CattaQully (Rock)-Ankara

İlginize çok çok teşekkürler. Bize uymaz mı uyar tabi, bir aydır pas tuttuk. Gerçi grubun bir kısmının finalleri bitti, hafta başı gidiyorlar. Ayarlanır herhalde bir şekilde. Görüşmek üzere...

Zeratul demiş ki:
SLm kardeş gurup sizi bi türlü izleyemedik ama benim bi teklifim var..Bilkent mzik kulübünün düzenlediği cuma konserlerin bi akşamında sizi izlemek isteriz eğer size de uyarsa tabi..Özelden ulaşırsanız detaylarını konuşuruz:Dher zmn yanınızdayız...

çok sağol abi ya geliriz tabi ne demek :) sizinle aynı sahnede olmak eğlenceli olacaktır eminim,özelden konuşalım ayrıntıları ;)
biz de grup olarak elimizden geleni yaparız sizin gibi türünün son örneklerinden hard rock çılar için ;)
sağlıcakla...

yine eskilerden 3 tane foto koyim dedim nete...

my.php
[/URL][/img]

my.php
[/URL][/img]

my.php
[/URL][/img]

:zipla sevgili cattaqully ikinci dönem bomba gibi programlar sizleri bekliyor.. :dans eminim her şey yoluna girecektir ve her şey istediğiniz gibi olucaktır.. 8)
şimdi biraz dinlenin de artıkk yepyeni şarkılarla sizleri tekrar sahneler de görmek için sabırsızlanıyoruzzz.... :mrgreen: :cigara :metal
hepinize kolay gelsin.. ben inanıyorum her şey çok güsell olucak... :tap:

en yakın zaman da görüşmek üzere.. :elsalla :zipla

SERTERKEK DOÐUM GÜNÜN KUTLU OLSUN !!! nice güzel yillara...temennim elinde baget, ayağında pedal bi ömür geçiresin ;) şaka bi' yana, çook süper bi' adamsin.. tanidigima, ayni hayal icin koşturduğumuza, ritmlerinle kimliklendirdiğin şarkılarımızı söylediğime, -break on çalarken ritm değişen yerleri elimle işaret ettiğime :oops: döv beni- çok seviniyorum..
cattaqully gıyabında öpüyorum seni serter, sen de ozan'ı öp, ozan ümit'i, o da tolga'yı öpsün.. :D
seviyorum sizi.. bi çalın da dinliyelim olm artık..bakalım sahnenin önünden bakmak nasıl oloor..
yeni vokalisti de candaan kucaklıyorum, her şey cattaqully için..hadi bakalim!

Bilmem ki şimdi ne yazsam buraya? Çok duygulandım gerçekten :oops: (Dün geceden sonra bu ikinci oldu) Çok çok teşekkür ederim Gizemcim iyi dileklerin için. Seninle aynı hayalin peşinden koşmak bile benim için büyük zevk :D
İkinci dönem başlarında sanırsam sahne almaya başlayacağız. Şimdilik ara tatile çıktık diyelim. :LOL: Tatil bitince şimdiden kesin gibi görünen bir kaç proje var. Zamanı gelince burdan duyuracağız. Bu sefer şans bizden yana olursa çok değişik ve çok güzel şeyler olacak :)
Gıyabında Ozan'ı öperim ama diğerlerine ulaşması biraz vakit alabilir. :LOL: Keza Ümit'le Tolga'yı bu akşam memleketlerine gönderdik, yaklaşık bir ay beklemek gerekiyor :LOL:
Tekrardan çok çok teşekkürler Gizem, en kısa zamanda görüşmek üzere...

slm arkadaşlar ben basçınız ToLgahanın bir arkadaşıyım Tolga'ya selam söyleyin siz selam söylemeseniz de farketmez zaten kendi okur bu mesajı hep internette geziyo sabahlara kadar (siberalemden hiç çıkmıyor) neyse hepinize kolay gelsin herkes kendine iyi baksın hadi hayırlı akşamlar iyi müzükler

CataQully Kebap Salonu-AYDIN

heheh soylu biz öbür grubumuzu kurup da burada forumda takılmıycaz mı?
bu arada başka forumlarda meşhur bi arkadaşa övgüler dizdiğini duymuşlar :)
gözüm üstünde haberin olsun :p
siberalem çakalı seni...

...Ve artık zamanı geldi. Uzunca bir aranın ardından CattaQully ilk kadrosuyla bu cuma Bilkent Üniversitesi'nde. :D
2 aylık bir molanın ertesinde ikinci yarıyı kardeş grup Rocks'N ile birlikte açıyoruz. Yepyeni kıpır kıpır parçalarımız var. ;)
Cuma günü saat 17:30 sularında sahnede olacağız. Tüm dostları bekleriz. Gözüşmek üzere... :D

:zipla yuppiii uzun zamandan sonra ilk kadroyla sizleri izlemek eminim harika olucak... :dans

iyi başlıyorsunuz arkadaşlar umarım iyi devam edersiniz yeni konserler,bar programları sabırsızlıkla bekliyoruzzz.. :mrgreen: :twisted: :seytan

