CattaQully (Rock)-Ankara

hayırlı olsun saatini de vakti gelince burdan açıklarsınız sanırım :roll:
evet sirene haklı bir performans daha isteriz sabit kitle olaraktan kesmez böyle :D

öncelikle sanatın ve sporun dostu ferdi arkadaşıma logo için çok teşekkür ediyorum,tabi kendisnden bu sene konser ve program afişlerini de bekliyoruz:)bunun karşılığı olaraksa ben serterle konuştum ferdiyi discoya götürecek :LOL:
dün akşam 6 sularındaki görüşmelerimiz sonucu serterin de açıkladığı gibi 23ünden itibaren dummy de pilli bebekle aynı sahneyi paylaşacağız.bunun akabinde ise 25i pazar günü de bizizde sahne almamız olası.
kesinleşnce ve saatleri belli olunca burdan anons edeceğiz...

programlarımıza herkesi bekliyoruz!!
artık ankara CattaQully ile sevinip onunla ağlayacak :p

selam.. ya ben sizin mesaji aldim ve en kisa surede netlestirecegim 25indeki vaziyeti..opuyorum sizi, ozledim de harbiden..neyse gelince gorusuruz..ne getireyim size? :D hadi eyvallah

gizemcim ya ben senden grubun esenliği açısından bişi istesem:)
bnm gitarım şimdi orada alamanyada bekliyo,duisburgta.acaba ben ablamlara sölesem de gitarı sana getirseler sen de bana getirsen böylece de konsere kendi gitarımla çıksan nasıl olur acep:)
eğer senin çok eşyan filan yoksa bn hbr verrim ablamlara halledersiniz orda telini de veririm ok??
uymazsa da canın sağolsun çakalın les paul vari gitarı sx le çıkarım artık:)

:)

Meraba gençler..............Tatiliniz umarım ii geçmektedir neyse ben zaten grupta ki tüm elemanları gördüm yaz tatilinde ;) ;) grubun ismi daha ii olabilirdi açıkçası........ama yinede güzel...... özellikle endüstriyel tasarımdaki elemanın grup için yaptığı afiş tasarımını görünce tamam dedim............ :p :p Ayrıca Ozan her ne kadar çaldığınız parçalara hard rock abi bu desede bence soft rock ama daha ii..............özellikle deep purple ağırlıklı olması repertuvarın ii..........ama sizden daha ii şeyler bekliyorum.....artık bi şarkı yaz tolgiiiiiii............... 8O 8O

Ankara semaları artık bir başka inleyecek. Niye mi? Çünkü az önce bir amfi aldım. :D Catta Qully izleyicisi için her şeyi yapıyor, hiç bir masraftan kaçınmıyor. Artık gitarlar daha bir güzel ses verecek. :)

bu haftaki konserinize gelemeyeceğim için çok üzgünüm ama en yakın zaman da sizi dinlemek istiyorum uzun bi aradan sonra bakalım grupta ne değişiklikler olmuş umarım artık hiç bi aksilik olmaz yeni amfimiz ve gitarımız da hazır demek :dans olması gereken her şey tam herhalde..kim tutar sizi :metal

Olum konser monser ne iş......Hani haber vercektiniz......Ulan bunlar böle işte 2 tele dokunduk gece 1 de şarkı söledik diye hemen kendilerini megadeth felan zannederler............ :roll:

Herkese merhaba dostlar;
Daha çnce duyurduğumuz Pilli Bebek ile cuma günü Dummy programı iptal oldu. Pilli Bebek cumaları tek grup olarak çıkacak. Bizim hangi gün çıkacağımız gelecek hafta içinde belli olacak.
Ancak bu pazar yani 25 Eylül'de saat 20.30 sularında Yolcu Rock Bardayız. Herkesi bekliyoruz...

bar işinize gerçekten çok üzüldüm ama umarım istediğiniz gibi olur bence çok fazla takmayın bir şekilde hallolur hepsi yaa.. şanssız falan da değilsiniz bir kere onlar kaybetti sizi dinlemekten mahrum ettiler herkesi :( hem sizin karşınıza neler çıkıcak daha müzik camiasında olur böyle şeyler zamanla istediğiniz yerde olucaksınız takmayınnn :elsallaa

selam genclik prag'dan :D deli geziyorum tutmayin beni :D ozan o gun aradin da ben reddetmek zorunda kaldim cunku sen arasan da benden 12 kntr dusuyor 1 dakikada, kntrm de yok, msj atarsan iyi olur..opuyorum hepinizi..cuma oralardayim hadi eyvallah :elsallaa

Herkese merhaba dostlar;
Dün aldığımız tatsız haberlerden sonra bugün yeni girşimlerde bulunduk ve iyi sonuçlar aldık. Pazar günü Yolcu'da sahne alacağımızı söylemiştim, salı günü ise Replik'deyiz. Biziz içinse girişimlerimiz oldu, o da büyük ihtimalle en geç gelecek hafta başında belli olacak. Yolcu ve Replik girişlerde bilet uygulaması kesinlikle YOKTUR. Onun için bilet parası vereceğiz diye kendinizi kasmayın. Her iki akşam içinde Catta Qully'nin iyi bir dinleyici kitlesi olduğunu gerek yönetime,gerek bizlere kısaca herkese gösterin lütfen. Bizleri yalnız bırakmayın. Herkesi, bütün dostları bekliyoruz...Desteğinizi görmek çok güzel bir duygu. Önce pazar sonra salı günü mekanları ağzına kadar dolduralım. Emin olun pişman olmayacaksınız...

serter söyledi ama ben yine de tekrar tekrar yaziyim önümüzdeki programımızı:
25inde pazar günü Yolcu da

27sinde salı günü ise Replikteyiz...

iki programda da kesinlikle giriş ÜCRETSİZDİR!

büyük olasılıkla her iki gece de 21 sularında sahne alacağız.

Bizi seven herkesi yanımızda görmek istiyoruz..

Mekanların adresleri:
YOLCU:Sakarya,SSK karşısı (Kızılay)
REPLİK:Cinnah Çevre Sok.,Manhattan ve NewCastle yanı...

SErterle ümitin söyledikleri gibi haftaya yoğunuz baya..Ama biz Catta Qully dostlarını anlata anlata bitiremedik,en iyisi sizin ispatlamanız; onun için tüm dostları bekliyoruz..Konserde görüşmek üzere Eyw..

Baba konser tarihleri çok faul yaaaaaaa...... Biri pin-up,şebnem ferah konseriyle çakışıooooo öbüründe ise maç var siz bence ağzına kadar kalabalık beklemeyin....Ama gçerken bi bira içer 2 şarkınızı da dinlerim......... :beer

Geri