Demir Demirkan

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

öyle birşey mi dedi ya ben niye duymadım peki?

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir.Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

burcudd demiş ki:
visneli demiş ki:
öyle birşey mi dedi ya ben niye duymadım peki?
tabiki duyamazsın çünkü öle bişey demedi sadece hitindir adlı bir site kurulmuş albümünü cd olarak piyasaya sürmeyecek ..yani
internet yoluyla albümünü indirebileceğiz...yani albüm olacak yanlış haber... :LOL: :LOL: ;)

Ben de öyle bişey duymadım..Demek piyasaya cd sürmeyecek,
DD nin gerçekten ne kadar büyük adam olduğunu birkez daha görüyoruz. İşte örnek müzisyen budur, ticari müzik yapmayan.... Yalnız kral tv ye klibi vermesini garip buldum biraz çünkü o kral tv de çıkacak kadar sıradan değilll.

sarkılar birikince belki koleksiyoncular için sınırlı sayıda basılıp piyasaya verilebileceğini söyledi DD

(bu arada kral tv adam olma gayreti gösteriyor bence bu aralar.

herkez ikinci bi sansı hakeder di mi ama :) )

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

aslında var tabi daha çok adam var..... pop yapması rock yapması önemli değil bence önemli olan kendine özgü bbişeyler yapması...
ama geçen gün tv de gördüm vokal i çok yetersiz geldi daha öncede böyleydi ne yaparsa yapsın olmuyor...
aslında onu o şekilde sahne çırpınırken görmek de üzüyor beni ....
severim kendisini...

Geri