Şarap

sizi iv de dinleme fırsatım oldu , ilk olarak sunu soyleyebılırım ılk 3-4 sarkı keyif aldım ama belli bir sure sonra vokal dahil herkesin kendini tekrar ettiğini dusunuyorum,ama vokalde bunu hat safhada gordum,bazı ses oyunları(cranberries soylerken yaptıgı) reflex haline geldiğini icin farkında olmadan cok sık kullanıyor.O yuzden zamanla seyirciyle etkileşim kayboluyor.Tonlar konusunda, herkes kendi karakterini yansıtır istediği gibi ayarlar ama gene kişisel gorusum sönuk kaldığı.Bunlar nacizane goruslerim.Ayrıca forumdakı msglara fazla tepkisel yaklasmamanızı da (niteligi ne olursa olsun) tavsiye ederim.
sevgiler saygılar

bundan sonra bana veya baska bi arkadasıma gelen hiç bir msja cevap yazmayacam oturdum saatlerce guldum zaten boyle bi siteden cok sey beklenemez... ben size karsı terbiyesizlik yapmadım galiba siz hayatınızda hiç terbiyesizce soz gormediniz...ve hala devam ediyorsunuz...bence bosuna vaktini harcama...

TracyMaMi demiş ki:
bundan sonra bana veya baska bi arkadasıma gelen hiç bir msja cevap yazmayacam oturdum saatlerce guldum zaten boyle bi siteden cok sey beklenemez... ben size karsı terbiyesizlik yapmadım galiba siz hayatınızda hiç terbiyesizce soz gormediniz...ve hala devam ediyorsunuz...bence bosuna vaktini harcama...

bu ne şimdi? esas buna gülünür. :D

çarsamba gunu garage'da ilk defa dinledim...bestenizi(cadı) de dinledim eve gelince...tebrikler...repertuarınız da cok guzel...sadece can espri yaparken mikrofonun sesi cok acık oluyo...kolay gelsin arkadaslar...böle bi grubu gec kesfettim sanırım...haaa bu arada demek aerosmith calan bi grup varmıs piyasada bu da sizi daha cok sevmem icin cok onemli bi neden tabi...wayy bee...

yolcu barın açılış gecesinde dinlemiştim.pek beğenmemiştim ama sanırım oranın iğreç ses düzeninden dolayı sıkıntı çekiyorlardı ve buda sahneye yansıyordu zaten iğrenç ses düzeninden enstrumanlarıda tam olarak dinleyemedim.

ŞARAP; 14 Şubat Salı Sevgililer Günü'nde saat 20.00'da IV YOLCU ROCK BAR'da Sahne Alacaktır...

Ayrıca; bu Çarşamba ve her Çarşamba GARAGE ROCK CLUB'ta programına devam edecektir.

Merak edenlere ve sevenlere duyurulur...

Arkadaşlar bi "şarapsever" olarak, bu akşam mutlaka garage da olun... hem çok eğlenecek hemde harika şarkılar dinleyeceksiniz.... benden söylemesi

011jc.jpg

bende 5 dk once dinledim bende begendim 14. saniyede gelen GÜÜÜÜÜM! die ses ayrı bir hayretlere götürdü beni o girişi begenmedim bai bai derken cok kadınsı cıkmış ses :p
tebrikler güzel olmuş parca
Başarılarınızın devamını dilerim

Geri