Demir Demirkan

electricturk demiş ki:
başlık benim gereksiz mesajlarımdan kurtuldu ve Demir Demirkan kaç kulağına kaç küpe takıyor,kafayı nasıl kazıyor gibi önemli sanatsal tartışmalara ev sahipliği ediyor.
ya ben diyecektim de tuttum kendimi. muhabbete bak abi adamın saçı hakkında 2 sayfa, küpesi hakkında 1 buçuk sayfa konuşuldu. bu mu müzik? virtüöz adayından bahsediyorsunuz burda konuştuğunuz şeye bakın!

öncelikle şunu söyliyeyim;cevap hakkı doğduğu için cevap veriyorum yoksa adminlerimizin belirlediği çerçeve dışına çıkmak istemek aklımın ucuna bile gelmez.
1.saçı hakkında '2 sayfa yazıldığı külliyen bir yalandır.'
2.küpesi hakkında 1 sayfa yazıldığı 'külliyen bir yalandır.'
Mevcut dialogları merak edenler sadece 79.sayfanın son kısımlarında görebilirler.Zaten oradaki dialograda hoş bir muhabbetin geçtiğini göreceklerdir.işin sadece teknik kısmının değil,fiziksel kısmının da önemli olduğu veyahut başka bir ifadeyle ilgi çektiği aşikardır.
tabiiki de konuşcaz müzisyen kimliğiyle ilgili olduğumuz kadar saçıyla,sakalıyla,kıyafetleriyle,tavırlarıyla,hareketleriyle,aşk yaşamıyla da ilgili olcaz.bu yadsınamaz bir gerçek benim için.kaldıki elbette aynı görüşü paylaşmamız mecburi değil.kim se kimseyi yönlendirmeye kalkmasın.herkesin dünya görüşü kendisine kalsın.

yeni albüm,şubat ayına sarkabilir arkadaşlar.yeni bilgiler geldikçe paylaşıcam sizinle.bu arada önümüzdeki çarşamba saat 20:30-22:00 arası radyoda yayın yapılacaktır.demir demirkan,haluk levent,cem köksal, kurban,özlem tekın,pentagram,iron maiden,sentenced,metallica ve bir çok rockcının ve rock gruplarının hard sounddaki parçalarına yer verilecektir.adresi tıklmanız yeterlidir herhengi bir üyelik istemiyoruz.

eengin'in söylediklerine tamamen katılıyorum.altı üstü sayfanın alt kısımlarında bir kaç mesajlık bi konusmadır ve evet "bence ikiside berbat" gibi hiç bir açıklama yapmadan yazılmış bir karalamadan daha gerekli bir mesajdır.ben dinlediğim insanın fiziksel gorunusunede bakarım. Simdi fiziksel gorunusu guzel olmayınca dinlemicek misin gibi bir soru da sormayın, çünkü çok saçma olur. Sadece merak ettiğim için sormuştum bu kadar büyütülecek bir olay değildi yani.

eengin demiş ki:
.
yapma ya :twisted:
eengin demiş ki:
tabiiki de konuşcaz müzisyen kimliğiyle ilgili olduğumuz kadar saçıyla,sakalıyla,kıyafetleriyle,tavırlarıyla,hareketleriyle,aşk yaşamıyla da ilgili olcaz.
bunu da dedin ya nutkum tutuldu artık :D hadi saçı sakalı gene bi nebze de aşk hayatından sanane. milyon tane grup dinliyorum hiçbir elemanın sevgilisini tanımıyorum, çok eziğim :D

milyon tane grup dinlemek farklı bi adamın fanı olmak farklı. tabi ki herkes dinlediği tüm insanlar hakkında fazla şey bilmez fakat fanıysan onun herşeyi seni ilgilendirir ve bilirsin.

eengin demiş ki:
öncelikle şunu söyliyeyim;cevap hakkı doğduğu için cevap veriyorum yoksa adminlerimizin belirlediği çerçeve dışına çıkmak istemek aklımın ucuna bile gelmez.
Mevcut dialogları merak edenler sadece 79.sayfanın son kısımlarında görebilirler.Zaten oradaki dialograda hoş bir muhabbetin geçtiğini göreceklerdir.işin sadece teknik kısmının değil,fiziksel kısmının da önemli olduğu veyahut başka bir ifadeyle ilgi çektiği aşikardır.
tabiiki de konuşcaz müzisyen kimliğiyle ilgili olduğumuz kadar saçıyla,sakalıyla,kıyafetleriyle,tavırlarıyla,hareketleriyle,aşk yaşamıyla da ilgili olcaz.bu yadsınamaz bir gerçek benim için.kaldıki elbette aynı görüşü paylaşmamız mecburi değil.kim se kimseyi yönlendirmeye kalkmasın.herkesin dünya görüşü kendisine kalsın.

yeni albüm,şubat ayına sarkabilir arkadaşlar.yeni bilgiler geldikçe paylaşıcam sizinle.bu arada önümüzdeki çarşamba saat 20:30-22:00 arası radyoda yayın yapılacaktır.demir demirkan,haluk levent,cem köksal, kurban,özlem tekın,pentagram,iron maiden,sentenced,metallica ve bir çok rockcının ve rock gruplarının hard sounddaki parçalarına yer verilecektir.adresi tıklmanız yeterlidir herhengi bir üyelik istemiyoruz.

MFÖ forumunda rock müziğin ne olduğuna dair nutuk kesen arkadaşımız
Pentagram ve Metallica için rock grubu diyebiliyor ya pes doğrusu.

Demir Demirkan her şeyiyle bir idol. Giyim tarzı ne biliyim saçı sakalı tartışma konusu olabilir. Konuşabiliriz de... Sonuçta rock için yaşam tarzı tabi bunun içine giyim yada stil de giriyor bunu tartışmak doğal die düşünüyorum.

Geri