Teoman

Jozan demiş ki:
teoman yabancı şairlerin sözlerini alıp şarkısına koyuyomuş sonra da ben ysdım diomuş walla dedikodular böle doruysa çok ayıp etmiş.

Aynı saçmasalak iddiayı Şebnem Ferah için de yapmışlardı.

Bu tip gerzekliklerle zarar vericeklerini düşünüyorlar ama kendilerini basitleştiriyorlar...

Ayrıca Teoman süper bi albüm yapmış...

Klipte harika...Keman çalan kıza hasta kaldım...

hakkaten konsept bir albüm olmuş bu.intihara meyilli ama kendini intihar etmemeye ikna etmiş,hayatı başarısız aşklarla dolu,sıkıntılarını kadınlarla sevişerek ve ya tanımadığı kadınlara asılarak geçirmeye çalışan,zaman zaman mutluluk arayışında,kimi zaman mutluluğu bulduğunu sanan ama genellikle hayal kırıklığı yaşayan,bunalım bir adamın öyküsü gibi albüm.

ekşi-sözlükte albüm için yazılanlara ise hiç anlam veremedim.garip demek düşüyor sadece.

Teo artık sahnede içmeyecekmiş.annesi onu alkolik sanmaya başlamış ve ayrıca "bir genç kızın ki kadar hassas bi bünyesi varmış çünkü 2 bira içse körkütük sarhoş oluomuş."E günaydın teo uyanda balığa gidelim.Ayrıca adamın en nefret ettiği şeyler arasında hayranlarıyla tanışmak warmış....Yorum sizin...

soothsayer demiş ki:
.Ayrıca adamın en nefret ettiği şeyler arasında hayranlarıyla tanışmak warmış....Yorum sizin...

senin de arkandan "teo bize tecavüz eeeeeeeeeeeeeeet!!"diye bağırınan kızlar koşarsa sen de onlarla tanışmak istemezsin herhalde.
kurununu yanında yaş da yanar unutma.
adam bıkmış artık.

Teoman hayranlari ile konusmuyor hikayesi uyduruk.
Kac kere sahit oldum bu taraflara geliginde hayranlari ile gayet guzel konusuyordu. Bu arada onu asil rahatsiz eden neden popcu oldun filan gibi absurd sorular soran birtakim luzumsuz tipler. Hesap sorarcasina soru soruyorlar, onlardan cok sikildigini biliyorum.

soothsayer demiş ki:
Teo artık sahnede içmeyecekmiş.annesi onu alkolik sanmaya başlamış ve ayrıca "bir genç kızın ki kadar hassas bi bünyesi varmış çünkü 2 bira içse körkütük sarhoş oluomuş."E günaydın teo uyanda balığa gidelim.Ayrıca adamın en nefret ettiği şeyler arasında hayranlarıyla tanışmak warmış....Yorum sizin...

aynı röportajları okuduysak,senin dediğin şeyler çıkmıyor ki röportajlardan.beni dinleyenleri seviyorum ama bir yere kadar diyor.sonuçta onların içinde aslında hiçte sevmeyeceği insanlar çıkabileceğinden bahsediyor.bira içme konusuna gelince sanırım yine bardaktan içmeye karar vermiş,bırakmaya değil :p bir daha bira şişesiyle çıkmayacağım diyor.

http://www.sabah.com.tr/2004/06/06/cpsabah/rop101-20040606-102.html

http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~434@nvid~422454,00.asp

valla ben ilk albümünü çok severdim, ondan sonra da hepsini dinledim ama dinlemek için. bu albümü gerçekten iyi olmuş. dünden beri dinliyorum. güzel bir gün de gayet güzel, bugün de çok güzel. ayrıca, 3 şarkıda düzenlemelerde volkan başaranı görmekte beni sevindirdi.

bugün bugün bugün..teoman değişmiş ya..ben teomanı böyle bilmiyordum..helal olsun albümü aldım en iyi şarkı bana göre bugün..şarkıyı çok beğendim..BUGÜN BUGÜN

cidden süper olmus eline sagl1k teomanin özlemistik yani :) bizi biraz ac birakti ama simdi öyle bir ziyafet çekiyorki :p helal olsun çok begendim valla.bide kapag1 çok hos olmus cidden!

gökdelenler e takıldım ben şu an.üst üste onu dinliyorum.-gökdelenlerden tükürdüm dünyaya,ben hayatım boyunca- da hakkaten dünyayı pekte sevmediğini anlatmak için çok güzel bir söz olmuş.

Geri