Alive (Pop-Rock) - İzmir

daniyer demiş ki:
çaglarcım calın söyle 90lardan bon jovi,guns n roses,70 lerden biraz blues(jimi olur deep purple olur,aerosmith olur ne biliim) bak haftada en az 2 defa geliyommu tüm cemaat. ha gönül daha sert sarkılar yazmak ister ama tarzınıza uymayacak napiyim..
işte bu bea bal damlıyo azından ama bize olmaz artık. Çaldık zamanında baya dire straitsler, deep purple lar artık gitmiyo onlar ne yazıkki. Bizde son zamanlarda vurduk 80 ler pop'a :LOL: :LOL: :LOL:

mcm güzel dedin be canım.. egemen eyvallah zaten grup taki adamların saglam olduğunu bildiğimizden geliyoz arada bir. zaten çaglar ı en az 12 senedir tanırım yoksa pop sevdiğimizden değil.. ama yinede enstrüman lara hakim grup her zaman sağlam gruptur. başarılarınızın devamı vesselam..

katılıorum valla arkadaşlara ne diyim.istek yapcaz ama sert diyosunuz sonra,ondan sööleyemioz ki.yoksa şurda uzuncana bi liste bulurdunuz.ya bende jamiroquaiları seviyorum da...birazdaha rock parçalar yapmayı düşünmezmisiniz?

ortamda popçu kesim hakim olduğundan bizde onlara ayak uydurmaya çalışıyoruz..çalınan şarkıların kalitesi değil bizi oraya çeken grubun kaliteli olmasından dolayı dinlemeye gidiyoruz! ağırlıklı pop yapmaları diiiimm bari "yoksa bi kaç kaliteli parçalarda çalmıyolar değil hanii :)" normaldir sonuçta grup ara werdiğinde ordaki boşluğu dj dolduruyor.. alive'ın pop yapması normal..sert beklememek gerek zaten.. ama grup 10 numara o ayrı bi konu işte :roll:

McMannes demiş ki:
ortamda popçu kesim hakim olduğundan bizde onlara ayak uydurmaya çalışıyoruz..çalınan şarkıların kalitesi değil bizi oraya çeken grubun kaliteli olmasından dolayı dinlemeye gidiyoruz! ağırlıklı pop yapmaları diiiimm bari "yoksa bi kaç kaliteli parçalarda çalmıyolar değil hanii :)" normaldir sonuçta grup ara werdiğinde ordaki boşluğu dj dolduruyor.. alive'ın pop yapması normal..sert beklememek gerek zaten.. ama grup 10 numara o ayrı bi konu işte :roll:
tabe canım grup süpeer zaten ona dicek bişi yok :dans ,yaptıkları tüm parçlarda pop,kötü falan demiyorum bende...zaten bangır bangır metal çalsın istenmez ki komik olur :LOL: mesela bon jovi keep the faith i çok severim,süper de çalıolardı.ama duyamıyoruz valla bu parçayıda...bari bunu çalın arada :?:

funky_marla demiş ki:
katılıorum valla arkadaşlara ne diyim.istek yapcaz ama sert diyosunuz sonra,ondan sööleyemioz ki.yoksa şurda uzuncana bi liste bulurdunuz.ya bende jamiroquaiları seviyorum da...birazdaha rock parçalar yapmayı düşünmezmisiniz?
Bir İtiraf; Aslında ben rock çalmak istiyorum ama şu Aydokla Çağlar yokmu ah ah. Benide alıştırdılar Justinlere amanın,,,, Fena değil aslında pop çalmak. Bütün gruplar rock çalıyo zaten bizde Mtv, 80ler pop falan zevkli oluyo hani

McMannes demiş ki:
alsancak pop mekanı:) gelin bornovaya çalın istediğiniz gibi yaa :LOL: :LOL:
Gelicez baba yakın zamanda uğrıycaz Bornovaya. Davulcu meselesini halleder etmez bornovadada bir gün çalmayı planlıyoruz.

SamsununSsi demiş ki:
I just called to say I love you.Siz bunu çalıyomuydunuz ya çok güzel şarkıdır hem herkes de bilir eşlik eder eski şarkıdır süper şarkıdır
Waay çocukluğumun parçası. Belki yaparız ruh halimize bağlı birazda :LOL: :LOL: :LOL:

McMannes demiş ki:
Evet katılıyorum bende ortamda biraz daha rock çalınmasını tercih ederdim ama bios ve alsancak bunu gerektiriyo. Gruptaki herkesin kaliteli olması, işini iyi yapması, ortaya çıkan müziğin kalitesine yansıyo ve bizi bioasa çekiyo olay budur :!:

AlsancakTayfa demiş ki:
McMannes demiş ki:
Evet katılıyorum bende ortamda biraz daha rock çalınmasını tercih ederdim ama bios ve alsancak bunu gerektiriyo. Gruptaki herkesin kaliteli olması, işini iyi yapması, ortaya çıkan müziğin kalitesine yansıyo ve bizi bioasa çekiyo olay budur :!:
Efenim saolasınız teveccünüz.. :LOL: :LOL:

e yani ben pop istemiyorum, sen pop istemiyorsun, grup da calmak istemiyor. kim istiyor o zaman kardesim derler di mi -ki dedim- :) gerci siz calinca her seyi dinliyoruz ayri ama rock agirlikli olsa fena olmaz.
zaten justin denen kilkuyruktan da hic hazetmiyorum :D

aynen...oraya justin dinlemeye gelen kaş kişi war tartışılır! çalınan parçaları kaç kişi dinliyoo... ha evde takılmışsın açmışsın salak salak pop dinliyorsun ha biosda pop çalıo.. forum dışı gelenler de zaten rock ile alakası olan insanlar değil..ama çoğunluk biosda.. arada da rock severler war tabi mekanda... alive da onlara hitap etmek zorunda.. elinde bira pop dinlemekten zevk alan insanlara göre çalmak zorunda..arada da bizi eğlendiriyo işte adam akıllı parçalar çalarak!

Ya abartmayın arkadaşlar pop dediysekte tam pop çalmıyoruzki. Madonnayı bile Pop-rock soundunda çalıyoruz. Asil zaten rock soundlu çalan bi davulcu, Çağlarda en pop dediğimiz bi çok parçada bile overdrive kullanıyo. Buarada grupta benim ve Asilin dışında rock çalalım diyen yok. Öndeki ikiliye kalsa sadece pop yapıcaz:):):):) Ama bazı şeyler profesyonel yürümek zorunda, İzmirin dışında idealist bir repertuar oluşturduk repertuarı sertleştirmek gibi bi düşüncemiz yok. Şu sıralar sadece Mtv Pop-Rock ve 80 ler yapmayı düşünüyoruz.

AlsancakTayfa demiş ki:
Davulcu işi ne oldu arkadaşlar varmı gelişme?? hala bi araştırma varmış sanırım sizde??
Evet davulcu arıyoruz hala... Asil şimdilik bizimle çalıyor ama yaz ve ileriye yönelik projelerde olamıycağını belirttiği için bizde yavaş yavaş arayışlarımızı sürdürüyoruz. Mesela cumartesi bi arkadaşla stüdyoya giricez olursa haber weririm

Geri