SX gitarlar hakkında

SB dreams le yokluk zamanlarımda sahne yapmışlığım var 3 şarkıda falan bigün çok zengin olmam lazım diye ağlamıştım resmen. Bu iş böyle olmaz ızdırap çekiyorum yaaa raaaaaaaabb diye bağırmışlığım var.

İstendiğinde iyi gitar yapılabilir bu çok zor birşey değil. Gelir seviyesi orta sıralarda olanların ceplerine bi saldırı var aslında bu ülkede. Çünkü daha geniş bi pazar. Anlayan az şekilci çok falan filan. SB dreams için konuşmuyorum genel olarak diyorum.

İskele kısmına in, postaneyi sor, postane sokağında Kadıköy Çarşısı alt katta Whiskey var, orada SX'ler vitrinde. Moda Müzik Moda Caddesi 31 numara, DoRe Bağdat caddesinde Feneryolu civarında, benzinliği geçince. Adresi: Bağdat Cad. Kızıltoprak Zeren Apt No:81

İstendiğinde iyi gitar yapılabilir bu çok zor birşey değil. Gelir seviyesi orta sıralarda olanların ceplerine bi saldırı var aslında bu ülkede. Çünkü daha geniş bi pazar. Anlayan az şekilci çok falan filan. SB dreams için konuşmuyorum genel olarak diyorum.

O açıdan tuzak çok. Bu yüzden gitar seçmeyi bilmek gerek. Hatta bununla ilgili ne bileyim, boy boy yazı falan yazmak gerek.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim alder denemiştim bende do re de İzmir'de ama ,alacaktım da irig hd ve ipad ile gitmiştim dükkana o an acele ile denerken ipad ile cok dip ses var DİE almamıştım ama belki Ozaman ayar yapmamıştım belki ondan dı ama almadım işte. Sonra birden stl ash na gördüm dedim bu dişbudakta vardır keramet dedim aldım çok memnunum valla. Kayıtını dinlet mutlaka bize de ..

hayırlı olsun emre :D sonunda kavuştun.

Ben saygı değer abilerime sormak istiyorum, SX stratlara birebir uyum sağlayan kaliteli burgu nedir ? Delik delmek istemiyorum sanki bana planet waves direk uyuyor gibi geldi. (evet hata ettik, modifiye edilebilir kesinlikle.Burguları fena değil yine söylüyorum ama değişirse çok çok daha iyi olacak)

teşekkürler :) aklım stratta kaldı ama işte biraz aceleye getirdim hayırlısı olsun bu da güzel, laptopda ses kötü geldi ilk fırsatta bir amfi alayım yada prosesör yoksa o ses beni soğutacak :D

hayırlı olsun emre :D sonunda kavuştun.

Ben saygı değer abilerime sormak istiyorum, SX stratlara birebir uyum sağlayan kaliteli burgu nedir ? Delik delmek istemiyorum sanki bana planet waves direk uyuyor gibi geldi. (evet hata ettik, modifiye edilebilir kesinlikle.Burguları fena değil yine söylüyorum ama değişirse çok çok daha iyi olacak)

Vintage burgularsa eğer, ben Fender burgu takayım dedim, delikler dar geldi biraz oydum:

DSCF7887_zps08cc4c20.jpg Photo by hackeiommi | Photobucket

Geri