şimdi den kolay gelsinn.. :kaydim
görüşmek üzeree :elsallaa :zipla

M.F.Ö'nün bir şarkısı var ya "Nerden başlasam, nasıl anlatsam" diye, işte aynen o duygular içindeyim. :)
2 aylık bir aradan sonra kardeş grubun da girişimiyle Bilkent'de sahne aldık. :dans Ayrıca da ilk kadroyla da sahne almak ayrı bir heyecan oluşturdu. :taptim Yeni parçaları da ilk defa bugün çalma fırsatı bulduk. Her açıdan iyi diyebileceğimiz bir program oldu. ;) (Buraya bir dipnot düşmek istiyorum; "fear of the dark" taksimi her ne kadar az biraz doğaçlama da olsa fena olmadı hani, bunu çalmayı çok uzun zamandır planlıyorduk, kısmet bugüneymiş. :metalhead İyi kötü bir şeyler çıktı, takdir tabi bizi dinleyenlerin)
Her zaman olduğu gibi grup arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler; elinize, ağzınıza ve yüreğinize sağlık. :alkıs Kardeş grup Rocks'N'e sonsuz teşekkürler, bizleri orda da yalnız bırakmayan dostlara sonsuz teşekkürler :tap:
Görüşmek üzere... :elsalla

dün garip bi gün oldu ama güzel oldu ;) gerçekten uzun bi aradan sonra tekrar sahne aldık hatta gizemle sahne almayalı da aylar olmuştu açıkçası özlemişiz valla böyle çalmayı :p gerçi ufak tefek hatalarımız oldu ama sanırım affolmuştur :kaydim
ama inanın ozanda da amfi olsa gerçekten çok daha farklı olurdu konser çünkü kendimizi ve kimseyi duymadan çaldık ama olsun yine de güzel bi performanstı :alkıs
ve gizem...yaw yine still loving u söyledin bitirdin bizi yapma şunu yaw :cigara gerçekten bizi kırmayıp eski cattaqully i canlandırdığın için sonsuz teşekkrler sana!
Rocks'N tayfaya da bize bu şansı tanıdıkları için çok teşekkür ediyoruz..
umarım başka konserlerde de beraber sahne alırız....
fear of the daaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkk :metalhead

elınıze ayagınıza agzınıza saglık:)diyerek baslıyorum..sahnede bazıı sorunlar yasansa da ki bunlar feedback sorunlarıdır ekipmanlardan kaynaklanan gercekten saglam bir konser cıkardınız TEBRİKLERR!!ama ben ozellikle fear of the darki tek gectim eglenceli bi deneyim oldu mutlaka tekrar bi organizasyonda birlikte takılmayı isterim hatta takılalım:)en yakın zmnda gorusmek uzere cattaqully...

:tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap: :tap:
:zipla uzun zaman dan sonra inanılmaz bi konserdi gizemi tekrar sizlerle görmek harikaydııı.. :dans bundan sonraki konserlerde de hep beraber olmanız dileğiylee :utandim
ayrıca semih,ahmet vs..... hepinize sonsuz teşekkürler böyle imkanı verdiğiniz için ve cattaqully'i bizlerle tekrar buluşturduğunuz içinn :taptim sizleri de dinlemek eminim harika olucaktır arkadaşlar...
ayrıca alper'e de çok teşekkürler don't cry i ondan dinlemek güsel oldu.. :cigara
yeni performanslarda görüşmek üzere....
başarılar hepinize... :zipla

vay vay vay... yaw hatun çıkıyo barlarda marlarda şarkı çığırıyo benim yeni haberim oluyo :uyku ulen biri de desinki böleykene böle nese forumdan okuduğuma göre gayet başarılı bi grup...tebrik ediyorum sizleri ankaraya gelince dinleme şansı bulurum umarım.

eee, kem kümm.. şey şimdi şööle oluyoo, ehuehue.. insan Ankara'ya gelince dinlerim demez buyrun Eskişehir'e gelin der di mi? eh biz de "arzu" ediyoruz gelmeyi çok :)
bir de lütfen kişisel meselelerimizi özel mesaj vasıtasıyla halledelim hanfendüüü :!: 10 senelik arkadaş olmamız (nerdeyse olacak o kadar yavv) size bu rahatlığı vermez, burası forum, sitem, jötem vb konuları dışarda konuşalım :)
eheh.. iyi bi gruptur yav cattaqully, yüreklidir özellikle.. değişiktir biraz, cinstir diyelim..
neysse, öperim sizi çok..
hazır Eskişehir'den konu açılmışken, yenge ya, bak Eskişehir'de sağlam fan var, yap bi organizasyon artık di mi? ;)
kız aerzu, sevindirdin beni beeee.. ;)

gizzo demiş ki:
hazır Eskişehir'den konu açılmışken, yenge ya, bak Eskişehir'de sağlam fan var, yap bi organizasyon artık di mi? ;)
canım benim sen gelcem de yeterki neden olmasın biliyosun bugüne kadar kimse net bişey sölemediki gelebilseniz keşke konuşurum tabiki arkadaşlarla ama siz bana kesin hepimiz gelicez deyin yeterr... ;) 8) :LOL: :p :D
hepinizi kucaklıyorummm.... :elsalla

özrü kabahatinden beter valla :p ben özelden de ettim sitemimi nese bekleriz eske çok da mutlu oluruz çabuk olun ama

Ya yengecim ben sana ne desem bilmem ki :bilmem Hayır zaten en arkadayım kimse beni görmüyor, sen de tutmuş nerde en görünmediğim resim var onu koymuşsun :LOL: Birisine desem ben CattaQully'nin davulcusuyum diye hadi ordan der bana :sniper :D
Neyse resim güzel çıkmış ama sağlam iş olmuş, ellerine sağlık :metal :?

Geri