Teoman

sewmiyorum..en son ankara siyasalın festinde izlemistim sahnede durusu terkedişi her hali itici gelir oldu artık bana..çekirdeğin sınırlarını darltmak için elinden geleni yapiyoo sevgili teomuzzzzzz

eh ne yapalım geçmiş olsun
iki yabancının devamı konusunda teo da öyle bir açıklama yapmıştı iyi gözlem tebrikler zaten şarkı ilk şiir olarak oluşmuş ve en başından ikiyabancının devamı olarak tasarlanmış

marla_singer demiş ki:
sewmiyorum..en son ankara siyasalın festinde izlemistim sahnede durusu terkedişi her hali itici gelir oldu artık bana..çekirdeğin sınırlarını darltmak için elinden geleni yapiyoo sevgili teomuzzzzz

Siyasal konserinde bende vardım..Hatta görevli olarak Gökhan (teonun rudisi) beni almıştı..Bence konser müthişti..Baya bi poz verdi..Ama bi ara eline birşey oldu yarabandı istedi..İşte o zaman çok üzüldüm:(..Çok canı acıdı herhalde..;)

en güzel hikayem aşırı güzel bi şarkı olmuş........ bence son albümüündeki sayılı güzel şarkılardan biri dinlemeye doyum olmuyo ama dinlerken de çok canım acıyo ve geçmişe dönüyorum :(

TRaCeY_CHaRLoTTe demiş ki:
teoman burnunu kırmamış sadece kalorifer peteğine çarpmış..sabah yanlış taraftan kalktım gibi seyler söylüyordu..zaplarken televole'de gördüm...

Bende okuduğuma göre Teo gece kalkkıp burnunu kaloriferin radyetörlerine çarpmış..Burun direği vasat durumdaymışş...;)

bence teoman olayı bitmistir kendisini cok sewerdim ama bence artık kendini tekrarlayan birisi oldu

teomanın enson klibi kral tvde flash tvde farklı versiyonlarıyla gosteriliyo flashta sarkını sozleri ekranın ust ve alt kısmında yazıyo kral tvde yazmıyo artık flash izleyicilerini mal yerine mi koyuyo teo:)) ama klıp sade olmasına karsın sebnem ferah ve teo dueti iki yabancı kadar guzel olmamıs.. sebnem ferah 'bedenin zayıftı, kalbin güçlüydü belki' diyo ya orda bitiyorum..

kesinlikle papatya gibi şarkı yapamadı teoman :( bide her zaman kaybettik senle ben şarkısıda ,kardelende çok iyiydi.ama sonraki kasetlerinde bu şarkıların yerini dolduramadı teoman

bu albüm daha sert olmuş evet .bazı parçaları ne kadar birbirini tekrarlasa da ben yine de ondan vazgeçemiyorum.bi yerde okumuştum ben biliyorum tekrarı olduğunu bazı parçaların ve bu hoşuma gidiyo ben kendim için yapıyorum,beğenen beğenir demişti.e doğru da demişti.kendisi için yapmalı her sanatçı...

lema_bafs demiş ki:
neverlasting demiş ki:
en güzel hikayem aşırı güzel bi şarkı olmuş........ bence son albümüündeki sayılı güzel şarkılardan biri dinlemeye doyum olmuyo ama dinlerken de çok canım acıyo ve geçmişe dönüyorum :(
haklısın şebonu sesi(bukadarmı güzel olur) otur ağla

o ne güzel bi moral verme şeklidir ya bitti zor oldu ama bitti yapamadım başka bir kalbi......... bu sözler dökülürken bende bitiyorum

Geri