Alive (Pop-Rock) - İzmir

merhaba arkadaşlar.. Yeni Rock-ı olarak başarılarınızın devamını dileriz.bigün sizlerle aynı sahneyi paylaşmaktan mutluluk duyarız.. ;) görüşmek üzere..

funky_marla demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
wanted_keyboard demiş ki:
dün gecenin sonundaki jam session gerçekten çok güzel oldu :) özellikle de cosmic girl :) wanlive diyorum başka bişey demiyorum :) sahnenizi ben ve enginle paylaştığınız için tüm alive a bir kere daha teşekkürler.
Baba bende WANALIVE diyorum sonlara doğru çoştuk iyice süper eğlenceli oldu. Evren ve Engine sonsuz teşekkürler. Gene yapıcaz merak etmeyin. daha güzellerini daha organizelerini yapalım. Çağılla bad girls'ü anastasia yorumundan çalmayı planlıyoruz. Haftayada onu yapalım.
ya ben gelemedim,dinleyemediim :( tekrar yaparsınız dimi ara sıra,çok merak ettim şimdi,tüh!!iki grubada bayılıyorum,ama ilk göz ağrım tabiki alive ;)
Tekrar yapıcaz tabiki hatta daha planlı bi şekilde tam wanalive oluşturabilirsek daha iyi olur. Sahneyi dahada kalabalık yapabiliriz aslında 2 klavye 2 vokal, saksafon, basçının biri klavyeyi tutar diğeeri tellere dokunur :LOL: :LOL: :LOL: falan daha nice atraksiyonlara işalla

nightbird demiş ki:
merhaba arkadaşlar.. Yeni Rock-ı olarak başarılarınızın devamını dileriz.bigün sizlerle aynı sahneyi paylaşmaktan mutluluk duyarız.. ;) görüşmek üzere..
Saolasın umarız aynı sahneyi paylaşırız bi gün. Bizde Yeni Rock-ı ekibine başarılar dileriz

Ege unuttun bizi hani diğer afişleride koyucaktın. Eskiler eskiler mazide kalanlar onları istiyoruz. Bide çarşamba napcaz biz ya 2buçuk yıldır çarşambaları aralıksız çaldınız şimdi bıraktınız ayıp oluyo ama

Çarşambaları dinleniyoruz artık. Benim için iyi oldu istanbula gitcem 5 gün takılıca. Tüneli gezicem bakalım yeni bişeyler varmı. Eski bi afiş geliyo 2003 - 2004 kışı

Dungeonda cumaları çalmıştınız 3 sene önce Hatırlıyorum. O zamanlar repertuarınız daha rocktı sanki sultans of swingler, rebel yelller falan. Blues-rockta çalıyodunuz o dönemler bence çok güzel bi repertuarınız vardı. Gerçi halada öle ama yarısı pop oldu.

Insanlar popcu oldu.. artık kalmadı eski jenerasyon gibi kilise bir laf var ama dogru bu galiba.. rebel yelller sultans of swingler pearl jamlar barda soguk ruzgarlar estiriyo buda bize yansıyo cok bozuo bizi... Eglenen bi topluluk gorunce bizde egleniyoruz.. Sonucta bu bir hobi isi bizde eglenmek icin yapıyoruz bu isi.. Zamanında pearl jam eglendiriodu ama suanda let's get it started eglendiriyo hersey degisiyo :) Bizde ne eglendiriyosa onu calıyoruz.. 3 sene once mtv acınca izlerdin ama suanda r&bden bilgisayar altyapılı sarkılardan baska hic bisey yok.. Sarkı onerileriniz varsa yazın arkadaslar buraya bizde bakalım son 3 senede cıkan tek elle tutulur bar repertuarına uygun olan grup Maroon5 oldu..

ferman_vocal demiş ki:
egemen'im nerelerdesin yaaa...nası gidiyo bios?görüşürüz bornovalarda,..sevgiler
Baba iyi walla Cuma Cumartesi takılıyoruz öle gel biara izle denk gelirse çalmadığın bi gün. Fermanada çok sevgiler selam söle barolara...

