CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

eee bu işler böyle olm.. kendini koruycak bi yönün olması lazım ki ayakta kalabilesin..

Ehuhuh ehuheueh... sakın eleştirdiğimi sanma haa.. yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermek istemem..

prematurebebek
acaba hangı parcanın sozlerı kotu olmus? bı onuda soylersen ona gore sana gayet guzel ve duzgun cevap verebılecegım... cok kısıtlı sey yazmıssında acıklama yapmama yetmıyor

p_Absolution_q demiş ki:
prematurebebek demiş ki:
sansur... şu yarışmaya katıldığınız parçanız...

o sarkının sözleri zaten cekese ait degilki..
:twisted:

sercan benden once davramıssın :D ben yapıcaktım o pıslıgı :D demodakı hıc bı sarkı bızım degılkı hepsı cover :D yanı bızı degıl sahıplerını bı zahmet bulup kotulersen kral olur ...

fle adam sarkının sozlerını kotu bulmus o yuzden sordum hangı sarkı dıye... kotuledıgı sozler

konser afısını buradada yayınlıyıcam ama naısl yapıcam bılmıyorum bı bılgısı olan yada msn de afısı yollasam burada yayınlıyacak bırı varmı? ama en guzelı bana anlatmanız... öm yada burdan bı acıklama olursa cok cok sevınıcem..

oncelikle afisi www.imageshack.us adresine uploadluyorsun. daha sonra o sitenin sana verecegi adresi gelip burada

şeklinde yazıyorsun ve bitiyor.

kız arkadasım benı konserde yanlız bırakıcaksa artık yanı ne dıyım degılmı ama.....

onca arkadasım gelıcek mosmor sen gelmıyecekmısın?

18 aralık pazar gunu gelıcekler el kaldırsın

bendcede cekesin tüm elemanları dengesiz hep bi tek elektrocuları adama benziyo galiba ama elektrocunuz punk değil galiba?punk olsa böyle olmayabilirdi konserinizde size başarılar mutlaka gelicem

Geri