Alive (Pop-Rock) - İzmir

Kunt'a geçmiş olsun, Alive ' a yolunuz açık olsun dileklerimle.. Bodrum'a benden selam götürün lütfen neredeyse 5 senedir gitmiyorum.

Sevgiler.....

Kanca Vokal

yico demiş ki:
Kunt'a geçmiş olsun, Alive ' a yolunuz açık olsun dileklerimle.. Bodrum'a benden selam götürün lütfen neredeyse 5 senedir gitmiyorum.

Sevgiler.....

Kanca Vokal
Kuntun eli iyileşti gayet randımanlı çalıyo şuaralar :LOL: hatta tutamıyoruz bile döktürüyo :LOL:
iyi dileklerin içinde Saolasın Yiğit. Bodrumada selamını götürücez hiç merak etme biara bekleriz ...

Bugün programda Aydok'u gördüm sanki. Ama bir meraba bile diyemeden kayboldu gitti. Neyse herkese selamlarımı iletiyorum. Egemeni'de çok ösledik :) görüşmek dileğiyle...

euphonic demiş ki:
Bugün programda Aydok'u gördüm sanki. Ama bir meraba bile diyemeden kayboldu gitti. Neyse herkese selamlarımı iletiyorum. Egemeni'de çok ösledik :) görüşmek dileğiyle...
Pşşt bassman Bodrumdan dönünce bi uğrıycam mutlaka... Bendende tüm eküriye selamlar hadi kolay gelsin... :D

Alive-bass demiş ki:
yico demiş ki:

Sevgiler.....

Kanca Vokal
Kuntun eli iyileşti gayet randımanlı çalıyo şuaralar :LOL: hatta tutamıyoruz bile döktürüyo :LOL:
iyi dileklerin içinde Saolasın Yiğit. Bodrumada selamını götürücez hiç merak etme biara bekleriz ...
Kuntun elindeki yaranın iyileştiği belli oluyo zaten. Her hafta dahada güzel çalıyo. özellikle rock'n rolllar çok keyif veriyo. hadi kolay gelsin cumaya kadar beklicez yine

Arkadaşlar cumartesi günkü performansınız taktire şaiyandı. Kuntta çok güzel oldu bu gruba çok yakıştı sankim... şu piyasada zevkle dinlediğim tek gruba başarılar diliyim bitiriyim artık :)
Walk of life için tekrar teşekkür :)

Bios programınızı 3-4 kere gelmiş olmama rağmen, birlikte geldiğim insanların Bios'un sadece adını ve yerini bilmeleri ve alışkanlığa dönüştürdükleri türkçe repertuar meraklarından ötürü baştan sona izleyebilmiş değilim henüz :roll:
Belki arkadaşlarım diil ama kendi adıma repertuarınızda barındırdığınız türkçe parça sayısından gayet hoşnut kaldım...TEşEKKüRLER... :)

Teşekkür ederiz biz gecede sadece 4, 5 tane türkçe parçayla yetinmeyi seviyoruz. Bu birazda Alsancakta çalma isteğimizden kaynaklanıyo. Biz Türkçe çalmayı tercih etmiyoruz ve Alsancakta bunu kaldırıyo.. Biz mutlu onlar mesut 3 yıldır Biosta takılıyoruz...
2 sene önce Bornovadada çalıyoduk o zamanlardada gecede 40 parça çalıyosak türkçe sayısı 8 i 9 u geçmiyodu.

Cumartesi gecesi güzel bi süpriz yapıp biara amerikaya giden şu meşhur sultans of swing'çi gitaristinizle çıktınız sahneye bizlerde berhudar olduk eski günleri yad ettik batuhana çok selamlar tekrardan güzel bi geceydi.

Bu hafta klavyecimiz Kartal Şehir dışında olduğu için misafir bir klavyeci ile sahne alacağızdır. İstanbuldan yeni geldi ayağının tozuyla yardımımıza koştu saolsun Barış baba...
Buarada davulcu arayışımız devam etmektedir ilgilenenlerin pmlerini bekliyoruz

Geri