Teoman

Teoman'ın karakterini incelersek ortaya hoş şeyler çıkmaz ama bizi ilgilendiren müziği zaten.Şimdiki hali ilk zamanlarda çıktığı halinin yerini tutmuyor bence.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Dün veya ondan önceki gün tv de gördüm sanırım parkorman konserini yayınlıyorlardı. O ses nasıl detone olmuş kızmayın ama gerçekten berbat olmuş sesi.. Geçen yaz rockistanbul performansında da aynı şekildeydi.. En büyük etkeni içki ve sigara sanıyorum!!!! Sesi düzelene kadar mümkünse canlı performansa kalkışmasın...

benayevsen demiş ki:
Dün veya ondan önceki gün tv de gördüm sanırım parkorman konserini yayınlıyorlardı. O ses nasıl detone olmuş kızmayın ama gerçekten berbat olmuş sesi.. Geçen yaz rockistanbul performansında da aynı şekildeydi.. En büyük etkeni içki ve sigara sanıyorum!!!! Sesi düzelene kadar mümkünse canlı performansa kalkışmasın...

sanırsam son albümünü o detone sesle canlı söyleyebiliyor ancak..belki de yanılıyorum ama bana öyle geldi,son albüm yüzünden sanki.diğer albümlerinden şarkılarını dinlemedim canlı olarak son zamanlarda gerçi ama...

yaw şu önceden iiydi muhabbeti almış gitmiş bu başlığı..lem adam bariz bi şekilde sınıf atladı paramparçadan soora..zati ilk albüm gayet amatör bi albüm, (güzel değil demiyorum..) dikkat edilirse teoman her albümde kendini aşarak gidiyor, daha derin felsefik sözlere dalıyor...siz de teomanın şimdi nerlerde olduunu bilmediğimiz barlas denen adamla beraber yaptıı şarkıya takmışsınız hala..ne ekmek ne de su sensizlik korkusu istemem yeterki sen yanımda ol yeter..ne ekmek ne de su istemem, ha?..(isterim olmasın:) )neyse dilbilgisine girmeyelim ama şunu kabul edelim teoman kendini aşarak devam ediyo..

nick_cave demiş ki:
yaw şu önceden iiydi muhabbeti almış gitmiş bu başlığı..lem adam bariz bi şekilde sınıf atladı paramparçadan soora..zati ilk albüm gayet amatör bi albüm, (güzel değil demiyorum..) dikkat edilirse teoman her albümde kendini aşarak gidiyor, daha derin felsefik sözlere dalıyor...siz de teomanın şimdi nerlerde olduunu bilmediğimiz barlas denen adamla beraber yaptıı şarkıya takmışsınız hala..ne ekmek ne de su sensizlik korkusu istemem yeterki sen yanımda ol yeter..ne ekmek ne de su istemem, ha?..(isterim olmasın:) )neyse dilbilgisine girmeyelim ama şunu kabul edelim teoman kendini aşarak devam ediyo..

+sonsuzzZ :!: :!:

Evet millet..Sormak istediiniz bikaç seyi yazın,ordan burdan magazinden diilde kendisinden öğrenelim oke;)

Buarada hakkaten buaralar sesinde sorun war sigara+alkol+konserden konsere koşuşturmanın verdigi yorgunluktan dolayı..Ama gecer inş!Bitanesinin performansı herseye rağmen çok iyi;)

Sorarız tabiki de .. Ama vercei yanıtın aynı olcaından eminim..(önceki sy. bakarsan bnm teoya sorup teonun da yanıt werdii ufak bi soru war bak istersen bi ..) :)

balans ve manevra filmiyle 500 bin dolar kaybetmesiyle sesi şarkıları giderekte bozulması bekleniyo önümüzdeki 2 yıl içinde..:0)))çok kötü günler geçirecek depresif agresif tavırları olacak ve en sonunda birilerini kesip yeşilırmaa atacak:0))))))ne komplo teorisi ama....ama teomanı aten rock çıı olarak nitelemek mantık dışı....önceki bi kaç paraçasına rock türü diyebilirdik ama o slow parçalarına falan baktıımız zaman çizgisinde oldukça deişme var....rockçılıktan bilinen pop müzine geçiş var teomanda.....kalite yerlerde geziyo....öyle isteyen dinler isteyen dinlemez...lafını yanlız kendi hayran kitlesine vermiş oluyo...yani SANAT HALK İÇİNDİR...prensibini çiineyen bi şarkıcıdır teo..:0)))))))

Geri