Demir Demirkan

burcudd demiş ki:
bizde birbirimize girdik o s....k adam yüzünden neyse... :LOL:
ya arkadaşlar tartışılan nedir ne kadar boş meseleler bunlar!... yeter artık adam pop yapıyordu artık kendini gösterdi!... ve bitti!.... haluk levent'e gelince(kesinlikle halukçu değilim) onu siz tartışmayın o adam protest rock yapıyor sadece kantarının topuzunu fazla kaçırıyor!.... belkide tek hatası budur ama ne yaptı ki ...sururıktan adam oldu anlamadım!.... o adam vitrin sadece vizyon anladınız mı tekrar yazayım mı!...

bence demir demirkan tüekiyede gitar dendiğinde adı anılması gereken bir adam..
albümleride mükemmel... sololar canavar...
pentagramdan ayrılması sadece pentagram için kötü olmuştur...
zaten artık pentagram'da yok nerdeyse....
iyiki yok...

Bence Türkiyenin gördüğü en iyi gitarist son albümüne de bayıldım we çıkaracağı ingilizce albümü bekliom

loverman demiş ki:
burcudd demiş ki:
bizde birbirimize girdik o s....k adam yüzünden neyse... :LOL:
ya arkadaşlar tartışılan nedir ne kadar boş meseleler bunlar!... yeter artık adam pop yapıyordu artık kendini gösterdi!... ve bitti!.... haluk levent'e gelince(kesinlikle halukçu değilim) onu siz tartışmayın o adam protest rock yapıyor sadece kantarının topuzunu fazla kaçırıyor!.... belkide tek hatası budur ama ne yaptı ki ...sururıktan adam oldu anlamadım!.... o adam vitrin sadece vizyon anladınız mı tekrar yazayım mı!...
yaw aynı şeyi sölüyoruz işte dediğin gibi benim o adamadan midem bulanıyo rockçıların yüzkarası...aklı sıra gitar çalıyo dd şuna biraz gitar çalmayı en önemli adam olmayı öğretse demir demirkan iyiki varsın ya sende olmasan... ;)

heeeeeyyyy bu arada MUTLU YILLAR DEMİR DEMİRKAN İYİKİ VARSIN ....12 AÐUSTOS BENİM İÇİN ÖZEL BİR GÜN ÇÜNKÜ DD GİBİ BİR İNSAN GELMİŞ BU DÜNYAYA ....İYİKİ DOÐDUN... :LOL: :LOL:

sesi müzigi, şarkı sözlerii hele o soloları muhteşem

geçen günkü rumeli konseri mükemmeldi, müziğe doydum.. saol dd :)

adoman demiş ki:
bence demir demirkan tüekiyede gitar dendiğinde adı anılması gereken bir adam..
albümleride mükemmel... sololar canavar...
pentagramdan ayrılması sadece pentagram için kötü olmuştur...
zaten artık pentagram'da yok nerdeyse....
iyiki yok...
tüm dediklerine katılıyorum..ama pentagram hariç..
demir demirkanın pentagramdan ayrılması sadece pentagram için kötü olmuştur doğru..ama ben yine de pentagramı hala severim..

Geri