CiNNeT-(izmir)

suss demiş ki:
dinledim parçanızı ama ben kapaklı bir demo istiyorum tüm parçaların olduğu

kapak tasarımı vs.. herşey hazırlandı geçtiğimiz hafta :idea: :arrow: bi önceki sayfaya bakarsan görebilirsin ;) pazar gecesi kayıtlarımız bitmiş olucak demo albüm çıkıyor zaten pzts gününden itibaren demoyu edinebilirsin yorumlar için çok teşekkürler..

atess demiş ki:
suss demiş ki:
dinledim parçanızı ama ben kapaklı bir demo istiyorum tüm parçaların olduğu

kapak tasarımı vs.. herşey hazırlandı geçtiğimiz hafta :idea: :arrow: bi önceki sayfaya bakarsan görebilirsin ;) pazar gecesi kayıtlarımız bitmiş olucak demo albüm çıkıyor zaten pzts gününden itibaren demoyu edinebilirsin yorumlar için çok teşekkürler..

nese ben bir duzeltme yapayım arkdaslar pazar gecesi başlıyor kayıtlar, bitmiyor bu arada kolay bişey deil sonuçta bir kaç hafta içinde bitecek ama pazar gunu ''bu dunya'' isimli sarkıyı bitirmiş oluruz puruvolume daki blog sayfasından dinleye bilirsiniz. :)

cinnetdw5.gif

haydaaaaa anlamıyorum yaaa şimdide forum geri gelmiş hoppala!!! ya daha bi kaç saat once sitenin altını ustune getirdik bulamadı onlarca kişi forumu ,şimdide lak die çıktı nese kim geri koyduysa teşekur ederiz!!!! artık digeri silinir hehe :LOL:

arkadaslar nihayet kayıtlar bu gece bitmiş durumda 23:00 da mixeri kapattık :) şuanda mix aşamasında hafta içi burdan sizlere sunucaz saolun.. ;)

atess demiş ki:
arkadaslar nihayet kayıtlar bu gece bitmiş durumda 23:00 da mixeri kapattık :) şuanda mix aşamasında hafta içi burdan sizlere sunucaz saolun.. ;)

bu arada bie buzeltme daha yapayım.tüm kayıtlarımız bitmiş degil yalnızca ''bu dunya'' ve ''uyan''isimli şarkılarımız bitmiş durumda ates in de dedigi gibi mix aşamasında sarkılar bu dunyayı yayınlıycaz uygun olursa uyan isimli sarkıyıda yayınlayacaz inşallah :)

evet bencede çok güzel şarkı...bugun stdyoda alp ve ben mixajları dinlerken özellikle çok begendik soundu bakalım mixler çabuk biterse bi an önce dinlicez hep beraber bizde çaldık kayıtları ama bekliyoruz şuanda tek olay mix yapan arkadaşlarda :) 5 gün dediler bakalım ama ne olucak önemli olan en iyisi nasılsa öyle olması tabiki...ilgileriniz için eywallah ;)

Geri