Teoman

gogorigo demiş ki:
ben yakın bir zaman da gittim teoman konserine arkadaşlar... benim gördüğüm sahnede çok iyi haraketli, hiç mi hiç konuşmuyor geldiği gibi gidiyor, en önemlisi ise şarkılar arsındaki gözle görülür farklılıklar... yeni şarkıları ile başladığında neredeyse milletin gıkı çıkmıyor, yalnız eskilerde ise ' ne ekmek ne de su, sus konuşma, papatya, gemiler, kardelen' görülmeye değerdi...

bana kalırsa biraz soğuk bir insan kendisi ;)

kimdi hatırlamıyorm..yazardı sanırım.."evet cinsellik son derece doğal,yemek yemek,tuvalete gitmek gibi..ama siz bi toplantının ortasında masaya sıchamayacağınız gibi olur olmaz yerlerde de sevişemezsiniz..dogal ama her şeyin yeri ve zamanı var.."demişti..burdan her kimse hislerime tercüman olduğu için saygılar sunuyorum..
baska cevep verme gereği duymuyorum..esen kalın..! :kicsalla

iyi veya kötü(ki bence kötü) orası tartışılır..ama "ne ekmek ne de su" veya "o" albümündeki teoman yok karşımızda. herşey çok farklı.yorum ve tarz ilk albümlere çok uzak.belki de dedikleri gibi piyasa bunu istiyor.ben artık teo dinlemiyorum ve benim gibi yapan çok.baksana adam remix olaylarına girdi ya..

Geçenlerde tvde ne ekmek nede s videosunu izliyordum arşivler herzaman güzel oluyor böylece bir sanatçının ne kadar geliştiğini görebiliyorsun ama bana göre teoman gelişme yerine gerileme gösteriyor ..."O" albümü gibi bir albüm çıkaramadı hala ordaki şarkıları hala dinlerim ....

Cornflakegirl demiş ki:
Geçenlerde tvde ne ekmek nede s videosunu izliyordum arşivler herzaman güzel oluyor böylece bir sanatçının ne kadar geliştiğini görebiliyorsun ama bana göre teoman gelişme yerine gerileme gösteriyor ..."O" albümü gibi bir albüm çıkaramadı hala ordaki şarkıları hala dinlerim ....

ilk albümü hala büyük zevkle dinliyorum.

teomanın filminde teoman,şebnem ferah,mor ve ötesi ve bülent ortaçgile ait müzikler kullanılacakmış.iyi bir filmin yanında,filmin müziklerinden oluşan güzel bir albümde bizi bekliyor anlaşılan.

arkadaşlar bence teoman müzikten başka işlerle oyalanmaktan olsa gereg herhalde büyük bir hızla irtifa kaybetmeye devam ediyor... teoman ın film yapmak istediğini duymuştum yalnız bu aşamalara kadar eldiğini sizlerden öğrendim bence saçmalıyor yani...

al işte yani ooooofff!!!!
şimdide filmi bravo yani!!!takdir mi etmeliyiz.bizden ne bekleniyor.adamı gördünmü filmde çekti mi denmeli.en son oynadığı film mumyanın dönüşümüydü neydi tüm zamanları en kötü filmi olarak seçiliyor.ama teo cool bir tavırla ne önemi varki diyor.tabi canım zaten ne önemi var o filme para verip gidenlerin ne önemi varki yani harcana paranın emeğin zamanın.ne önemi var yıkılan teoman dinleyenlerinin yani demi?azalmakta olan dinleyici kitlesini azaltmaya devam etsin bakalım.gerçi albümde teşekkürler bölümünü bile yazmayan albümü satın alan onu yıllardır takip eden insanlara 2 sözü çok görmüş birinden ne bekliyorumki bende :bilmem

kesinlikle özenti bi adamdır kendisi,eskiden şarkı araklıyodu sadece şimdi hal ve hareket de araklamaya başladı!Elinde sigarayla içki şişesiyle sözüm ona mick jagger olcak!!Bence hiç bi halt deil olamaz da..

bencede adam tam bi özenti+ ukala... tek fanı evde kalmış kızlar... tttttteeeeeeeeeeoommmmmmmannnnnnnnn!!! ayy yaaa ölürüm ben onlara.... bi çöpçatan şirketi açacağım olmazsa ii para kırarım.. bi teoman bi de harun diyenler yeter de artar bana :D

teoman özenti mi değil mi bilemiyorum ama o halini tarz sanıp sewenler de war. teomanın konserine gittim adam sanki ewde şarkı mırıldanıyor. ama wazgeçilmez şarkılarının hakkını wermek lazım... çok kez söylendi burada irtifa kaybediyor...

Geri