Demir Demirkan

Big_Bang demiş ki:
slm millet ben yeni üyeniz Big_Bang.demir demirkan bence pentegramdan ayrılarak pek iyi yapmadı ama yinede demir demirkan benim adamım ne yaptıysa en iyisini yapmıştır.
ben de iyi bir albüm dekliyorum. :roll: :D
şu dünyada en sinir olduğum şey PENTAGRAM'a PENTEGRAM diye hitap edilmesidir ki bu çok yapılan bir yanlıştır.lütfen daha dikkatli olalım :D

canerock demiş ki:
gerçi gitar çalmayı bilmiyor ama olsun ruhuyla çalıyo :LOL: 8) ;)
ben bu yazdığına anca yuuuh derim kardeş sen bi gitte kulağını bi doktora temizlet bence yada sen gitardan falan anlamıyon dd gitar çalamıyosa anatolya mıdır nedir hava çalyo o zaman.....ya anlamıyom niye çekemiyonuz bu adamı haaaa abi sayılı müzisyenlerden hatta bana göre tek pentagram olayı artık dd için kapanmış bi sayfa hala kabullenemediğiniz için saldırıyonuz adama artık onun hiç kimseye ihtiyacı yok O ATIK TEK BAŞINA BİR DEV .........SEVGİLEEEERRRRR..... :LOL:

Demir Demirkan hakkındaki tüm olumsuz eleştirilerin son albüm dinlenmeden yapıldığı tgörüşündeyim. Oldukça başarılı bir albüm. Bence Demir kendi benliğini bulmuş durumdadır. Ve elbette çok iyi bir gitaristtir.

bence son albümü gerçekten çok başarılı ve güzel. her ne kadar göreceli bir kavram olsa da müzik, herkesin kulağına (at gözlüklüler hariç) hoş gelebilecek melodi ve tınıları barındırdığı kanısındayım.
ha, bir zihniyet "ben atmosferik doom metalden kayrı müzik tanımam" mentalitesi ile yaklaşırsa bu albüme muhattap almamak gerekir kanımca...

Sevgiler ve de saygılar...

16inchcrash demiş ki:
şu dünyada en sinir olduğum şey PENTAGRAM'a PENTEGRAM diye hitap edilmesidir ki bu çok yapılan bir yanlıştır.lütfen daha dikkatli olalım :D

abi o hatanın aynısını armada showland yaptı İnternet sayfalarında "9 nisan pentegram konseri" die vardı Gerçi o konser de patlayarak daha da bi rezil olmuşlardı o da ayrı... pentagramın resmi sitesinde "yok öle bi konser" gibilerinden bişeyler yazmışlardı... :?

burcudd demiş ki:
canerock demiş ki:
ben bu yazdığına anca yuuuh derim kardeş sen bi gitte kulağını bi doktora temizlet bence yada sen gitardan falan anlamıyon dd gitar çalamıyosa anatolya mıdır nedir hava çalyo o zaman.....ya anlamıyom niye çekemiyonuz bu adamı haaaa abi sayılı müzisyenlerden hatta bana göre tek pentagram olayı artık dd için kapanmış bi sayfa hala kabullenemediğiniz için saldırıyonuz adama artık onun hiç kimseye ihtiyacı yok O ATIK TEK BAŞINA BİR DEV .........SEVGİLEEEERRRRR..... :LOL:

En büyük sorun, müzik zevktir ve teknik yönleri hariç tartışılmaz bence. Biri adama aşık, öbürü şiir sever onun için sözleri hoşuna gider bu adamın. Kimi progresif sever o yüzden sevmez bu adamı. Çekilecek çekilmeyecek bir konu yok aslında, bunlar görüşler sadece. Bırakın kim ne isterse takılsın, dinlesin, beğensin, beğenmesin. Ama öyle olsa idi zaten bu forumlar da olmazdı. :)

Atalay demiş ki:
burcudd demiş ki:
canerock demiş ki:

En büyük sorun, müzik zevktir ve teknik yönleri hariç tartışılmaz bence. Biri adama aşık, öbürü şiir sever onun için sözleri hoşuna gider bu adamın. Kimi progresif sever o yüzden sevmez bu adamı. Çekilecek çekilmeyecek bir konu yok aslında, bunlar görüşler sadece. Bırakın kim ne isterse takılsın, dinlesin, beğensin, beğenmesin. Ama öyle olsa idi zaten bu forumlar da olmazdı. :)
sorun dedin ne ki benim görüşüm budur .... bende yazarım.... ;)

bence demir demirkan çok iyi bir gitarist..gitarını konuşturanlardan yani...
tabi aslında bir gitarist olduğu için vokal olarak eksikleri var..ama bana düzeltir gibi geliyor..çünkü vokale de eğilimi var...yani demek istediğim..istese çok iyi bir vokalist de olur..

son albümdeki vokalleri bende pek beğenmedim hele hele ing. şarkılar.o sözler ne öyle hepsi simple present :D bence çok basit olmuş daha anlamlı daha güzel yazabilirdi

Geri