MindCrime (Power Thrash) - Ankara

como estais amigos çok güzeldi... gruba bir güzel konsept yapsanız çok güzel olur.. alakasız şarkılar coverlamak iyi olmuyor.. ( 1000inthe eastland - como estais amigos )

Böle bir ortamda canlı dinleme olasılığı çok düşük olan şarkıları dinlemek çok güzeldi.. ellerinize sağlık

wormz - gitar

aceleye geldi torbolover ya.. aslında biz dayıyacaktık iron maiden leri ama bircok aksılık oldu...
cok teşekkürler.. elimizden gelenin en iyisini yapacağız...

bu arada alper cok teşekkürler...

Merhaba Arkadaşlar Henüz Yeni Girebildim Dünki Yorgunluktan Sonra...Diger Üyelerinde Bugün Bir Programı Var Yarın Yazacaklarını İleteyim Burdan...

Grup Eğlendirdi Beni Her ne Kadar İlk 3 Parçanızı Dinleyemesemde (Twin Tamir :LOL: ) Kendi Forumuma Yazdım Sizinkine De Yazma Gereği Duyuyorum...Gerçekten Di_gorgio nun Dediği Gibi Günü Kurtardınız.Gerek Maddi , Gerek Manevi...Fazladan Crash , Ayaklığı , Zil Ayaklığı Ve Kaslı Kollarınızla Geceye Renk Kattınız :LOL: Çok Sagolun Ben Böyle Yardımlaşma Ömrü Hayatımda Görmedim...Çok Memnun Kaldım Sizden Sağolun Arkadaşlar...

p.s:This was my life konusuna gelince ; bir stüdyo borcunuz var bana çalacaksınız ;) unuttum sanmayın...hehe Haydin tekrar tekrar başarılar diliyorum.başka organizasyonlarda yine beraber çıkmak ümidiyle dostlarım

Saygılarımla

Gece eşyaları getirdik stüdyoya. Kurup ayarlamaya üşendim bugün :) sırf onun için stüdyoda çalmak yerine bilgisayar odasında internete giriyorum :) ve tabii ki Angarya'nın başlığını okuyorum :) Sizin kadar ben de heyecanlıydım dün :)
Not: Stüdyonun ortasında sağlam bir araba durmakta :p

ne demek bronx.. biz birbirimizle yardımlaşmazsak bize kimse yardım etmez... hepimiz aynı yolun yolcularıyız... elimiz yettiğince yardım etmeye calıştık.. keske yanımda twin olsaydı da o sorun olmasaydı...

bu arada ben de unutmadım this was my life sözümü...ama daha kendime gelemedim bi 5 gün gitmeyiz styoya heralde :)
dün cok cok eğlendim ben hepinize teşekkürler...

sevgiler...

Anthrax demiş ki:
ne demek bronx.. biz birbirimizle yardımlaşmazsak bize kimse yardım etmez... hepimiz aynı yolun yolcularıyız...

ne demek üle aynı yolun yolcularıyız? :LOL:
Twini Gittim Tamir Ettim Ya Çok Alakasız Bi Vida Düşmüş Ama O Karanlıkta Bulmam İmkansızdı Hadi O Zaman 5 Gün Sonra Görüşürüz :LOL:

Bronx yanıldın ortak.Tüm grup yazdı yazısını.(Berkay dışında)
Geceye yaptığınız yardımdan dolayı teşekkürler bir kere.Taylan'a sormak istediklerim vardı dün soramadım,cevabı verilmiş yukarıda meraklarımın :twisted:
Onur bir bassçı olarak özellikle tanışmak isterdim ama,orada oturduğum 5 dakikada bir iş çıkıyordu.Oraya buraya koşturmaktan :) Gece güzeldi.Gruplar arası anlaşma çok güzeldi.Kötü birşey yok muydu bence vardı.Countdownda ciddi ritm düştü özellikle dinledim parçayı.Sebebini çözemedim ama :?: (Bu kişisel bir yorum üstüme çullanmayın,geceyi hiçbirşey mahfedemedi,iyidiniz) .Başarılar diyeyim içtenlikle,ilerki organizasyonlarda görüşmek dileğiyle demeyeyim nasıl olsa görüşeceğiz.Bu burada kalamaz,devamı gelir.Bir kere daha beraber dağıtırız :icelim
Metal Bless You

Viva la Angarya!

biliyodum zaten ortalığı sallayacağınızı, birkaç ufak tefek aksilik dışında herşey gayet iyiydi(her ne kadar martensite tadı alamasamda :D ). Besteyi ilk defa orda dinledim beni bir hayli gaza getirdi. Nice konserlere, kolay gelsin...

butun divy elemanlarına teşekkürler...
bu arada mat ritm düşmüşse muhtemelen benim hatamdır.. :) olur böle şeyler :D

caner cok teşekkürler desteğini ve başını bizden eksik etmediğin için... :)

tekrar bi organizasyonda görüşmek üzere...

Geri