Charvel / Jackson Başlığı

JT580 oyuguna OFR koyuldugunda base platein yan tarafi ile govde arasinda cok az bir bosluk kaliyor bildigim kadari ile. Ama uyuyor.

Berkaylardan biri cevaplasin :)

thunderhead demiş ki:
Arzach...

SLXX serisi gitarlar neck-thru, ama bolt-on toplama bir gitar yapmak istiyorsan bir kac opsiyonun var.

*Bir adet DK2 alinir, sap satilir, warmothdan bir adet sap siparis edilir. OFR'un JT580in bosluguna uymama sansi var...

*Warmoth'dan bir adet sap ve govde siparis edilir.

Govde siparis edebilecegin bir baska sitede Mojo Bodies - http://www.mojobodies.com/

yada USA custom guitars
http://www.usacustomguitars.com/

* Ebay'den bir adet DK govdesi alinir, Turkiye'de bir luthier'e sap siparis edilir.

* Turk bir luthier'e istedigin ozelliklerde bir gitar siparis edilir (SL2).

Sahsen 1000 ytl butcem olsa ebay'den bir govde alir onun uzerinde calisirdim.

Maple+Ebony bir sap Warmoth'da 190$. 50 60$ a bir govde bulunur ebayden. Onun uzerine 180$ OFR. Manyetiklerde (salliyorum) 150$. Etti 600 650$. Onun uzerine posta ucretlerini ekle. Arti tuner, pot vs vs extralar ile 1000 ytl'ye yakin birfatura cikiyor.
*gidilir bi tane cillop gibi custom charvel yaptırılır afiyetle yenir

desolation_alley.jpg

mundan istiyom mana mundan alın mana mundan mundaaaaaaan :LOL:

4000$ cok pahali be antisosil... 1500$ lik gitari sirf ustune Mike learn ciziktirmis diye 4000$a satiyorlar.

Onada cozum var 8) Bir adet San Dimas Standard alinir... Mike Learn'e ozelden postalanir.... Olaylar gelisir :D

O grafiktekilerde Ninja Kaplumbagalara benziyorlar.... 4u birden yakalanmis, kaziga gecirilmis :LOL:

thunderhead demiş ki:
JT580 oyuguna OFR koyuldugunda base platein yan tarafi ile govde arasinda cok az bir bosluk kaliyor bildigim kadari ile. Ama uyuyor.

Berkaylardan biri cevaplasin :)

base plate in yanı genişletilebilir mi?yada base plate ile gövde arasında az boşluk olmasının bir sakıncası varmıdır?

Benim aklımda hala gittiğimde son bir indirim var :D Hoş,gitarı aldığım fiyatı bazılarınız biliyorsunuz daha da indirim yaparlarsa rekor kırmış olurum sanırım :D Ancak kesin kararlıyım bir indirim daha yaptırıcam LLL'a...
Onur 14-21 arası son mu gerçekten sen görüştün mü kimseyle ???

yazılı sözleşme yapan arkadaşlar için temerrüd faizi diyorum başka bişey demiyorum...anlaşın indirim yapsınlar fiyat üzerinden gitarınız anormal geciktiyse. tek kişi giderseniz laylay pek sallamaz 10 kişi toplanın basın dükkanı " ya gecikmeden dolayı faizi fiyattan düşün ya paramızı faiziyle geri verin sözleşmeden dönüyoruz aliminyum" diyin etkili olur :D

tabi bunu yapmanız için noterden, iadeli mektupla ya da telgrafla ihtar çekmeniz lazımdı :( :D

Geç kalmış değiliz ne de olsa anca gelir gitarlar.
Yalnız bilgisi olan bir arkadaş olayı tam anlamıyla izah edebilir mi ? Ziara gecenin bir vakti avukatımı aramak zor geldi de :D

gitarların teslimiyle ilgili tarih olarak nasıl anlaştınız, ya da ödemeyi nasıl yaptınız bilmiyorum ama laylay'ın gitarları size zamanında teslim etmemesi durumunda 3 şey yapabilirsiniz...

diyeceksiniz ki "lay lay bana gitarı ve bi de bu gecikmeden dolayı doğan zararlarımı ver"(1),"lan laylay ben istemiyom gitarı hevesim kaçtı sen bu bizim sözleşmeye aykırı davrandığın için uğradığım zararları ver sonra de get"(2), "bak şimdi laylay sözleşmeden de dönüyorum bana bu sözleşme kurulmadığı için doğan zararlarımı ver, o kadar istanbula geldim gittim yol parası gitti vs" (3)

verdiğiniz parayı faiziyle alabilirsiniz gitarı istemiyorum derseniz fln

arkadaşlar nasıl bir sözleşme imzaladınız? heralde paraları verip "hadi eyvallah gitarlar gelince görüşürüz" demediniz.

önemli olan sözlşmedir. sözleşmeye göre birşeyler talep edebilirsiniz ancak. gerisi lafta kalır.

Geri