Demir Demirkan

HARDBLACK demiş ki:
Bence sesi kuvvetli adamın ama ne istediği belli değilki beeee...
istediği nasıl belli değil ya anlamadım vallaha daha ne yapsın sence bide şarkı sölerken aralarda açıklamamı bekleniyo heheheheh dedim ya zaten demiri herkes anlayamaz ama bu da bi görüştür.. ne deyimkiadamın istediği çok açık adam gibi müzik yapmak daha doğrusu sıkı rock nese konsere gelen görür zaten........

dün bursaday dı ama ben o çıktığında metrodaydım ama bütün gün karşımızda oturdu bira içti
iyibirisi ya ama çok geç çıktı işte eğer onu izleseydik eve zor giderdik

Tartisilan konu sarkinin calinti olup olmadigi.. Gerci Fuat Saka'nin bir bestesi ile ilgili cikti bu yorum ama F.Saka bile orali olmamis... Basindan birinin haber bulmak icin ortaya salladigi bi olay gibime geliyor...

veeeeeeeee adana konseri bitti...harikaydı...kolumda hala imzası...bu adam harika biri...harika bir müzisyen....baya görüştük fotolar falan çekildi...çok ilginç bir konserdi.yağmur nedeniyle kapalı spor salonuna alındı konser.biraz karışıktı yani...ses ve ışık sisteminin azizliğine uğradı veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dayanamayıp gitarı fırlattı...ve gitti...herkes şokta...tabi sonra dewam etti...olsun HELAL OLSUN dedim ...bizim trblerle falan tanışıp kaynaştık..[dd forum üyeleri fanları))))))))))))ya çok güzeld işte yok harikaydı........ ya demir demirkan olurda muhteşem olup kalite kokmaz mıııııııııııııı?adanada olupta gelmediyseniz çok şey kaçırdınız çoook hehehehe

Geri