Erkin Koray

Oh oh, herkes bi yorumda bulunmuş, bilen bilmeyen.. Biz burda bostan korkuluğuyuz herhalde. Neyse.

6 Kasım
Bandırma Kültür Merkezi

7 Kasım
Çanakkale Lodos Bar

9 Kasım
Edirne Halk Eğitim Merkezi

Bir de İzmir konseri var, ayrıntıları öğrenebilirsem yazacağım.
Hadi kalın sağlıcakla.

istanbuldayım ve yine bana konser yok:-(
30 Ekim dönüyorum..
grupla bizim oralara gelmeniz gerekir galiba,
zaten murat hiçdönmez bizim oralarda,
bir bascı bulup geliniz bence:)

zapcho demiş ki:
istanbuldayım ve yine bana konser yok:-(
30 Ekim dönüyorum..

30 Ekimde Balans'ta Ersen & Dadaşlar konseri var. Yaklaşık 20 yıl sonra Ersenin ilk canlı konseri. Önemi oldukca büyük bir konser.

(Konu başlığına ters bir açıklama oldu. Duyuru yapar gibi. Ama "30 Ekim dönüyorum" deyince aklıma konser geldi. Dönmemek için bir güzel neden olabilir) ;)

Türkiye'de olsak da şu konserlere bizde gitsek ya. İzmir Açık Hava'ya gelmiş bizden eser yok oralarda :?
Gerçi ben ikinci ve başka bir konsere de yetişemem ki... İnşallah 2008 yaza....

Siteyi daha sık kontrol etsem iyi olacak galiba; Baba dibimize kadar gelmiş 3 gün sonra haberim oluyo ;)

Yakınlarda Kadıköy cenahlarında (15-20 km çapında bir daireyi de dahil edebilirim ;) ) bir konser daha olursa çok süper olacak... olmazsa da olana dek bekleriz ;)

ooo

oooo en son girdiğimde 22.sayfadaydı forum 27 olmuş helal gelişme var:)
erkin babayı özledik valla erkin korayı hala anlamayan insanlar varmı bakmadım daha rock forumlarına ama inşallah bi gelişme vardır.erkin baba ne yapıyor bihaberiz bi haber etse kızı damla bizi neler yapıyor.
mesela baba yeni nesil rock kuşağıan birşeyler bırakma peşindemi,gerçi herşey imkan meselesidir ama birşeyler yapsa artık,biz erkin koray tutkunları için.mesela varis duman dedi ama bilmem duman ne kadar erkinci?ya da psychedelic veya erkin koray vari?
biz ele göze görünür birşeyler istiyoruz artık erkin baba artık sağlam bi konuşma yapıp şu kıçı kırık rockerlara ağzının payını ver.
saygılar ah ahhhh erkin baba hayatımız oldun oralarda bir yerlerdesin ne yapıyorsun bilmiyoruz bittik bittik perişan olduk bi cvp ver bize
bu arada kaldırım taşları grubumuzu da ziyaret edersiniz inşallah,
tekrar tekrar saygılar erkin baba başımzıdan eksik olma
http://kaldirimtaslari.anatolianrock.com

bencillik

O kadar bencildi ki...

Kimseyle paylaşmayı sevmezdi!.

Çıkarı olmadıkça, kimseye yüz vermezdi!.

Alacağı bir şey yoksa, karşılıksız vermeyi hayatta düşünmezdi!.

İnsanlar için çalıştığını söyler; yoksulu sürünür bırakıp; ‘’hakkettiği kadarını alıyor!’’ derdi!.

Tanrıya bile, cenneti uğruna kulluk ederdi!.

Sanırdı ki, elinde bulunanlar kendi emeğinin karşılığı!.

Ve bencil de bir gün ölümü tattı!.

Bencil benliğiyle başbaşa kaldı, karanlıklar içinde tek başına!.

ilgili kimselere...

Geri