CattaQully (Rock)-Ankara

dummy deki bu geceki performansınız ve oluşturduğunuz ortam inanın ki önceki bütün konserlerden farklıydı. gizem still loving you yu söylerken bu sefer de beni ağlattı ;) grup elemanlarının herbirini teker teker tebrik ediyorum... umarım bundan sonraki zamanlarda da aynı istekle yolunuza devam edersiniz 8) gördüğüm kadarıyla eksiğiniz olan tek şey, şansınız da yerine gelmeye başlıyor ;) sweet child of mine a yetişemedim ama bi dahaki sefer napalım :) godspeed goodluck...!!

Sanırım bu sefer şeytanın bacağını kırdık :dans En azından kişi başına bir müzisyen düşmedi :D Dün akşam gerçekten çok güzeldi. Uzun zamandır sahnede çalarken bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Umarım herkes bizim kadar eğlenmiştir. Öncelikle bizi Dummy'de yalnız bırakmayan dostlara sonsuz teşekkürler. Ayaklarınıza sağlık. Sonra grup arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Ellerinize, ağzınıza sağlık. (Don't speak'i Tolga'yla çok beğendik, ilk deneme olmasına rağmen)
İşler yavaş yavaş rayına oturmaya başlıyor galiba. Haftaya yeni parçalarla tekrar karşınızda olmak dileği ile... Tekrar tekrar sonsuz teşekkürler :tap:

dün güzeldi gerçekten de. ilk kısımda biraz stres vardı, ama 2. bira yatıştırdı stresi di mi rock_u_ever:)
haftaya daha da güzel olacağına inanıyorum. stüdyoda güzel parçalar çalışcaz. ama basın monitör sorunu var maalesef:-(
neyse görüşmek dileğiyle...

:zipla People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down....

Hepinizz harikaydınız tek kelimeyleee... uzun zamandır hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum :dans kimden başlasam acaba :roll: gizemcim ya ilk olarak sana teşekkür etmeden geçemeyeceğim tekrar seni dinlemek çok mutlu etti beni.. harika bir performans sergiledin sahneye cidden çok yakışıyorsunn ;) o gece bence olması gerekenin en iyisini yaptınız hepiniz 'child in time' bayıldım harika olduu.. :utandim

Sadece ben değil orda bulunan herkesin benimle aynı görüşü paylaştığını biliyorum :D eminim bu formdan haberleri olsa onlarda buraya çok güsel şeyler yazacaklardır..:LOL: çok başarılı işler yapıcağınıza inanıyorum.. yapılan değişikler umarım sizler için de iyi olur.. artık bundan sonraki programlarınız eminim çookk çoookk daha kalabalık olucaktır.. eklenen yeni şarkılarla çok daha güzel programlar sizleri bekliyor..hepinize tekrar tekrar teşekkürler.. tebrik ediyorum sizleri iyiki varsınızz.. :icelim
en yakın zamanda sizleri tekrar dinlemek için sabırsızlanıyorum görüşmek üzeree.. :zipla

taaa istanbuldan bu adamları izlemeye geldim lan ben olm çok iyisiniz lan still loving you da kendimden geçtim iyki gelmişim yine gelicem doyamadım olm istanbulda size mekan ayarlamayan şerefsizzzz yani inşallah:) daha büyük konserlerde görmek dileğiyle barışşşşşşşşş

Yarın Dummy'de çok farklı bir gece olacak. Her bakımdan ilkleri yaşayacağız. Hafta içinde sınavlarımızın yoğunluğu nedeniyle prova yapıp yeni parçalar çıkaramadık. Fakat belirlediğimiz 2-3 parçayı yarın ilk defa çalacağız provasız olarak. Bunların dışında yine doğaçlamalar olacak şarkı aralarında. Bunun yanında hüzünlü hatta acıklı bir gece olması da kuvvetli muhtemel :cry: Eğlenceyi ve hüznü bir arada yaşamanız mümkün. Ama eğleneceksiniz, bunu garanti ediyoruz :metalhead Yarın akşam herkesi bekliyoruz, görüşmek üzere...

:zipla Eminim istediğiniz gibi bir gece geçecektir.. Geçen hafta da ilk defa sahne de çaldığınız parçaları dinledik ve gerçekten de olması gerekenin en iyisi olduğunu düşünüyorum.. ;) Daha çok güsel şeyler de olucaktır buna inanıyorum. Hepinize başarılar çocuklar... :elsalla
Herkesi yarın akşam Dummy'e bekliyoruzzz kaçırmayınn... Çok eğleneceksinizz.. :dans :zipla
OoOoO DonNaa OoOoO :utandim

arkadaşlarım..iyisiniz güzelsinizde..yani şimdi sizleri başkalarının da dinleme hakkı var ama dimi..kata küllici eskişehir halkı!!BİRLEŞİN BİGÜN BİZDE DİNLİCEZ BUNLARI!!!HEMMDEE BURDA!!

