Teoman

Re: ank

complex275 demiş ki:
ankara konseri muthisti yaa. bana pena verdi :)

Ankarada bir konser daha olma ihtimali yuksek, Takipteyim Bekleyin

gerçekten süper bi konserdi :)
konser sonrası da güzeldi yine her zmn ki gbi konuştuk..sordum albümle ilgili bi kaç şey ama işte güzel birşeyler geliyor dedi..gökhan'ın nete girmesini bekliyorum ondan alıcam yeni bir kaç şarkı sözü. :oops:

umarım bir daha konser olur. :(

evet bir aralar bazı konserlerde nevzat(nev) yakın arkkadaşı teomana gitarıyla eşlik etmiştir.ilk çıktığında onun yorumunu teomana benzeten eleştirilere bunun kendisi için gurur verici olduğunu dile getirmiştir.

Forum Kuralları demiş ki:
9 ) TurkRock.Com forumları onlu yaşlardaki gençlerin günlük enerjilerini harcamaları için hazırlanmış bir platform değildir. Rockçı popçu kavgaları, blue jean arka sayfasındaki türden atışmalara kesinlike izin verilmez. Buna örnek olarak "şu rockçıdır bu popçu" "bu harbi rockçı diğeri davayı para için sattı" "metallica mı megadeth mi?" "kahrolsun hiphopçular yaşasın metal" gibi 13-15 yaş muhabbetleri gösterilebilir.

pek sevmezdim bu elemani ama 2003'te cikardigi teoman isimli album resmen super otesi bi $ey. adam harbiden cok iyi $arki sozu yaziyor.

Türkiyenin en piyasa insanıdır gözümde,adamda ne ararsanız var ukalalık,kendini beğenmişlik,reklam peşinde koşma,iğrenç konser performansları vb vb..Bide çok kötü bir albüm yaparak bunlara tuz biber ekti...

en kötü albüm,en piyasa adam...yani eleştirirken hakikaten güldürmeyi başarıyorsun dostum.ya sen teomandan başka birşey bilmiyorsun ya da hakikaten hiçbir şey bilmiyorsun.yani sana en piyasa eleştirmen diyecem ama bu unvanı haketmiyorsun senden daha iyi yüzlerce piyasa eleştirmen var :LOL: :D :D :D :D :D :D

zebrail demiş ki:
en kötü albüm,en piyasa adam...yani eleştirirken hakikaten güldürmeyi başarıyorsun dostum.ya sen teomandan başka birşey bilmiyorsun ya da hakikaten hiçbir şey bilmiyorsun.yani sana en piyasa eleştirmen diyecem ama bu unvanı haketmiyorsun senden daha iyi yüzlerce piyasa eleştirmen var :LOL: :D :D :D :D :D :D
Tabi kimse sevdiği gruba şarkıcıya laf söylensin istemez.Ben kendi fikirlerimi söyledim piyasa yapınca ne olacak elime ne geçecek ki?
Bayaa saçmalamışsın yani.Eğer teomanı savunacaksan bildiğin şeylerle savun ki ne bildiğini hepimiz görelim

Tabi eline bira aldı diye samimilik mevzusu dönecekse ben yokum.Adam şarkıyı kötü söylüyor kardeşim artı o içtiği birayada reklam aldıya helal olsun.Ayrıyetten adamı her daim magazin programlarında rastlayabiliyoruz daha fazla nasıl piyasa olunur söyler misin?

teoman'ı hiç sevmezdim.hala da öyle çok dinlemem.bir kaç klasikleşmiş parçası ve şebnem'le söledikleri iki parça hariç.ama geçen sene kampüste dinledim onu.filmi üzerine konuşma yapmak için gelmişti.öğrencilere çok zekice cevaplar verdi.zekasına hayran kaldım gerçekten.başarılı ve kültürlü bi insan kabul etmek lazım.tebrik ediyorum kendisini.

Bestial demiş ki:
Pamela Spence & Asli Teomanin bir zamanlar geri vokalligini yapmismiydi arkadaslar?

Bu isimlerin yanına Aylin Aslım ı da ekleyebilirsin.Teomanın ilk albümü zamanındaki vokalisti de oydu.Hatta İndians dönemini ele alırsak Kutsal da bi zamanlar Teomanın vokalistiydi.

