CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

18 aralıktta garage punk gecesınde sehır dısından gelen arkadaslarımız ve ankaranın dengesız herıflerı de katılacak buyuk ıhtımal

maresalx demiş ki:
buggleyeyes demiş ki:
olum niye yaptığınız her kaydı koyuyonuz internete? sıçtığınız boku da konsere getirip sergileyin bari..

ahahahhahahahahah :LOL:

hacı ben senın grubunla t.sak gecıyomuyum... ve yazacagın bı sey varsa yaz eger kı yoksa ya sus yada gıt baska yerde gul ama yapacagın ıyı kotu her yorumu mutlulukla ve saygıyla okurum...

umarım yasın kadar olgunsundur

rica ederim ne demek garajdaki konserinize gelicem uyur punk sevmiyorum ama sizi merak ediyorum ciddi ciddi burdan muhakkak kesinleşince tarih felan söylersin geliriz arkadaşları toplayıp ;) :cigara

qutay_VV demiş ki:
bılmıyorum da ne kadar alkol olursa olsun bunu kaydetmeseydınız en azından ınsanların sızın hakkınızdakı dusuncelerı degısır ozaman adam gıbı bısey kaydettım koysanız daha ıyı olur veya adam gıbı bısey kaydetene kadar bole seyler koymayın
arkadaş doğru ben sizi ilk o kayıtta dinledim kusura bakma ama berbat bir şey ya,tamam amatörüz ama her yaptığımızı ortalığa sürmeyelim(bence)

bencede domoda cook yanlıs fılan var.. arada 1 2 sarkı duzgun olmus.. ama konsere saklayın gorusunuzu derım mesela andac konserınde olanlar gordu..

garage bar 18 aralık gunu olacaktır.. hep bırınızı bekllerım

Evet o günü bende merak ediyorum ve orda olcam hatta okulu bile asıp gelcem(eskisehir_ankara arası anca :p )nese gercekten hickimse oyle bi sacmalık yapıp o kayıtları koymaz gibime geliyor cünkü muzıgını paylasmak ıcın veriyorsun nete ama siz böle olmayan muzık verdiginize göre bence konserde buyuk patlama yapcakmıssınız gibime geliyor(kim bilir bir exploited'un yan versiyonunu goruruz ogun)(isalh. ;) )

Nese kolay gelsin konser gününe kadar umarım bol saglam parcalar ayarlıyorsunuzdur ;)

Basarılar.....

18 aralık pazar gunu 8 sarkıyla sahnede olacagız buyuk ıhtımal... calacagımız sarkılardan sanırım 1 taesını bılıyorsunuzdur o da zaten tek yabancı sarkı the clashın sarkısı... bı de sey dusunun ama o kadar kotu olsak garageye cagrılme ıhtımalımız olurmuydu?

bencede abi son stüdyodan beri 1.5 ay o0ldu hala çalışmıyoruz onursal arkadaşımızında dediği gibi "düzenli çalışmanın b.kunu yiyim" bi stüdyoda uyur ve burağı aramıza bekliyoruz

imza
cekes elektro
hala öyleysem

Geri