MindCrime (Power Thrash) - Ankara

my__kantale demiş ki:
kayıt alsak dinlesek kendimize gelsek yorum yapsak ama bu kayıtları nereden alsak bulsk?!?
kaydımız şu an için yok,hücum kayıt olayı bence bizim yap(acağımız)tığımız besteleri(harmoniler vs.) bizim istediğimiz gibi iletemeyeceği için buna sıcak bakmıyoruz,bu yüzdendirki demomuz çıkana kadar herhangi bir (en azından herkese açık) bir kaydımız olmayacak...

Ayrıca en önemli gündem maddemiz ise Angarya artık adını değiştirdi!!Artık müzik hayatına :!: MINDCRIME :!: olarak devam edecek.Umarım hepimize hayırlı olur :)

MINDCRIME !!!
Süper olmuş bence. Angarya'dan kesinlikle iyi olduğu kanısındayım. Tabi akıllara ilk gelen "Vaay, Operation: Mindcrime hesaaaaabı" cümlesi ama aslen öyle değilmiş durum. :LOL:
Hayırlı olsun yeni adınız... Güzel de bir logoyla bu işi tatlıya bağlarsınız. :LOL:

Arkadaşlar herkese teşekkürler
Bu isim değişikliği için baya bir düşündük sonunda
da böyle bir sonuca vardık
logo olayını da kibrit çöpleriyle halledeceğiz işallah :D
hayırlı olsun diyelim :)

fff demiş ki:
logo olayını da kibrit çöpleriyle halledeceğiz işallah :D
muhhahahahahah :LOL:

exodus_deniz demiş ki:
hmm isim guzel.. birde su heavy/thrash olayını once thrash/heavy e sonra da sadece thrash e donustursenız ne kadar da guzel olur degıl mı
cover listemizde bir kaç heavy kırıntısı kaldığı için 2 hafta daha böyle takılacaz :) onları yepisyeni thrashleriyle değiştirince biz de sanırım Thrash oluruz :)

Angarya gitti :( ama MINDCRIME geldi :metal .... umarım hepimize hayırlı olur..

Angarya gönüllerden asla silinmeyecek... :D :elsalla

Abi vallaha eğer isminiz MindCrime oldu diye size Queensryche özentisi denmesi gerekiyorsa, ben bu saatten sonra kurulan bütün grupların birilerine, birşeylere özendiğini kanıtlayabilirim :)

Durun ve şunları düşünün

1-MindCrime ne demekj, bir metal grubu için iyi midir bu anlam? Bence bu konuda 100 üzerinden 100 bu isime!

2-MindCrime kulağa ve göze hitab ediyor mu :LOL: Bence kesinlikle ediyor.

3-MindCrime ismi akılda kalıcı mı? Ben şahsen dün öyle olduğunu gördüm...

Ben çok sevdim yeni isminizi, Angarya ismini daha çok seviyordum açıkçası ama bu ismin, o çok sevdiğim(iz) Angarya ismini geride bıraktırabilecek kadar iyi olduğunu düşünüyorum...

Sevgiler, saygılar!

arkadaşlar ismimizi Mindcrime yaparken Queensryche özentisi olduğumuzun düşünüleceğini biz de biliyorduk ama ismimizi bu olmayan özentilikten değil yaptığımız ve yapacağımız bestelerin sözlerine uygun olsun diyerek koyduk çünkü yazılan sözlere ve yapılan müziğe Angarya ismi yakışmıyordu...
bu arada berkay teşekkür ederim güzel açıklamaların için saol...

ismi ben bile beğendim :D belli kriterlerim vardı bu isim konusunda. fazla seciciydim ( belkide Angarya ismini cok sevdiğimdendir :D ) ... bu isim bu kriterleri yıktı :D onayımı aldı :D

hadi bakalım........

**bu arada teşekkürler Berkay açıklamaların için...

Coverları ve soundlarını dinleyince Queensryche özentisi olmadıkları zaten görülecektir.
Ayrıca Queensryche gibi bir gruptan özenerek bu müziği yapmak da bence gurur duyulası bir olaydır.

Ahah, açıkça söylemişsin be ne coverlayacağını arkadaşım... :LOL:

Bu arada ODTÜ Rock Şenliği'ne seçilmenize çok sevindim. Sınıf 64 ve Rectifier ile beraber çok eğleneceğiz, çook. Şimdiden tebrikler ve başarılar. ;)

Geri