:zipla WoOoOwWw evet bence de yaa bende hep söylüyorum.. Cidden burda da çalmalısınnn.. Doors,Hayal :roll: güsell olabilirr sabırsızlıkla bekliyoruzz.. :LOL:
Bu gece için tekrar başarılar çocuklar..:zipla

walla arkadaşlar eskişehire gelmek bizim içinde güzel olur sanırım :LOL:
ama elimizden bişiy gelmiyo :bilmem
en azından iki kişi şimdilik garanti galiba olası bi konser durumunda :dans

walla bi ayar çekilirse biz gideriz heryere öyle konser ayırt etmeyiz biz :metal

neyse şimdi biz bi DUMMY e gidelim(yeni adı 24 bu arada) de sonra geliriz oraya da :LOL:

saat sekizde görüşmek üzere...

Arkadaşlar merhaba sizlere ne zamandır yazmak istiyordum.. Metinizi çok duydum yeNge'den :LOL: Henüz dinleme fırsatım olmadı ama en yakın zamanda dinlemek istiyorum sizleri.. Ayrıca buraya da bekliyoruz.. :utandim
Biz elimizden geleni yaparız siz hiç merak etmeyin yeterki siz gelmeyi kabul edin ;) Umarım bu gece de istediğiniz gibi geçmiştir. :metalhead Gerçi bundan şüphem yokk.. :taptim
İyi çalışmalar arkadaşlar en yakın zamanda görüşmek tanışmak dileğiyle.. 8) :elsalla

bu gece çok iyiydi gerçekten.. playlist tepetaklak olmuş iyi ki de olmuş aralarda bunalım yapmak yerine üst üste damar girince 2. bölümden sonra o güzel kafayla hareketli parçaları dinleyip kopması, coşması pek bi güzel oldu :D

biz de tepetaklak olduk eagle-eye, n'apıcaz gizemsiz biz :cry: :cry:
ilginç bir geceydi, fear of the darklar mı dersiniz, child in timelar mı dersiniz... ümit de ilginçti pek bi, şarkıları anlık olarak transpoze etti :)
enişte bu arada saçıma suikast girişiminde bulundu, ben senin sakallarını yakıyor muyum, ne zorluklarla çıkıyo onlar biliyo musun :)
haftaya görüşmek dileğiyle...

Bilmem ki ne yazsam şimdi buraya. Dün akşam çok değişik duygular içindeydik. Ama hangisi diye sorarsanız hüzün tabiki de ön plandaydı. Yine ilklerin gecesi olarak nitelenebilir. Provasız bir "Fear of the Dark" taksimi, onun üstüne "We will rock you". Bunlar müzik açısından ilklerdi. Bunun dışında az kaldı Dummy'yi yakıyorduk. :D Yanık kokusu hala geliyor burnuma :p
Tolga'nın da dediği gibi tepetaklak olduk. Alışmak biraz zaman alacak galiba :bilmem
Ve yine yeni yeniden dostlara sonsuz teşekkürler. Plaketler yolda :zipla
Ayağınıza sağlık, biz sizler olmadan naparız acep :tap:
Ve de grup arkadaşlarıma, ağzınıza, elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık :taptim Gerçekten keyifli bir akşamdı. Son iki haftadır çok eğlendim kendi adıma. Ama haftaya sulu bira içmeyeceğim :beer Her hafta baget değiştiremem :p
Haftaya görüşmek üzere, sevgiyle kalın... :elsallaa

grupta bazı değişiklikler olacakmış anladığım kadarıyla umarım sizin için iyi olur.. ;) keşke gizemi dinleme imkanımız olsa tekrar çok iyi olduğunu duydum.. :LOL:
belki dinleyebiliriz de.... :roll:
başarılar arkadaşlar sizleri dinlemek için sabırsızlanıyorum.. :mrgreen:

dün gece nasıl bir geceydi ya..hem yazasım var hem yazamıyorum..ama kulaklarımda o muazzam fear of the dark melodileri kaldı ya bi süre götürür bu beni de sonra ne yaparım bilmem... :cry:
bizi dinleyen (bıkmadan usanmadan) herkese çok teşekkürler, süpper grup arkadaşlarıma (çok kral adamlarsınız siz yaaa..) en çok teşekkürler: ozan, ümit, tolga, serterkek cattaqully'yi biz var ettik di mi? benden öyle kolay kolay kurtulamayacaksınız, muhakkak bu "beş"i bir yerde görecek dostlar yine.. ;)
cattaqully'ye bi' şekilde yolu düşmüş herkese, kimseyi ayırmadan kayırmadan çok çok teşekkürler..yolu yeni düşecek arkadaşlar hoş geldiler, sefa getirdiler..
hadi eyvallah, şimdilik...

Bu sözler üzerine ne yazılır bilemem, bildiğim birlikte çok güzel şeylere imza attığımız, çok güzel şeyler yaşadığımız ve yaşattığımız..

Fear of the dark bütün geceyi özetledi aslında; tüylerimi diken diken eden bir giriş, insanların eşlik edişi, herşey herşey mükemmeldi..

Sana hoşçakal demiyorum, demiyoruz.. Birgün mutlaka bu 5'i sahnede görecek insanlar, fear of the dark'ı hep birlikte çalıp söyleyeceğiz..Herşey için çok teşekkürler..

The show must go on...CattaQully yoluna devam ediyor yeni solistiyle, solistimizle..Haftaya Cumartesi görüşmek üzere..Eyw!!...

Geri