Ibanez Başlığı

ibanez gitarların yedek parçaları türkiyede kolay bulunuyor mu? ibanez gitarın tone knob u kaybolmuş da orjinalini veya hiç olmasa bile benzerini nereden ve nasıl bulabilirim acaba?

(http://www.ibanez.com/parts/2004_PARTS/el_guitar/index/index_spec.html burada tone knobunu görebilirsiniz =D)

edit:az önce ankara evrensel müzikle görüştüm orada mevcutmuş fakat adanada oturduğumdan dolayı sanırım bir hayırsever çıkana kadar tone knobum olmayacak...

edit2:havale karşılığı knobları kargolayabileceklerini söylediler, ellerinde krom golden.. gibi seçenekler mevcutmuş, alman yapımı olanları 4.5 euro(8ytl) kore yapımları 3.5 dolarmış....kolayca düşüp kaybolan birşey olabildiği için ihtiyacı olanlar olabileceğini düşündüm ve buraya bilgilendirme amaçlı yazayim dedim...

strum demiş ki:
rockstar13 demiş ki:
ibanez S serilerine pickguard takılabiliyor mu? takılabilirse nereden temin edilebilir?

her gitara pickguard takılabilir.ama o gitara yakışmaz doğrusu.

benım rg370 ıma taktırmayı dusunuyorum yoksa o boya zedelenmesı cok ıgrenc bı hal alıcak zamanla fakat trabzonda bunu yapabılcek kımse yok sanırım bu ısı kım yapar fıyatı nedır gıbı detayları verırsenız sevınırım

Xenomorph demiş ki:
ibanez gitarların yedek parçaları türkiyede kolay bulunuyor mu? ibanez gitarın tone knob u kaybolmuş da orjinalini veya hiç olmasa bile benzerini nereden ve nasıl bulabilirim acaba?

(http://www.ibanez.com/parts/2004_PARTS/el_guitar/index/index_spec.html burada tone knobunu görebilirsiniz =D)

edit:az önce ankara evrensel müzikle görüştüm orada mevcutmuş fakat adanada oturduğumdan dolayı sanırım bir hayırsever çıkana kadar tone knobum olmayacak...

edit2:havale karşılığı knobları kargolayabileceklerini söylediler, ellerinde krom golden.. gibi seçenekler mevcutmuş, alman yapımı olanları 4.5 euro(8ytl) kore yapımları 3.5 dolarmış....kolayca düşüp kaybolan birşey olabildiği için ihtiyacı olanlar olabileceğini düşündüm ve buraya bilgilendirme amaçlı yazayim dedim...

valla ben tremolo kolunu aylarca bulamadım cort taktım sonunda oda oturmadı tam :D

abi ya ibanezlern tremolo kolu takmalı oluyopr cortların da vidalı oluyordu nasıl taktın anlamadım, yoksa cortların da takmalı tremolo kolu oluyor mu?

ayrıca evrensel müziğe sordun mu? akor kilit vidalarını ordan almıştım bendekiler yalama yapmıştı knob u da ordan aldım, abudik gubidik onlarca parça satılıyor tremolo kolu da olması lazım bi sor istersen google da aratınca telefon numaraları çıkıyor.

YA BÜTÜN SAYFALARI DOLAŞTIM YORULDUM TATMİNKAR Bİ AÇIKLAMA GÖREMEDİM acabaa ibanez rg2550 ile alakalı yorumlarınızı alabilrmiyim.tarzıma uygun fakat avantajları dez avantjları herhangi bir modifiyeye nasıl cevap verir.en iyi performansı hangi saund da elde ederim vs. çok sağolun kadim dostlarım şimdiden.

Arkadaşlar ağustosa doğru 0 bir s470 almam kesinleşti valla kaymak gibi gitar denedim güzel ama üstüne biraz para ekle şunu al diceğiniz gitar varmı tavsiyelerinizi bekliyorum.

graffit demiş ki:
Canneerr

Eger manyetik modifiyesi yapıcaksan rg1570 almak cok daha mantikli zaten rg2750 le arasindaki tek fark (sesi etkileyen anlamında) manyetikleri diger aksamlari ayni zaten aradaki fiyat farkina tas gibi dimarzio takarsin canavar olur ama gorunume cok onem veriyorsan rg2570 al derim.

tremoloya gelince jem lerdede ayni tremolo kullaniliyor kacirsa kullanmazlardi, vai de sahnede rezil olurdu dimi :D

jem serisi de kaçırıyor ama taktıkları bir mekanizma sayesinde kacmıyor vainin

Geri