Bu arada Teoman hakkaten çok zeki ve kültürlü bir adam ve de magazin programlarında ne görünmek ne de görünmemek için fazla bi çabası var.bazıları da görünmemek için kasar da,hayranlarım kızmasın,alternatif görüneyim diye galiba :) Bu da piyasa bi hareket midir,yorum yok.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği forum kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.Ayrıca kelimeler özerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Örnek: cvp, ztn vb. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız !Kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız !Kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız! Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

Daishuman,devamlı birilerini aşağılama gereksiniminde niye bulunuyosun ki.Müzik bu ve kişilere ve ya gruplara ait müzikleri birileri sever,dinler.Başkaları da sevmez,dinlemez.Forumlarda kendi beyenisizliklerini de belirtebilirler ama o kadar.Sen bunu dinliyosan salaksın,şöylesin böylesin gibi yorumlar ne anlam ifade eder ki.Başkalarının beyenilerine katlananamak,fanatik bir karşıtlık göstermek seni mutlu ediyosa,bunda da serbestsin tabi forum görevlilerinin insiyatifi doğrultusunda.Ama başka bir forum üyesi olarak,rahatsızlık verici bi tavrın olduğunu belirtebilirim.Yazdıkların çöpten öteye gitmiyor.

razumukin demiş ki:
Daishuman,devamlı birilerini aşağılama gereksiniminde niye bulunuyosun ki.Müzik bu ve kişilere ve ya gruplara ait müzikleri birileri sever,dinler.Başkaları da sevmez,dinlemez.Forumlarda kendi beyenisizliklerini de belirtebilirler ama o kadar.Sen bunu dinliyosan salaksın,şöylesin böylesin gibi yorumlar ne anlam ifade eder ki.Başkalarının beyenilerine katlananamak,fanatik bir karşıtlık göstermek seni mutlu ediyosa,bunda da serbestsin tabi forum görevlilerinin insiyatifi doğrultusunda.Ama başka bir forum üyesi olarak,rahatsızlık verici bi tavrın olduğunu belirtebilirim.Yazdıkların çöpten öteye gitmiyor.
haklısın kardeşim görüşlerine katılıyorum fakat en başta yazdığım yorumun sert olduğunu kabul etmiş ve bir daha yorum yapmamaya karar vermiştim fakat arkadaşlar devamlı olarak bana bu şekilde tepki verince dayanamadım.özellikle o mosmor nickli arkadaşımız yazım tarzımı hatalı bulduğunu söylemişti fakat destek verdiği arkadaş daha türkçe konuşamıyor. Ben sadece yorum yapmıştım teoman hakkında kötü bir eleştiri yapınca bu kadar mı tepki olur ya..Tabi işin kolayıda bu..Sevmesen bile tepki toplamamak için susarsın ama sevince vay efendim nasıl öle konuşursun falan filan.Burda yorumlarımı suçlayanlar önce yazım tarzlarını düzeltsinler.

Yorumum genel olarak algılanmasın lütfen sadece bana tepki verenlereydi yani ne seni ne de başkasını aşağılamamam mümkün değil öyle düşündüysen senden özür dilerim burdaki arkadaşlardan kastım birkaç kişiydi..Fakat benim yorumlarıma gösterdiğiniz özeni diğerlerine göstermemeniz beni şaşırttı açıkçası...(ayriyetten asla salak manyak gibi bir hakaret cümlesi kullanmadım ve kullandığım cümledende bu sonuç çıkmaz `burdaki arkadaşları görünce teomanı eleştirmekten vazgeçtim` le kastım arkadaşların yazım tarzlarınaydı)

ayriyetten fanatik bir karşıtlık gösterilmesi beni oldukça rahatsız eder zaten böyle bir durum olduğu için yorumumu sertleştirdim.Her ne kadar fanatikte olsanız bu sizin tepkinizin haklı olduğu sonucunu çıkarmaz ve ben bundan hoşnut kalsam bu asıl benim salaklığım olur.Tavrımı sevmeyenler olduğu kadar destekleyenler de var ve bir msj dışındada (ki farklı bir konudan) hiçbir mesajım silinmemiştir.Demekki herkes senin gibi düşünmüyor. (yine de herşeye rağmen yorumumda hakaret olduğunu düşünüyorsan tekrar özür dilerim)

Geri