Charvel / Jackson Başlığı

bırak gitarı jacksona ait birşey getir türkiyeye laylaylom aracılığı ile heralde dünyanın sonu gelir. harbi gores in dediği gibi adamlar gitarlarını alamıyor sen stars diyorsun sen o starsa teklif versen bir 3 yıl falan beklersin.:)

Triviumts demiş ki:
Slaytanic demiş ki:
şu işleri bi de özelden halletseniz ne kadar güzel olacak. adamlar okuyorlar bu yazılanları.

okusunlar okusunlarda ders alsınlar milleti ne kadar kötü durumda bıraktılar. İnsanlara yalan sölüyorlar sürekli eğer gerçekten bir sorun varsa sölersin mal sahibine oda durumu göre bekler.ama sen sürekli bir hafta sonra gelicek yok hollandadan çıkış yaparken bir sorun oldu bir hafta aksadı falan diye yalan sölersen bu insanlar ne yapsın. Bir şekilde bir cözüm yolu arıyorlar haklı olarak. Slaytanic ne dersin sence ders alıyorlarmıdır.

ne ders alması yapmayın etmeyin. okudukça yeni stratejiler geliştiriyorlardır herifler. gençler isyanda yeni laflar bulalım diyorlardır.

üstteki mesajı yazarken Goreshredder'in attığı mesajı okumamıştım. şimdi okuyorum ve ne kadar doğru düşündüğümü üzülerek görüyorum.

Goreshredder demiş ki:

Yeni yalanları yetkililerin NAMM fuarında olduğu oldu.
Cumartesi günü (25 Ocak) görüşmemizde söylediler bunu.Halbuki fuar ayın 20'sinde bitti

herkes gitarını alamamaktan şikayetçi arkadaşlar biraz gezinin formu amerikadan gitar getiren kişiler var hem çok az da bi komisyon alıyorlar lll den alacağınıza onlardan alın 200-300 ytl karınız oluyo hem lll gibi oyalamıyorlar sizi :LOL:

ben custom bi jackson yaptırmak istiyorum seneye kadar 4000 ytl kadar bi bütçem olcak jackson fabrikasıyla irtibat kurup kendi isteğime göre bi tane yaptırıp alabilirmiyim??

verdikleri fiyat çok uygundu çünkü. yoksa o arkadaşların da haberi vardır mutlaka amerika olayından.
jacksonun sitesinde zaten var bi başvuru formu custom gitar için. parayı bastırdıktan sonra tabiiki yaptırabilirsin.
ama bana 4milyar yetmezmiş gibi geliyor.

Slaytanic demiş ki:
verdikleri fiyat çok uygundu çünkü. yoksa o arkadaşların da haberi vardır mutlaka amerika olayından.
jacksonun sitesinde zaten var bi başvuru formu custom gitar için. parayı bastırdıktan sonra tabiiki yaptırabilirsin.

Şu aralar jackson custom shop'un yeni fiyat politikalarıyla çok zor o paraya bir custom shop. Çok şişirilmemiş bir gitar olursa belki ama o aleti kargolamak olsun getirtmek olsun çok uğraştırır. Ayrıca bekleme süreleri çok uzun 28 ay bekleyen adam da var 5 ayda eline ulaşan adamda. Direk usa'den gidip sipariş veirirsen daha tutarlı olur.

masterofpuppetsasd demiş ki:
Slaytanic demiş ki:

Şu aralar jackson custom shop'un yeni fiyat politikalarıyla çok zor o paraya bir custom shop. Çok şişirilmemiş bir gitar olursa belki ama o aleti kargolamak olsun getirtmek olsun çok uğraştırır. Ayrıca bekleme süreleri çok uzun 28 ay bekleyen adam da var 5 ayda eline ulaşan adamda. Direk usa'den gidip sipariş veirirsen daha tutarlı olur.

teşekküer ederim aradığım modeli tam olarak buldum..

Goreshredder demiş ki:
Clickboy demiş ki:
Valla siz laylaylomdan caksonlarınızı bekleyedurun ben kendi cakson'umu gidip yurtdışından aldım bile :LOL: Jackson SL2H. Resim koyarım yakında...

Şaka mısın sen?

Kötü bi niyet yoktu o lafımda. laylayı bende sevmem elemanlara bir iğneleme yapayım dedim. Sizin gitarlarınız gelmiyorsa suç sizde değil sonuçta, mağdur falan da değilsiniz. gelmezse gider alırsınız parayı. Yok cevap verirdim başlık kilitlenir falan geyiklerine sarmayın lütfen. Bir posttan karakter tahlili yapanlar da sakin olsun biraz. Laylaya sinirlenip gelip burada insanlara patlamayın lütfen.

Daha önce de söylendiği gibi ya Jackson'a maille ya da başka yolla bu durumu bildireceksiniz. Altından kalkamıyorsa distrübtörlükten çekilsinler herifler bu insanlar da rahat etsin sonuçta. Ya da toplu halde konuşup karara varmanız daha mantıklı olur.

saygin_ozdemir demiş ki:
selamlar ben 2. el jackson ps-7 buldum bu gitarı deneyen kullanan varmı aramızda alıcam sanırsamda aldıgıma deger mi?? yardımcı olursanız çok sevinirim.
İkinci el bir PS-7 temizse fiyat/performans açısından oldukça tatminkar olabilir arkadaşım, zaten deneyince belli eder gitar kendini yine de tecrübesinden emin olduğun bir arkadaşınla denemende fayda olduğunu düşünüyorum. Söyleyebileceğim tek şey tremolo koluyla oynadığında her tremolo sistemi gibi bu gitarın da akort kaçırabileceğidir ki bence belli bir fiyattan düşük gitarlar için kaçınılmaz bir sondur. Şu anda kullandığım Cort gitarımın floyd'u da aynı bu şekilde akort kaçırıyordu köprüyü sabitledim ve akort tutma açısından kullandığım en stabil gitar oldu şu ana kadar. Yine de elinin altında bir tuner varsa hiç sorun olacağını zannetmiyorum. Kısacası temizse ve fiyatı astronomik değilse almanı şiddetle öneririm.

Goreshredder demiş ki:
Ben gönülllüyüm :) Olaya katılmak isteyenler bana ulaşsın maili hazırlıyorum LLL'yi bu piyasadan kazımaya yeminliyim :D

İsim-soyisim,sipariş,sipariş tarihinizi belirten içerikli ö.m atarsanız sevinirim :D

Böyle söylemişim görmedin sanırım :D Yardımcı olmak isteyen 2 kişi oldu henüz.Aramızda hala LLL'yi savunan salaklar var sanırım...

Geri