CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

UuYuRR demiş ki:
UuYuRR demiş ki:

arkadaslar bu konsere egerkı yetıstırırsek bestede calıcaz... kısa fılan ama ıste oyle garıp guzel hos bır beste... az kaldı 4 beste daha yapıyım o zman yaz tatılınden oncede beste deömosunu cıkarıcaz kı grup oss ayagına dagılırsa bı kac sure ıdare edıcek bı demo olsun degılmı ama :D
Bende istiyorum bu afişten..
Konsere gelemiycez ama Ankara'ya sizi dinlemeye geldiğimizde imzalayıp verirseniz çok bahtiyar oluruz.. :D

ne demek yasemın.. sen adres ver ıstersen bız yolluyalım sana afısı... bu arada hıc eksık etmedıgın destekten dolayı cok tesekkur ederım...

sanada yenı grubunda bıssuru basarılar ve bı okadar cokta mutluluklar dılıyorum ıstedıgını yaparsın umarım bu sefer.. ızmırlıler kacırmasın FingerBang'i

jaybettik ya :( aslında bızım hakkımızda kesın bı ıs var bu eleme olayında bılıyorum ben ::(

desemde ınanmayın zaten alma ıhtımalımız dusuktu ama bır umuttu yasatan ınsanı aldım elıme sazımııı

UuYuRR demiş ki:
ne demek yasemın.. sen adres ver ıstersen bız yolluyalım sana afısı... bu arada hıc eksık etmedıgın destekten dolayı cok tesekkur ederım...

sanada yenı grubunda bıssuru basarılar ve bı okadar cokta mutluluklar dılıyorum ıstedıgını yaparsın umarım bu sefer.. ızmırlıler kacırmasın FingerBang'i
Eywallah çok saol UuYuRR..
Ya takmayın kafanıza emek ve zamanla herşey daha güzel olur önemli olan hayaliniz için çaba gösteriyor olmanız..
Herşey güzel olucak.. :)

Hayata İkinci Merhaba..

Arkadaşlar 11 gün Hastanede yattıktan sonra bugün evime ilk gelişim ve aniden gelişen bunca aksiliğe ben hala şaşırmaktayım.Aslında bunu yazmanın yeri burası değil ama bilgisayarımı açtığımda Turkrock’taki özel mesaj kutumu ağzına kadar doldurmuşsunuz birçok grup tanıdığım tanımadığım insanlar gerek özel mesaj yoluyla gerek kendi forumlarına geçmiş olsun dileklerini yazmışlar hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum iyi ki varsınız…!

Hastalığın esas nedeni 19 yaşımda Gülhane’de (GATA) 20 yaş dişim çekilirken sağ üst ve alt çenemdeki sinirlerin tahrip olması durumu tıp dilinde :? Trigeminal nevralji olarak geçen dayanılmaz diş ağrılarına neden olan bir hastalık
http://eksisozluk.com/show.asp?t=trigeminal+nevralji

29 Kasım akşamı (yanlış hatırlamıyorsam net tarihi ama 2 hafta once Salı gecesi) aniden şiddetli ağrılar çekmeye başladım sabah gözümü açtığımda Mesa Hastanesi’ndeydim agrı kesici olarak birçok tablet uygulandı fakat bir sonuc alınmadı.Ağrıdan konuşamayacak duruma gelince damar yolu açılıp narkotik ağrı kesiciler verildi (dolantin,tilkotil wb..)
İlaçlar maximum 1 saat yatıştırıyor sonra bir başka ilaç deneniyor bir başka bir başka…..
Narkotik ilaçlar olduğu için 4. günden sonra ağrı eşiğim iyice düştü ve bağımlılık riski ortaya çıktı ilk gün 1 saat etki eden ilaç 4. gün en fazla 15 dk etkili oluyordu
Cumartesi gecesi son çare olarak Morfin denendi ve maalesef o da bir işe yaramadı.Olayın detayına girmiyorum girsem kafayı yersiniz bi türlü kesilmek bilmeyen bir ağrı Pazar günü ameliyat kararı alındı ve 5 Aralık Pazartesi Beyine girilerek trigeminal sinir ile beynin içindeki atardamar birbirinden ayrıldı ve araya da bu sapık ilişkiyi önlemek için polimer bir kumaş parçası konuldu..

O kadar moral bozucu birşeyki ameliyattan önce bir sürü kağıt imzalıyorsunuz sözleşmeler yapılıyor...çünkü ölüm riski yüksek+kör olmak sağır olmak wb gibi ihtimallerde var düşün stressi!

Şu an itibariyle artık eski yaşantıma geri döndüm ufak tefek eksiklerim kaldı ve hepsini toparlamam 5 hafta alacak mesela boynumdaki sağa dönüşüm sağlayan kas kesildi ameliyat sırasında sağa rahat dönemiyorum ve birazda denge problemim var bütün bunların eski halini alması 5 haftayı bulacak

Bilmeyenler için söyliyim ben birinci kademe tenis antrenörüyüm yarın egzersizlerime teniside eklediler doktorlar yavaş yavaş toparlanma aşamasındayım yani ;)

Arkadaşlar!Ölüm riski olan bir beyin ameliyatından çıkıp yeniden dışarıdaki yaşama dönmek çok sevinç verici bir şey ben yokken dualarıyla beni destekleyen bir şekilde ulaşan,ulaşamasa bile düşünen herkese binlerce teşekkürler.

