ragmen nasıl temiz çaldığını hep meark etmişimdir,cogu kişide eminim merak ediyordur ,nasıl susturabilir ya üst telleri anlamış değilim..Sıfır gürültülü çalıyor herif cok temiz.

Susturamıyor :) Genel anlamda tekniğinden kaynaklanan bir temizlik var evet fakat kendisi pena tutuşu yüzünden üst telleri susturamadığığı ve kayıtlarda toka kullandığını ya da birini bulup 1. perdeye parmağını koydurttuğunu söylüyor. Konserlerde falan da elimden gelenin en iyisini yapıyorum diyor :)

Geri