Teoman

bence muzik dünyasındakı çoğu kışı bırbırınden esınlenıyor ama bu asırıya vurunca kotü olutor sarkıyı sevmek veya sevmemek sıze kalmış tabı kı dınlemek veya dınlememekte

purplewilwarin demiş ki:
bence muzik dünyasındakı çoğu kışı bırbırınden esınlenıyor ama bu asırıya vurunca kotü olutor sarkıyı sevmek veya sevmemek sıze kalmış tabı kı dınlemek veya dınlememekte

Asıl komik olan da şu..Mesela bir adam hayatında hiç I was made for loving you ve ya kashmir i dinlememiş.Bir yerlerden Teomanın bu parçadan onların deyimiyle arak yaptığını duyuyor ve ya okuyor,zaten sevmediği için Teoman hırsız diye ortalıkta dolaşıyor..Bir bakıma sahtekarlıktan bahsediyor ama kendi yaptığının ne olduğunun farkında değil.

Yaş sınırlaması diye bir şey yoktur zannetmem.Hatta eminim bundan.Bu arada filmin soundtrack albümü 70 dakikalıkmış ve 7 si eski toplam 34 şarkı ve şarkıcıktan oluşuyormuş.34 gibi büyük bir sayı bana çok ilginç geldi.Bakalım nasıl bir şey?Techno rock soundlu müslüm gürses vokalli Paramparça gayet güzel geldi bana..

gireriz ya bir şekilde.. nolcak ama kötü bir şey yaş sınırı koymaları... elimi kolumu sallayarak girmek varken kascam kendimi şebnemi görmek için ;Pp

Ya o filme Şebnem ferahı görmek için gidiyorsanız gitmeyin.Nerden çıktı bu bilmiyorum ama Şebnem Ferah ın filmde rolü yok bildiğim kadarıyla ya da en fazla bir kaç saniye gözükür o kadar.

carolgerber demiş ki:
Ya o filme Şebnem ferahı görmek için gidiyorsanız gitmeyin.Nerden çıktı bu bilmiyorum ama Şebnem Ferah ın filmde rolü yok bildiğim kadarıyla ya da en fazla bir kaç saniye gözükür o kadar.
yani sadece teomanın olsa bu kadar kasmam demek istedim. ama tabiki de teoman için gidiyoruz... ;)

Kupa kızı ve Sinek Valesi isimli şarkısı dışında hiçbir şarkısınıda sevmem kişilik olarakta kendisinide sevmem...

Ki bu sevdiğim şarkısı olmasına rağmen,bunda bile cinsellik ön plana çıkmış allah akıl-fikir versin :D ...

ızmırde bi konserine gıtmıştım ızmırde yazın asırı sıklıkta konser verdığınden çok az kısı gelmıstı ama gelenler kafa adamlardı sarkı aralarında konustuklarımıza teo cevap falan veriyordu çok guzeldı bu yazda kesin gelır yıne gıdıcem harıka oluyor

Geri