CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

nede olsa punk yapıyorlar değil mi. hahaha ne kadarda pankız çalmayı bilmiyoruz davulcumuz baget tutmayı bilmiyo amacımız forumlarda "hehe grupum var" diye fink atmaktır 2317187315 ton jöle ile dandik bi mohavk yapıp biralı resimler çektiririrz ki çalmayı bilmediimiz için zaten doru dürüst edemediğimiz şarkılarımızı kaydederken "çok içtik saroştuk pankız ondan" deme lüksüne sahip olalım demiyolarda. forumlara bıybıy bıy mesaj atmakla şöyle pankım böyle pankım diye geçinmekle kanımca bişeyler olunmuyor işin bi yerinden tutmak lazım mesela akor basmayı örenmek gibi.

cibiliyetsiz demiş ki:
nede olsa punk yapıyorlar değil mi. hahaha ne kadarda pankız çalmayı bilmiyoruz davulcumuz baget tutmayı bilmiyo amacımız forumlarda "hehe grupum var" diye fink atmaktır 2317187315 ton jöle ile dandik bi mohavk yapıp biralı resimler çektiririrz ki çalmayı bilmediimiz için zaten doru dürüst edemediğimiz şarkılarımızı kaydederken "çok içtik saroştuk pankız ondan" deme lüksüne sahip olalım demiyolarda. forumlara bıybıy bıy mesaj atmakla şöyle pankım böyle pankım diye geçinmekle kanımca bişeyler olunmuyor işin bi yerinden tutmak lazım mesela akor basmayı örenmek gibi.

1- ne kadar mutlu olacaksın bılmıyorum ama jole kullanmıyorum.. dax denen bısey var bılırsın belkı.. kı mohavk'ın daha guzel se goster ben daha ıyı yapan bırısınden ogreneyım... kı mohavk spyk yelpaze degıl yelpazeler gercektır...

2- benı sokakta yada bı yerde 'ben punkım ıcerım s.carım gezerım tozarım falan fısatan kıllı tuylu' demedım demede aslada ben punkım dıye dolasmam.. ben sana bakıp sen salaksın dıyemıyorsam sende bana punksın dıyemezsın yada benım azımdan punk oldugumu soylıyemezsın benım senın azından salagım demem gıbı bısey...

3- burdan atıp tutacagına gel konsere grubu tek tek bı etutle sonra bu ıyıymıs u kotuymus de...

elımıze aldıgımız bıra sısesı ıle cktırdıgımız yada cekılen resım senı ılgılendırmıyor.. ılgılendırsede sıse ılgılendırsın kullanırsın.... (!)

varmı baska ulan ben kralım sız ezıksınız dıyecegın sey..

ya aslında son bı soru sen bastırılmıs duygular yada kısılıkler ıcerısındemızsın? baskalrının hayatı tarzı sokakta nasıl gezıdıg yada sacını ne yaptıgı senı ılgılendırmesın.. yok ben yapamıyorum yapanlarada gıpta ıle bakıp sonra taslıyorum dersende acır saygı duyarım...

ıt dalasaı yapma hadı kısılerın hayatını degıl muzıgfe soylıyecegını soyle.. zaten sooylemıssınde o zman cevabıda verdım hadı gıt..

tamam bız berbatız bız ıgrencız bız ölelim sen gralsın sen pasası sen yaparsın

cibiliyetsiz demiş ki:

cesaretin böylesi..baya cesur bi insanmışsın...tabi kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.grup elemanlarının saçları başları vs. seni ilgilendirmez kardeşim sen müziğe bakarsın ona göre yorumunu yaparsın.müzik dışındaki yorumlarını vs de öm atarsın cevabını alırsın.
Saygılar...

adam gayet güzel konuşmuş valla. cevapta süper ''jöle değil spreyle yapıyoz senin ki daha güzelse gösterde görelim.''
cidden komik yani
ona harcadğınız vakti etüd yaparak geçirseniz eminim ki daha güzel şeyler çıkacak.(hımmm emin olmasam bile daha güzel şeyler çıkabilir)

beyler sallayın böle muhabbetleri olur öle forumda herkes sataşır birbirine bize bile zamanında oldu uyurun hesabından girmişti birisi uyurun dediğine göre ama önemli deil dedik fazla uzatmadık sizde uzatmayın takmayın kafanıza oturun çalışın en iyisi o olur başarılar

eet aslında kayıtlar konusunda o arkadasa katılıorum .. sarhosmuydunuz yada onun dediii gibi sarhosuzz ayanamı yattınız tabiki bunu tartısmam!! ama bncede kesinlikle calısılmalı .. olmacak seyler diil tabikii!!amaa burda bu yok sacmıs yok biraymıs !! bunlara cvp vermek bile gerksiz!! sonucta zevktir yasam tarzıdır ve kimse buna karısamaz!!kii orjinal bi sac o ayrı :):) ama dediim gibi burda bole polemie gerk yok!! umrm bunlardan kndınızee bazı seyler cıkartmıssınızdır!! bn inanıorm!!

CeKeS'e bu sene basarılar diliorum!!

saygılar.. ;)

[puhauhauaha :LOL: ]

k.çımla güldüm yazılan şeyleri okurken..yok saçmış biraymış cart curt...[sanane?!]..aman uyurum takmayın siz ya..son hız devam çalışmalara ;) bu arada yeni yılınız kutlu olsun :) ;)

cibiliyetsiz demiş ki:

Artık sevmeyeceim kavırınızı dinledim çok güzelmiş ya...
Artık fan ınız oldum... H.A.S.P.A.Y.G.G.S. :x

cibiliyetsiz demiş ki:
iyi ozetlemis arkadas.Herkes bi seyler kapabilirse bu yazilandan - tek cekes degil- isler daha kaliteli olur gibi. her iki grubun kaydini dinledim bu arada. ikisine de basarilar.

Grup hakkında UuYuRR isimli kişinin imzasında yer alan linkteki dosya haricinde hiçbir fikrim yok Ancak; bu dosyaya bakınca, grubun özellikle davulcusunun biraz çalışmaya ihtiyacı var gibi.

Başarılar... Panklara, "hadi toplumdan kaçalım ve sonunda kaçmaya çalıştığımız şeyden daha beter bir şey olalım" diyen insanlara ihtiyacımız var tabi...

Tekrar başarılar...

çıkın,ama pazar olmasın..kesin gelcem bu sefer :) hatta yırtıncam konserde 'kopar bizi uyur kopar bizi uyur' diye :p puhauhauha :)

ciddiyim ya konser istiyorum..[çok ukalaca bir şey oldu ama...:oops: ]

Geri