Alive (Pop-Rock) - İzmir

righteous demiş ki:
çocuklar temelli gitmeyin istanbula insan doğduğu yeri unutmamalı :) egemen bu senin için geçerli değil ben grup olarak bahsediyorum size usa dan bir iki kişi göndermiştim çok beğenmişler bana msn den bol bol sizleri övüyorlar seni görmelerini söylemiştim ama onlar sessizce girip eğlenip çıkmayı tercih etmişler :) hadi hadi usa da tanınıyorsunuz artık..

ya righteous çok özledik seni. Gel artık doğum gününü bekleme hani, dicem o ki acele etl biralar bizden. :LOL: Buarada insan doğduğu yeri unutmamalı haklısın, zaten bizde İzmiri temelli bırakmayı düşünmüyoruz sadece belli bir süre gidebiliriz. Yada haftanın belli günlerinde gidip gelebiliriz. Bakıcaz artık duruma göre. Amerikalılara gelince Alsancakta çok var zaten onlardan. Devamlı gelirler BIOS'a bizim parçalarda tam onlara göre r&b, pop-rock, alternatif en çok onlar eğlenir zaten mekanda.

Hot-tequila demiş ki:
slm arkadaşlar alive'ın diğer üyeleri nerelerde? Onları görsek buralarda hiç fena olmaz hani. Gelsinler takılsınlar biraz bişeyler soralım dimi yani. bide yarınki Nev konseri kaça kadar sürer bilgilendirebilirseniz sevinirim. I'm still ALIVE :D

ALIVE'ın diğer üyelerine söyledik en yakın zamanda gelicekler. Zaten bizde yeni girdik. Aydok ve Kartalıda yakında burada görebilirsin. Davulcu işini hala tam olarak halledemedik. Bu hafta muhtemelen bitiricez o işide. Yeni davulcumuzda foruma yazar muhtemelen kendine iyi bak

Arkadaslar NEV konserine bizide segretme umuduyla gelen insanlardan özür diliyoruz.. NEV'in bir suru kotu soz soylemek istedigim ama forumun buna musade etmedigini bilerek sustugum menejeriyle bir tartısmamız oldu ve bizde cıkmadık.. Tekrardan herkesten ozur diliyoruz.. Carsamba-Cumartesi biosta gorusmek uzere

koçum ya!! Bence en iyisini yapmışsınız.. Ortada bir puştluk warsa en güzeli böle çıkmamak işte.. Okadar kolay değil bazı şeyler.. Hiçbirşey için taviz vermeyin işte..Ortaya koyduğunuz tavır çok yerinde olmuş!!!!

Yılbaşı için düşündüğünüz özel bir sahne şovu falan varmı ? 2001 yılbaşında biosta (o zamanlar adı Puntaydı) dansçı kızlar falan vardı sınırsız bira vardı. herkez sarhoş olmuştu acayip bi ortamdı çok eğlenmiştik. Bu senede atraksiyonlar bekliyoruz yılbaşında ordayız.

Soundmax demiş ki:
Yılbaşı için düşündüğünüz özel bir sahne şovu falan varmı ? 2001 yılbaşında biosta (o zamanlar adı Puntaydı) dansçı kızlar falan vardı sınırsız bira vardı. herkez sarhoş olmuştu acayip bi ortamdı çok eğlenmiştik. Bu senede atraksiyonlar bekliyoruz yılbaşında ordayız.

2001 de bende Puntadaydım bedava yemekler içkiler falan ilginçti baya ortam. Sarp vardı o zaman Noname ile birlikte çıkmıştı sahneye. Ben 3 bira üstüne 1 kola daha sonra 3 duble rakı 1 kola 1 bira daha içip kuru pasta, börek falan yemiştim allak bullak olmuştu mide. tuvaletlerin halini sorma tabi. Sınırsız olunca içkiler fazla cıvıdı ilişkiler.

