MindCrime (Power Thrash) - Ankara

ilk konser kritigi bana dustu. off off o ne konser girisiydi ya. pantera sevsem dagitirdim ama 5 li headbang ile konsere girmeniz tek kelime ile gozlerimi yasartti. mukemmel bir baslangicti. sizi hic bu kadar gaz gormedim. giray dagitti. kocum benim ya. manyak herif. alkolun etkisi ile zikti birakti herif. bi bakiyoruz sahnede bi bakiyoruz bizim yanimizda pogo yapiyo amele. ulan birde dogru durust giyinmis olsan var ya seni bir numaali mindcrime elemani ilan ederdim:) caner parca aralarinda yaptigi zeki muren coverlari ile lsun sololari ile olsun yapti sovunu:) arada sercanin kafa sallamasi kendisini odun zopa tayfasi icindeki en gaz davulcu unvanini almasini sagladi. onur tappingleri :)ile olsun headbangleri ile olsun ama gene herzamanki sirinligi ile sahnedeydi:) taylan (kendisi ayni zamanda exodus isimli amator alternative/doom/thrash grubunun vokalisti) bizi gaza getirmek onusunda bir numaraydi valla. arada back vokal yapmamiza izin vermesi ise takdir ettigimiz bir davranis olarak odun zopa nin akillarina kazindi. sonuc olarak beyler cok iyiydiniz izledigim en iyi mindcrime sahnededi. herkonser sonrasi bu yorumu yapar oldum ama her konser biraz daha iyi oluyor. ama artik beste grubu oldgunuzu gostermeniz lazim. ne oyle zaten gitarini alan grup kuruyo ankarada. birde gotunu kaldiriyo. ohh.. a blind understanding mukemmel bir beste. gerisini de bekliyoruz. hadi eyvallah

Bence de MindCrime'ın şimdiye kadar çıktığı en iyi konser olabilir bu, hatta öyle :D

Sahne gazınız cidden çok iyiydi. Hatta sahnenin aşşağısındaki gazınız daha da iyiydi. Giray güzelim KV2'siyle pogaya bile girdi yuh artık diyorum. :D Caner bu konserde gayet hatasız çaldı gibi geldi bana. Ufak tefek bazı kaymalar oldu ama çok önemli şeyler değildi. Ama aralarda biraz çok fazla mı kurcaladı diye de düşünmeden edemiyorum. :D Onur da bu konserde şimdiye kadarki en deli headbang'ini yaptı sanırım. Bi ara baktım yuh dedim. :D Cidden onun bas gitar performansı da gayet iyiydi duyduğum kadarıyla. Açıkçası Sercan'a çok dikkat edemedim manyaklık yapmaktan ama bi sıçış olsa anlaşılırdı eminim. O da çok bi hata yapmadı gibi geldi. Son olarak (the last but not the least :LOL: ) Taylan çok iyi bi vokal performansı sergiledi. Özellikle Over The Wall'u anons edişi efsaneydi. Hep böyle bekliyoruz.:D

Beste konusunda Deniz'in dediklerine aynen katılıyorum. A Blind Understanding çok iyi bir beste bence ve dinlediğim kadarıyla yeni bestelerin de çok iyi olacağına sonuna kadar inanıyorum.

Cok begendim vallah sizi , soundta cok iyiydi , aynı anda headbang olayı da süperdi , coverlarda cok güzeldi , Taylan'ın vokalide cok gelişmiş zaten giray ve caner'de iyi çalıyor ama sercan cok rezil calıyor :LOL: daha ne ossun , konserde yer aldıgınız için tesekür ederim :)

Mindcrime'i ilk defa dinleme fırsatım oldu.Konser müthişti özellikle de repertuar.Gitaristler ekipmanlarının hakkını vererek çaldılar davulcu ve vokal de çok iyiydi.Pantera'ya biraz daha ağırlık verin çünkü süper çaldınız.
Başarılar diliyorum..

Eğlenerek fotoğraf çekmenin keyfi bir başka... Kutlarım pek bir güzeldi...

mindcrime18yi.jpg

mindcrime36wm.jpg

mindcrime28fw.jpg

mindcrime48ut.jpg

bütün bu güzel yorumlara çok teşekkür ederi(m)z! gelen destek olan,kafa sallayan herkese çok teşekkürler.... umarım bir daha ki konser bundan çok daha keyifli olur.....

ayrıca Abdurrahman abiye çok teşekkür ederiz... fotoğraflar için.... eline sağlık abicim..:D

İlk defa izleme fırsatı buldum son 4 parçaya yetiştim ,konser gayet güzeldi , iyi gazladınız milleti , Odunzopha sesleri yükseliyordu önden :) başarılarınızın devamını dilerim , aynen devam güzel konserdi...

yorum yazan , eglenen , dinleyen herkeze tesekkürler
Abdurrahman abiye sonsuz tesekkurler,
(buarada ne anti fotojenik bi insanim ya...)
:)
seyirci mükemmeldi...cok saolun

gelen izleyen kafa sallayan herkese çok teşekkür ederim daha iyi konserlerde görüşmek dileğiynen

dikkat ettiyseniz bu konserde konuşma yapmadım bi dahakine de aralarda bıdı bıdı yapmam mutlu mesut yaşarız :D

sevgi ve saygı çerçevesi :LOL: ışık ve sevgiyle kalın hede hödö

Geri