Teoman

Ya zaga cok eğlenceli ve hoştu..Hoştu da okan bayülgen ısrarla odak noktasında melissa adlı kızı tuttu..Tamam misafirdir fln ama yani film hakkında 2-3 cümle belki edilmiştir(fragman izlenilmese ondan da bahsedilmicekti ya neyse :? )Okan teoya hafiften figüran muamelesi yaptı ama neyse onları gecelim..Teo çoook sekerdi yine herzamanki saf,katısıksız teoydu..Kafası biraz iyiydi ve o hali acaip şirin oluyo 8) Şey olayı cok hoştu ya;sürekli DİYOKİİİ diye birşeyler izahetmeye calısması :) Bir telefon bağlantısında koptum yaa;kız teoya türk sanat müziğisöylemeyi düşünüyomusun diyince teomanın yüz ifadesi çok hoştu "Saka mı yapıyosun yoksa ciddi mi soruyosun :roll: " Ehheehe :LOL:

PS::Buarada herkes fragmanı izlerken melissa adlı kızın teoyu kestiği de gözümden kaçmadı :evil:

Okan Bayulgen e sole bır cumle kurdu:Sanırım seni de beni de hem seviyorlar hem nefret ediyorlar...teoman için olan duygularımın ne olduğunun açıklamasını teo dan duymak hoşuma gitti...

hayır...yanlış anlaşıldı herhalde...hem seviyorlar hem nefret ediyorlar dedi...ben de öyleyim...yaptığı albümlerini zevkle dinliyorum...birkaç tane parça dışında...ama yaşamına bakınca bazı açıklamalarına kızmamak elde değil hani...

hasan85 demiş ki:
hayır...yanlış anlaşıldı herhalde...hem seviyorlar hem nefret ediyorlar dedi...ben de öyleyim...yaptığı albümlerini zevkle dinliyorum...birkaç tane parça dışında...ama yaşamına bakınca bazı açıklamalarına kızmamak elde değil hani...
bütn açıklamaları çok mantıklı bence şarkıları da.. açıklamalrı anlaşılamıyo yanlızca.. teoman'ın yaptığı her şeyin altına imzamı koyarım..

Geri