Ayrıca Beni Hastanede Ziyaret Eden [ Special Thanks ;)]
Seyduna Bas – Can’a (Canacanka-t)
A.B.E.S’ten Anıl,Serkan’a…
Spider_in_Mud (Zeynep’e)
İdil’e,Ece’ye,Işıl’a,Gamze’ye,Fırtına’ya
Teşekkürler!

Not:Bugüne kadar Turkrockta başlığına yazdığım her gruba bunu yazma geregi duydum umarım kimse kızmaz,alınmaz

Hepinizi Çok Seviyorum…

Can

tekrardan mılyonlarca kez gecmıs olsun... bana anlattılar olayın ne kadar zor oldugunu artık ne kadarda etkılı olur bılmıodum ama bende ıyı dıleklerımı yolladım... can abı kendıne ıyı bak fazla yorma hemen kı ıyılesme surecın hızlansın.. gecmıs olsun tekrardan abı.. atlattık bunu .. kımseyı boyle uzuntuılu beklememek dılegıyle

CEKES in konseri bensiz olurmu..
hem punk hemde cok sevdigim gruplar olacakta ben gelmiyecegim.....
mümkünmü iki elim kanda olsa oradayım..
iki konser cakışıyor ama saatleri uyarsa osirisle,51 promili izlemek isterim...
grup saatleri bellimi
enson hangi gr kacta cıkıyor..
görüşmek üzere başarılar..

resit babacıgım..

şimdı bız ılk grubuz saat 4 te sahne alıcaz bı aksılık olmazsa.. dıger gruplarda ıste 5 6 7 gıbı olacak 1er ssat arayla cıkıcak 5 grupta sahnede 45 er dakıka gıbı bı sureyle kalıcaz 15 dakıka souncheck fılan

senı orda gorursek grur duyarım resıt baba egerkı bı sekılde muzıge baslamıssak senın sayaende olmustur bu.. boyle bır organızsyonda senın karsında soylemek sahne almak benım ıcınde burak ıcınde onursal ve yunus ıcınde grur verıcı olur..

bınlerce sevgı ve saygı resıt baba.. senı arıyacak gozlerım garagede

architect demiş ki:
grup saatleri bellimi
Ellerinden öperiz Reşit baba...

Gelirsen çok güzel olur...

Vita olarak bir sorun olmazsa toplu halde 3,5ta garajdayız. Bayağıdır bu büyük günü bekliyorduk. Sevgilerimizle, müthiş bir gün olacak bugün, felaket coşacaz, Garaj'ı sallayacaz... :D

Artık sevmeyeceğim... Bütün Kabahat Benim. Ne Kadar Ağlasan Boş ne kadar yalvarsan boş, sana dönmeyeceğim...

p.s. hala 18 üstü davul sorunu varsa ben çalabilirim, eğer isterseniz :)

cok cok tesekkur ederız arkadaslar nasıl duygulandım bırden :( bak sabah sabah bı garıp oldum... araya bı yere artıksevmeyecegımıde sıkıstırmaya calısırız umarımkı olur :D

gercekten cok tesekkur ederım ve hepınızı garagede gormeyı ısterım... gozlerım sızı arıyacak

ueheuheu Beyler Gelememe sorunum olabilir kusura bakmayın ama gerçekten Gelmek istiyodumm Pazar günü Dersaneden çıkıp bizim kosnere gidicem yarın ... ama hepinize çok başarılar:D:D Artık Sevmeyeceğimm:DD:D Meşhur olmş lan

architect demiş ki:
grup saatleri bellimi

reşit abi cok özledk gelde bi yüzünü görelim artık...

cekesim pnk grubum .. uyurum buragm yunusm.. en sevdigim punk grubum.. beyler valla gelmeye calısıcaz.. 4de tam cıkarsanız yarm saat kalabliriz sanırm.. malum bizim 6 da sahne almamız lzım..

cok basarılar.. umarm.. iyi gecer.

hürmetler.. ARTIK SEVMEYECEÐİM.. ;) :idea:

vallaha cıktık pasalar gıbı atlattık konserımızı ufacık tefecık bı kac soruncuk oldu ama kraldı ya sevdım ben.. seyırcı zaten kendını asmıstı helala olsun kısmet olmaz herlde bı daha oyle bı topluluk... çok çok saolsunlar

ve burdan ozellıkle VITA grubunun elemanlarına yaptıkları hos suprızden dolayı cok kral oldular saol8n tekrar arkadaslar artık bızde sızın kosnere bıseyler yaparız...

ve resıt baba saol ellerınden tekrar tekrar operız cıktın geldın bıze yanlız bırakmadın bızı abı cok tesekkur ederız..

ve glen herkese tek tek tesekkurler.. yenı bı organıze ıcn konusuluo o da olursa en yakın zmanda tekrar sahnedeyız

Geri