Unutulmaz film replikleri

T.Coşkun:Heeey jigolo! DAns edelim mi??

K.İnanır:Jigolo ne demek lannnn?!!!(yakasına yapışır)

T.Coşkun:Delikanlı demek abieee! (Akabinde altına işer)

Bir başka film...

(Emrah kendisine bakan ahaliye döner ve...)

Ne bakıyorsunuz..Hiç mi o.çocuğu görmediniz?!!

''biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük,ama olmayacagiz. şimdi bunu anlamaya başlıyoruz!'' (fight club)

Kurtlar vadisinden
"Bir erkeklik yapıp hapse girersin ama bin arvatlık yapsan yine dışarı çıkamazsın üzerine koca bulursun."

:LOL: :LOL: :LOL: Koptum bea :LOL: :LOL: :LOL:

marmara kazım:yanıyosun fuat abiiiiiiiiiiii

gardrop fuat:yanıyorum ama beni yakanı da yakacam bütün mahalleyi yakacam hepini yakacam ulan inekler

lüfer:gardrop fuat bu ateşle anca köşeyi döner :D :D :D

ben işemedim ki miki işedi :oops:
kuuuşlaar Barış'ın babası iyy miiiiiii :?:
inciiiiiiiiiiiii
çıkacak çıkacak af çıkacakkk :!:
uçurtmayı vurmasınlar

donnie darko'dan;

donnie'nin kız arkadaşı: donnie darko! bu ne biçim bi isim?!..süper kahraman ismi gibi!

donnie: sana öyle olmadığımı düşündüren nedir?

donnie'nin kız arkadaşı: ?...

gemide filminden bir kesit:

"pezevengi öldür, bir cinayet
kızı al, iki adam kaçırma
kızı en az iki kişi sik, üç ırza tecavüz
her gece esrara takıl, nerden baksan dört içicilik
heriflerin cebinden paralarını al, beş gasp. bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratına bakıp kusura bakmayın abi kaza oldu diyemezsin, adamın götünden kan alırlar kamil kan"

"Adam pezevenkti öldürdük, karı orospuydu siktik -ki bakire olan karı nasıl orospu oluyor ben anlamış değilim. Adama demezler mi ki kardeşim bu memleketin zaptiyesi sen misin ? "
Aynı filmin bir sonraki sahnesi :)

"Kafamda filler zikişiyor", "götümde ayı bağırıyor"; bu film sayesinde öğrendiğimiz atasözlerimizdir :)

ya fılmın adını hatırlamıyom..amlatıyım..

cuneyt arkın eve gıderken bı bakıyo bunun hatuna tecavuz edıyolar cuneyt abı dururmu atlıyo adamları hemen pataklıyo ve kadını kurtarıyo..sonra yerde yatan adamlardan bırı hafıf ayılır gıbı oluyo donuyo adama "on kere bın kere yerın dıbıne bat" dıyo.. :LOL:

bıde sey var Tarkan (KARTAL TIbetmıydıo?) neyse bu bı bataklıga dusuyo tabıı hemen kurdunu cagrıyo kurt once olayı cakmıyo..sonra tarkan dıyo kı "kuuuuuurt kuuurrt sopayı uuzaaaat" kurtda azına uzunca bı zopa alıp tarkanı kurtarıyo..
zekı hayvan..

deadly demiş ki:
"Adam pezevenkti öldürdük, karı orospuydu siktik -ki bakire olan karı nasıl orospu oluyor ben anlamış değilim. Adama demezler mi ki kardeşim bu memleketin zaptiyesi sen misin ? "
Aynı filmin bir sonraki sahnesi :)

"Kafamda filler zikişiyor", "götümde ayı bağırıyor"; bu film sayesinde öğrendiğimiz atasözlerimizdir :)

:LOL: :LOL:

Geri