Demir Demirkan

Demirim bi tanedir :D

Çok iyi solo atar,şaşıp kalırsın :)

Son albümle de gerçek Demir'i ortaya çıkardı..

Son Rumeli performansı da harikaydı,Demir'in konserler kaçmaz....

Yine de şu ülkede rock adına birşeyler yapmaya çalışıyor mu? Para deseniz jingle'lardan çok daha büyük para, popülerlik deseniz önceden yaptığı dizi oyunculuğundan çok daha fazla popülerlik kazanabilir.Bu olanakları varken bu adam tutup para ve şöhret için prodüktörlüğünü kendi yaptığı bir albüm çıkarmaz sanırım.
Pentagram mevzuuna gelince artık Pentagram'da çalmıyor, Pentagram'dan ayrılalı 5 seneden fazla oldu ve her iki taraf için de hayırlı oldu.
Tamam Demir Demirkan'ın tutup asi rocker imajlarına fazla yatmasını, konserinde sahneye motorla çıkma planları yapmasını ben de pek sevmiyorum ama bir müzisyenin tercihleri bence kendini bağlar arkadaşlar.

polygram demiş ki:
Türkücü rockcı Demir..
ya arkadaşım laf olsun diye ne kadar fazla konuşuyosunuz anlamıyorum abi bi kabul edin şu adamın rockın babasınında babası olduğunu tabii işinize öle geliyor ....haallluuuk beyler dururken ne demek demir demirkan dimi .....çok şey demek ...dd türkiyenin en ii gitaristi , en ii solo atan , en iimzisyen ,en büyük rockçı hiçbişey olmazsa adam gibi adam..... :evil: :twisted: ;) yetmez mi? hııı

sersefill demiş ki:
İngilizce de hiç te de iyi değil ama diğer şarkılarda süpeeeeeeer ötesi.Tek tek şarkıları saymıyacam en beğendiğim "bu adam gitti gider"dir.
bence petek dinçözün ingilizcesi daha ii diilmi ... walla anlam vermiyom size hani çok ingilizce biliyomuşki bu adam ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamıyo ... ben daha ne deyim ..... :twisted: :evil:

D & D

Demirkan bence Turkiyenin gelmis gecmis en iyi rockcularındandır.
Bence bunu tartısma konusu yapanlar onun kimden gitar dersleri aldıgını arastırsınlar...

Onun her sarkısını severek dinlerim fakat "senden sonra" sarkısının yeri bir baska. Belkide kendimden bir seyler buldugum icindir.
Dinlemeyenler varsada dinlemelerini tavsiye ederim.

Bu arada bu benim ilk yazım, hepinize merhaba... :arrow:

demir demirkan türkiyenin en iyi gitarisistibence ama vokalde cok duygusuz.yeni albümde söz olarak cok metal sözleri var.örnek:hayat sandıgın olummus aslında askın yavasca olduren bir zehirmiş damarlarımda-----görüldüğügibi sarkılar metallic fakat yorum bence demir daha melankolik olmalı
sololar ise manyak fakat tellerde fazla yukarı asagı yapıyor bu onu özel yapsa da cok fazla dinlendikten sonra tek düze geliyor
bence demir yardımcı solist kullanıp daha iyi bir bateristle calısmalı cunku arbak dal hic metalic bir stili olan baterist degil

demir demirkan türkiyenin en iyi gitarisistibence ama vokalde cok duygusuz.yeni albümde söz olarak cok metal sözleri var.örnek:hayat sandıgın olummus aslında askın yavasca olduren bir zehirmiş damarlarımda-----görüldüğügibi sarkılar metallic fakat yorum bence demir daha melankolik olmalı
sololar ise manyak fakat tellerde fazla yukarı asagı yapıyor bu onu özel yapsa da cok fazla dinlendikten sonra tek düze geliyor
bence demir yardımcı solist kullanıp daha iyi bir bateristle calısmalı cunku arbak dal hic metalic bir stili olan baterist degil

Innocence_Faded demiş ki:
Kendisini çok takdir ederim ama 5-6 ay önce zagadaki hallerini görünce acaip kıl olmuştum..Biraz fazla kasıntı sanki...

Eskiden ööle diildi demir yaw :(
yok yaw kasıntı falan diil acayip mütavazi biri kendi duruşu öle yani doğuştan asil eeee nede olsa ADANALI kan çekiyooooo adana konserinde tanıştım çok tatlı çok ta doğal kısacası kasıntı diil yani demir hep aynı demir demirkan..

demir demirkan..türkiye'nin en iyi gitaristi..ya da en iyi gitaristlerinden..vokalistlikte bazı sorunları var ama düzeltir..yani daha yeni..bazı şeyler zaman ister..(ya ben bunları daha önce de yazmıştım galiba..:S)

Geri