Hot-tequila demiş ki:
Saolasın birader eyvallah.. Bizi kırmadın koydun eski afişlerden. Siz Roidedemi çalmıştınız vay be çalmadığnız yer kaldımı?
2 sene önce Roide ilk çaldığımız gün yangın çıkmıştı. Kendimizi zor atmıştık dışarı. O zamanlar biostada çalıyoduk. Hatta şantaj yapmış gibi hissetmiştik 8) 8) :LOL: Güzel günlerdi walla ne anılarımız var aslında bi anlatmaya başlasam forum forumluktan çıkar kitaba dönüşür. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

selamlar ben izmir'e geldim belgesel cekimi icin
haberinizi bekliyorum
telefon numramı birinize vermiştim die hatırlıyorum ama
paza ankaraya gri dönücem biran önc haberleşirsek sevinirim
Can..

Röpörtaj yapabildinizmi Canla? BU geceki performansınız ilginçti neydi o geyik mod öle sahnede. Baya eğlendiniz bizde eğlendik gerçei. Feel ne oldu öle oyun havasına döndü 4 kere durdu parça amma robie görse ne derdi acaba?

Caglar_alive demiş ki:
Insanlar popcu oldu.. artık kalmadı eski jenerasyon gibi kilise bir laf var ama dogru bu galiba.. rebel yelller sultans of swingler pearl jamlar barda soguk ruzgarlar estiriyo buda bize yansıyo cok bozuo bizi... Eglenen bi topluluk gorunce bizde egleniyoruz.. Sonucta bu bir hobi isi bizde eglenmek icin yapıyoruz bu isi.. Zamanında pearl jam eglendiriodu ama suanda let's get it started eglendiriyo hersey degisiyo :) Bizde ne eglendiriyosa onu calıyoruz.. 3 sene once mtv acınca izlerdin ama suanda r&bden bilgisayar altyapılı sarkılardan baska hic bisey yok.. Sarkı onerileriniz varsa yazın arkadaslar buraya bizde bakalım son 3 senede cıkan tek elle tutulur bar repertuarına uygun olan grup Maroon5 oldu..
daha fazla 80ler çalın bari. Oda gider biz seviyoruz.

ben bir bios müdavimi olarak en çok WANTED ve ALIVE ın birlikte çaldıkları cumartesi gecelerini seviyorum, sahnede çok eğleniyorsunuz ve bizi de çok eğlendiriyorsunuz, siz aslında iki grubu birleştirsenizde öyle sahne alsanız olmaz mı yaa :)

çok nadir alsancak a yolumuz düşüyo, fakat gittiğimiz yer hep bios ve alive oluyor...her ne kadar dün gece mekandaki atmosferi beğenmemiş olsamda,grup çok başarılıydı....
sahnedeki enerji çok güzel,repertuar gayet iyi,yapılan işe diyebilecek hiçbir negatif şeyim yok....keşke roxanne da dinleyebilseydik sizden.... :) bu çizgide ve daha iyide devamlılığınız olsun arkadaşlar.....

roxanne demiş ki:
çok nadir alsancak a yolumuz düşüyo, fakat gittiğimiz yer hep bios ve alive oluyor...her ne kadar dün gece mekandaki atmosferi beğenmemiş olsamda,grup çok başarılıydı....
sahnedeki enerji çok güzel,repertuar gayet iyi,yapılan işe diyebilecek hiçbir negatif şeyim yok....keşke roxanne da dinleyebilseydik sizden.... :) bu çizgide ve daha iyide devamlılığınız olsun arkadaşlar.....
Saolasın roxanne eğlenmiş olman mutlu eder bizi. 2 yıl önce roxanne çalalımmı çalmayalımmı derken onun yerine englisman ve every breath you take yapmıştık ölece kaldı. Haftayada fragile geliyo umarım seviyosundur.

_summer_ demiş ki:
ben bir bios müdavimi olarak en çok WANTED ve ALIVE ın birlikte çaldıkları cumartesi gecelerini seviyorum, sahnede çok eğleniyorsunuz ve bizi de çok eğlendiriyorsunuz, siz aslında iki grubu birleştirsenizde öyle sahne alsanız olmaz mı yaa :)
Walla iki grubu birleştirmeyi düşünüyoruz zaten jam serileri yapalım dedik ama organize olamadık onun yerine denk geldiği zaman karıştırıyoruz bazen sahneyi takılıyoruz öle..

Alive-bass demiş ki:
roxanne demiş ki:
Saolasın roxanne eğlenmiş olman mutlu eder bizi. 2 yıl önce roxanne çalalımmı çalmayalımmı derken onun yerine englisman ve every breath you take yapmıştık ölece kaldı. Haftayada fragile geliyo umarım seviyosundur..
yüreğinize sağlık ne diyeyim...severim tabi.... :D

Geri