Buarada McMannes Çağlar'ın sağı solu belli olmaz. Ibanezinin hayrını göremedik zaten getirsin çalsın artık şu gitarı. Tel takıyo 2. program koparıyo 1 ay yatıyo gitar bidaha tel takıyo 2. şarkı gene kopuyo bi bakıyosun 20 gün daha yok hep fender hep fender.

selam Aydok yokmu buralarda oda yazsın bişiler!!!! Sorucaklarım var onada o nası sahne öle iki dakka yerinde dur be adam. :LOL: şaka şaka gel artık senide aramıza katalım. :oops: baterist bulabildinizmi buarada merak ettik? başarılarınızın devamını diler cumartesi günü Black eyed peas - don't phunk with my heart'ı bana yollarsanız sevinirim.

izmirin en iyi gruplarından alive a yavruvatandan selammm!!!! izmirde oldugum süre içinde düzenli olarak gittiğim biosta çıkan en iyi gruptur çağlar kardeşimdir çok az kaldı yine gelip sabotaj yapıcam sana alkolle....

walla ben o gitarı 1 kere gördüm.. onuda programda diil.. Taner'le gelmiştik bi ara ozmn tanışmıştım çağlarla zaten..soundcheck yaparken gördüm bi iki şarkılık..

sedaozdilmen demiş ki:
selam Aydok yokmu buralarda oda yazsın bişiler!!!! Sorucaklarım var onada o nası sahne öle iki dakka yerinde dur be adam. :LOL: şaka şaka gel artık senide aramıza katalım. :oops: baterist bulabildinizmi buarada merak ettik? başarılarınızın devamını diler cumartesi günü Black eyed peas - don't phunk with my heart'ı bana yollarsanız sevinirim.

Ya sorma Aydoğu henüz katamadık aramıza. Evinde bağlantı yok ama ben söyledim cafeden girip yazıcak bişeyler. Davulcu bulamadık daha arıyoruz hala sorma walla davulcu yok piyasada. Bu gün bi arkadaşı denedik beğendik ama yoğunluk ve planlar yüzünden beraber çalışamıycaz. Buarada cumartesi don't phunk sana gidiyo iyi eğlenceler görüşürüz BIOS'ta

Gitarım olay oldu :) Arkadaslar caldıgım fenderde 72model 33 senelik bi fenderdir ole bir fenderde yok piyasada onunla calmakta cok zevkli ibanezde jem7v gold edition limited versionu japonyada ozel yapıldı ibanez fabrikasında.. Zaten istek uzerine uretilen bi gitar.. Onunla calmakta zevkli.. 2 haftada tel kopma biraz abartı olmus :) ama %50 %50 2 ay fender varsa 2 ayda en az ibanez var.. Size denk gelmio demekki :)

Davulcu olayınada bi acıklık getireyim.. Denemek kelimesi biraz olmamıs cunku cagırdıgımız arkadas (Cagıl) senelerdir piyasada calan benimde cok eskiden beri tanıdıgım cokta guzel calan bi arkadasım.. Cok isterdik onunla calısmak ama dedigimiz gibi zaman planlarımızda bi problem oldu herseyi acık acık konustuk ve olmayacagına karar verdik.. Bu hafta davulcu belli olacak artık..

McMannes dediğin gibi sende gel davulcu olayına dahil ol. Bi el at halledelim şu meseleyi. Buarada şu ibanez hikayesine sakın kanma %50, %50 falan değil onun çalım oranları. Bak Aydok gelsin oda destekliycek beni %70 fenderi çalıyosa (ki dediği gibi oldukça güzel bi gitardır) %30 ibanez'i diyebilirim. Yılbaşında senin için ibanezi çalıcak bak görürsün. :roll: umarım......

Buarada maresalxda oldukça haklı aslında diğer grup üyelerinin internet bağlantısı olmadığı için pek ilgilenemiyorlar. Sadece ben ve Çağlar mesaj yazabiliyoruz. Artık yeni davulcumuz Alive ile birlikte forumada dahil olur umarım. :LOL:

ne haddime ben karışmayayım bu olaylara :roll: gereğinden fazla iyi olmak gerekli :roll: Bu arada yarın bios'a gelioruz ark.ımla.. Öğlen çağlarla görüşücez. Egemen sende olursan görüşürüz...

Çarşamba günkü Badem konseri nasıl geçti arkadaşlar? Sanırım beraber çalmışsınız. ::))) Hava çok soğuktu gelemedik artık cumartesi ordayız kısmetse. ha bide şu Çağların ibanezi bende özledim aslında bembeyaz sahnede parlıyodu güzel duruyo hani.... getirir artık programa

Arkdaşlar şu an izmirdeki en iyi soundllu gruplardan birisiniz. yeni seçiceğiniz davulcunuzun bunu bozmaycak nitelikte olmasına özen gösterin lütfen. aslında ne haddime be bole şeyler söylemem ama işte alive değişmesin sadece onu istiyorum. neyse ya kafanıza göre bi adam bulun işte başarılar bizde beğeniriz nası olsa + sizi seviyoruz ha şunuda bilin hani

Geri