Unutulmaz film replikleri

emrah bi şekilde hapse düşmüştür,
mahkeme salonunda ifadesi alınır,
"hakim amca bizim bir atımız vardı, adı "yıldırım"dı (bu arada ekranda, sahilde koşan bir at ve onun peşinden koşan bir çocuk belirir)
onu çok sewerdm; bir gün yıldırım hastalandı (at koşarken bir anda yere düşer), babam yıldırım acı çekmesin diye onu öldürdü (babası elinde bir tüfekle görünür), sonra babam hastalandı (bu sefer emrahın babası yatakta inler), ben de babam acı çekmesin diye onu öldürdüm"

kelimelerin yetersiz kaldığı o anlardan biriydi :LOL:

RRRrrrr adlı filmden bi replik vardı:

-Ben karınla yattım.
-Ben de karımla yattım...
- O halde ödeştik...

Dumurlara sürüklemiş bir repliktir şahsen...

bunlardan biri "dünyayı kurtaran adam"da bulunur.bence son derece abazan olan sevgili kurtarıcılarımızın ölümle burun burunayken bile akıllarında yine mini etekli kızlar vardır.hatta düştükleri gezegende ödlerinin boklarına karışması gerekirken "aa kadınlar gezegenidir belki de.."diye saçmasapan konuşarak bunu sergilerler ve hatta hatun çağıracağız diye çapkın olan(c.arkın film boyunca bunu ima eder ve gereksiz espriler yapar durur bunun üzerine)ıslık çalmaya başlar,mini etekli kızlar diye atlı uzaylıları çağırır saftorikler.kaçıp saklandıkları mağaradaysa bir yandan ordaki kızı süzüp bir yandan arkadaşının yakışıklılığı üzerine yorum yapmaya/dalga geçmeye devam eder.son derece alakasız bir cümlenin karşılığı olarak dünyayı kurtaran adam "senin yakışıklılığındandır ahahhahhahha..."gibi korkunç bir şey der,arkadaşının "biraz ciddi ol ama " demesi üzerine bu saçma filmdeki en güzel cümleyi duyarız"3.atom savaşı neden çıktı biliyor musun.."arkadaşı sorar"neden?".."insanlar çok ciddi oldukları için.."

abovv ne mesajlar öle...

sevene can feda sevmeyene elveda
gaz fren şanzuman halin duman
geçme beni geçerim seni
istedim vermediler sen şöförsün dediler
sollama beni sollarım seni
dünya dikenli bi hayat sevenlerdemi kabahat
vs
vs ... ve sonundaki en güzel kısım NABEEEEEEEEERR

Kadir İnanır bir kadını kollarından tutmuş sarsmaktadır;
kadir inanır:beni sevdiğini söyle.
kadın: sevmiyorum
Kadir İnanır: beni sevdiğini söyle dedim. çatt. *
Kadın: sevmiyorum
Kadir İnanır: beni sevdiğini söyleee... çat.
Kadın: sevmiyorum
Kadir İnanır: beni sevdiğini söylee... çat..
Kadın: sevmiyorummm
Kadir İnanır: beni sevdiğini söylee.. çat
Kadın: sevmiyorumm
Kadir İnanır: beni sevdiğini söylee.. çat.
Kadın: seviyorum..
Kadir İnanır:yalaaaaaaaaaaaaaaaan .. çaaat.
:LOL: :LOL: :LOL:

Gora

-mavi donun var mı?
- var
- yaz kızım, donunu kendi getirecek.
:D
arif - muzik açsam rahatsız olurmusun
turşucu dede - ne tür koycan
arif - o oo oo
turşucu dede - gavurca dinlemem ben, ne bilcem belki anama küfrediyo...
arif - !!!
arif - anan kaç yaşında dede?
turşucu dede - 93
arif - bu grup daha yeni anneni tanıyor olamaz!! :LOL: :LOL:

sevindim heeüeüe. boş kalmasın bir replik daha

kadın kokusunda al pacino kediye:
"kafan karışırsa becer onu gitsin"

:D birde bi tango sahnesi vardır bu filmde al pacinonun muhteşemdir. izleyesim geldi :)

YA GORADA VARYA ARİFİ GETİRİOLAR UZAYLILAR ZEKA TESTİNE TABİ TUTCAKLAR.ADAMI OTURTUOLAR. DİOLAR : ANLATTTTTTT!!!!1
BİZİMKİ DİREK BAŞLIO. -MALI ARAP NECMİDEN ALDIK....... :LOL: :LOL: ya asla unutamıorum yaa biri bana ne zaman anlat dese direk bööle giriorum.cem yılmaz sen çok yaşa yaaa!!! :LOL:

Geri