Kaygan Zemin(punk rock) -İzmir/İstanbul

gecen gun de opus taydınız ve superdınız cok eğlendık ve mıllet de zaten dırek olarak pogo olayına gırdı az durdunuz ama öz oldu cıdden :) basarılar artık sızden bır albumde beklıyoruz

aslında bakarsan 15 dkmız daha wardı ama organizasyon geç başladı ve ardımızdan 1 grup daha çıkacaktı o yüzden erken bitirmeye karar verdik.

Bizi geçelim seyirci harikaydı tekrar teşekkür ediorum burdan gelen herkese.Bir sürü aksilik oldu!
-Bas teli kopardım
-bir parçanın başında pedal çıktı
-bora'nın gitarı temassızlık yaptı..

bunlara rağmen yinede harikaydı konser.
bir sonraki konsere görüşmek üzere..

çok teşekkürler..
6 günden beri istanbuldaydık.
biz album görüşmesi için..
görüşme güzel ve olumlu geçti..
şimdilik sadece bunu söyleyebilirim.

IzmiROCK`ta Çıkıcakları belli Olmadığı Halde Gelip Sahnenin Tozunu Attırdılar kendileri efenim ama Tanışmak nasip Olamadı :) neyse Bu Sene Tekrar Görüşrüz umarim.

OwaR demiş ki:
IzmiROCK`ta Çıkıcakları belli Olmadığı Halde Gelip Sahnenin Tozunu Attırdılar kendileri efenim ama Tanışmak nasip Olamadı :) neyse Bu Sene Tekrar Görüşrüz umarim.

ahah harbi hatırladım..
son anda damlamıştık organizasyona :)
ama iyi bir organizasyondu.. en azından girişim wardı !

bu arada kanal Türkte. Doğayla gece diye bir programda Ceyhun yılmaz Ve Aylin Aslım felan vardı uzun bi muhabbet sonunda kime headliner Olmak istersiniz diye Bir Soru geldi Oda headliner altında cıkmak istemediğini söyledi ve Ama alt grup Olarak DDR veya izmirden KayganZemin olabilir Deneysel şeyleri severim Diye bişe söledi :) Bende way bee DEdim bizim çocuklara bak :p

OwaR demiş ki:
bu arada kanal Türkte. Doğayla gece diye bir programda Ceyhun yılmaz Ve Aylin Aslım felan vardı uzun bi muhabbet sonunda kime headliner Olmak istersiniz diye Bir Soru geldi Oda headliner altında cıkmak istemediğini söyledi ve Ama alt grup Olarak DDR veya izmirden KayganZemin olabilir Deneysel şeyleri severim Diye bişe söledi :) Bende way bee DEdim bizim çocuklara bak :p

way be hiç haberim yok.
ahah sevindim şimdi ha :)

walla açıkçası hiç dinlemedim zaten izmirde punk yapıldığını zannetmiyorum klink hoş projelerde görüyorum ama gerçek bir punk dinleyicisi değilim iykide değilim çünkü doyurucu değil kesinlikle öle kendi çaplarında bence ama bir gün dinlerim ama zannetmiyorum ;)

him21 demiş ki:
walla açıkçası hiç dinlemedim zaten izmirde punk yapıldığını zannetmiyorum klink hoş projelerde görüyorum ama gerçek bir punk dinleyicisi değilim iykide değilim çünkü doyurucu değil kesinlikle öle kendi çaplarında bence ama bir gün dinlerim ama zannetmiyorum ;)

Şahsen Bende Bir Punk Dinleyicisi Değilim ama Piyasada Punk Yapan Grup Athenadan başka Yok bildim kadarıyla. neden bide Kaygan zemin olmasın hı ? güzel işlere imza Atiolar ama sen yinede dinleme ... biz dinleriz senin yerine

aha işte konser !
Rock'n Dark konserleri:
24 mart 2006 cuma; aylin aslım ve tayfası:
ön grup:kaygan zemin
mekan:kemancı-izmir
giriş:22,50 YTL
saat:21.30
18 yaş sınırı vardır.
2. kez olacak bu.
bakalım kahramanlarımız bu sefer gibi bir seyirciyle karşılaşıcaklar ?
24 mart'ta görüşmek üzere..

Rock'n Dark'tan 6gn önce bir konser daha var..

18 mart cumartesi:
ROI BAR'da
saat 14.00'te
giriş:6YTL(+1bira)
gruplar sırasıyla;
-Platonik
-Kaygan Zemin
-Sahte..
görüşmek üzere..

15 nisan cumartesi
Guardian Bar'da
saat:14.00'da başlayacak olan konser 5 YTL'dir.
çıkacak gruplar sırayla;
-Harc-ı Alem(punk,ska,grunge)
-Kaygan Zemin(punk rock,pop punk)
-Düz Mantık(punk,alternatif,grunge)

Bide Düz Mantık sahne almadan hemen önce the bando adlı yeni bir grup 2-3 şarkı çalacak.

gruplar hakkında ayrıntılı bilgi için;

www.myspace.com/harcialem
www.myspace.com/kayganzemin
www.myspace.com/duzmantik

www.harcialem.cjb.net
www.kayganzemin.com
www.duzmantik.gen.tr

idir :)

Geri