Unutulmaz film replikleri

gülersen dünya da güler,ağlarsan tek başına ağlarsın

OLDBOy

bayraklarınızı indirin ve ingeltere ye geri dönün,yol boyunca her kapıyı çalın ve yüzyıllık tecavüz,cinayet, ve hırsızlık suçlarınız için af dileyin.bunu yapın ki adamlarınız yaşasın.aksi takdirde bugün hepsi ölecek.....

BRAVE HEART

niye bir şişko öldü diye bu kadar endişeleniyorsun.bu dünyada 6 milyar insan var.rwandayı duydun mu?orada gün batmadan onbinlercesi ölüyor.hiroşima ve nagazakiden beri böyle hızlı ölümler olmamıştı.peki sen bunun için uluslararası bir barış örgütüne katıldın mı?hayır...

COLLATERAL

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum. Ve hepsi heba oluyor.Lanet olsun!.. Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor yada beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde... Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız yada yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık nede büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız... Televizyonla büyürken milyoner fim yıldızı yada rock yıldızı olacağımıza inandık ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. Ve o yüzden çok çok kızgınız...

FIGHT CLUB

şunu unutma, ezmeye çalıştığın bu insanlar, senin muhtaç olduğun
herkestir.
biz senin çamaşırlarını yıkayan, pişiren ve önüne getiren insanlarız.
senin yatağını biz yapıyoruz. uykudayken seni biz koruyoruz.
ambulansları biz kullanıyoruz. telefonlarınızı biz bağlıyoruz.
bizler ahçıyız, taksi şoförüyüz VE senin hakkında her şeyi biliyoruz.
sigorta
bildirimlerini, kredi kartı ödemelerini biz takip ediyoruz.
hayatının her alanını biz denetliyoruz.
...
biz tarihin ortanca çocuklarıyız. bizi bir gün milyoner olacağımıza,
film yıldızı, rock yıldızı olacağımıza inandıran televizyon
programlarıyla
büüyüdük ama bunların hiçbirini olamayacağız. ve bu gerçek kafamıza
ancak
dank ediyor.o yüzden bize karşı dikkatli ol.
fight clup

blade 3 te vardı çok gülmüştüm
küçük kız blade e soruyor
'' why cant you be good ?''
cevap (karizma tavan yapmış :LOL: )
'' cause the world is not good''

Savaş Tanrısı'nda Nicholas Cage bir silah satıcısıdır ve afrika liderlerinden birine silah satmaktadır..

lider: heyyy rambonun silahından var mı?
Yuri: hangisi rambo 1-2-3
lider: ben sadece 1 ini izledim...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

COLLATERAL'dan

- Niye bir şişko öldü diye bu kadar endişeleniyorsun.bu dünyada 6 milyar insan var.rwandayı duydun mu?orada gün batmadan onbinlercesi ölüyor.hiroşima ve nagazakiden beri böyle hızlı ölümler olmamıştı.peki sen bunun için uluslararası bir barış örgütüne katıldın mı?hayır...
-İyi de, Rwanda'dan kimseyi tanımam ki ben!
-Bu şişkoyu da tanımıyorsun...

MATRIX ÜÇLEMESİ'nden

Neo (çeşitli durum ve zamanlarda): Ne? Nasıl? Kim? Hadi be? Nasıl ya? Ne? Nasıl oluyor? Dalga geçme be? Ben The One'ım! Ajan Smith! Ama! Trinity! Fakat!

mezarlıkta fasıl.yaşarken müzisyen olan merhuma saz arkadaşları mezarının başında son bir müzik ziyafeti çekiyorlar.arkadaşlarından biri şöyle diyor:
"bu fasılları da ölülerden başka dinleyen kalmadı zaten.."
cazibe hanımın gündüz düşleri'nden..bugünlerde digitürk veriyordu bu filmi,mutlaka izleyin rastgelirseniz.

yaizz demiş ki:
bayraklarınızı indirin ve ingeltere ye geri dönün,yol boyunca her kapıyı çalın ve yüzyıllık tecavüz,cinayet, ve hırsızlık suçlarınız için af dileyin.bunu yapın ki adamlarınız yaşasın.aksi takdirde bugün hepsi ölecek....BRAVE HEART

İskoçlar uzlaşmak için karsı tarafa giderler...Ama William dururmu

X: Hey nereye gidiyosun??
W: Savaşı başlatmaya.. :)

mystery_ demiş ki:
Gandalf: Balrog! Kadim dünya'dan bir iblis! Bu düşman hepimizi aşar! Koşuun!!

Lord Of The Rings

Lotr efsanesinden benden de bi kaç replik...

aragorn: kuşatma başladı!
gimli:dua et de sabaha çıkasınız!
legolas:dostların yanında aragorn.
gimli:umarım onlarda sabaha çıkar :cry:

İşte entlerin son resmi geçidi

Çıkın Çıkmazı Bilbo yola çıkarken..
Bilbo Baggins! Sakın beni bir sokak hokkabazıyla karıştırma!
der Gandalf

ve gandalf solucan dile

BİR UŞAKLA AÐIZ DALAŞINA GİRMEK İÇİN GEÇMEDİM ATEŞLE ÖLÜMDEN

izleyesim geldi yine anasını satayım. yüzüklerin efendisi damarım kabardı yine

Geri