Demir Demirkan

ben bu adama tapıyorum.ve tartısmasız tek idolümdür demir abi...süper biri yaf....su gitar riffleri falan ölüm ölüm...birde gercekten pentagram dusute..zaten ogün sanlısoy ve demir gibi eleman dan sonra fazla topartlanamadılar gibime gelio..yoksa yanılıommu??

en iyi iki gitarcısı olayı hikaye söyleyim..ne piskopatlar var haberiniz yok..demir abi de iyidir o ayrı tabiki.süper müzikler üretiyor..ama acı gerçek şu ki klasik kökenli acaip gitarcılar var ismi duyulmayan..

**ayrıca pentagramın yeni gitarcısı metin i de hafife almamak lazım..çok melodik bir gitaristtir kendileri..daha çok phyrigian mod üstünden gidiyor o bayıyor biraz o kadar..pentagram da türkçe müziğe dönmesi açısından iyi yolda merak etmeyin...böyle giderlerse turkçe rock da kilometre taşı olurlar..(sanırsam oldular bile :) )

Demir'in başlığı olduğu için O'nun gitarcılığını tartışıyoruz. İyi gitar çalmak demek çok hızlı gitar çalmak demek diil. Öyle bakarsan o anlamda çok deli var memlekette, evet..! :LOL: :LOL:

**hızdan bahseden kim???ben hız kelimesini kesinlikle kullanmadım..yine de biraz sapıtıp konuyu dağıtmışım haklısın o konuda..ama en iyi gitarist diye bişey yok..o ayrı bir mesele..

CoVeR_RoLL demiş ki:
ben bu adama tapıyorum.ve tartısmasız tek idolümdür demir abi...süper biri yaf....su gitar riffleri falan ölüm ölüm...birde gercekten pentagram dusute..zaten ogün sanlısoy ve demir gibi eleman dan sonra fazla topartlanamadılar gibime gelio..yoksa yanılıommu??
demir iide ogün sanlısoy ne ya iyiki çıkmış gruptan.zten pentagramı da pek tasvip etmiorum

TANSELUS demiş ki:
en iyi gitarist diye bişey yok..o ayrı bir mesele..
E tabi.. Şimdi iyi çalan adama hayır, bu adam kötü çalıyo dersen o saçmalık olur.. Genel olarak diyorum. Tarzını beğenmezsin ama teknik açıdan iyiyse iyidir yani. :roll:
Ha ama senin için "en iyi" olmayabilir tabi, o biraz göreceli bi kavram.. ;)

**yok canım kötü çalıyo demek ne haddime..hatta oldum olası takdir etmişimdir kendilerini..

**2 sene önce elektriklerin kesik olduğu saklıkent konserinde kendisiyle çalmışlığım da vardır..sonsuz u çalmıştık birlikte..tam solo atacaktım sonra dedim ki ""olm kendine gel..yanında demir demirkan var :) "" ..ama müzik hayatımın en renkli konseriydi...saklıkentte bilmem kaç yüz seyirci..mum ışıkları..pentagramdan sonsuz ve en önemlisi demir abiyle aynı sahnede çalmak..birtek eksik olan, foto makinem yoktu o gün..ühüühühühü :(

arkadaşlar Demir Demirkan bugün saat 10'da Ankara Gölge Bar'da olacak. giriş 10 milyon diye duydum.
olayı menajeri duyurduğu için emin olabilirsiniz.

**evet evet işte o konser..mor ve ötesiyle küfürleşmişlerdi falan klavyeci eleman..hatta harun amfiye basıp düşmüştü konerde..ehehehe :) ..demir in elektrikler yok diye diğer tüm gruplar giderken orada kalıp akustik gitarlarla sahneye çıkması apayrı bir güzellikti..seyirciye saygı budur işte..

**yav o konserle ilgili fotografların birinde eğer ben de varsam herhangi bir karede lütfen bana iletin fotoları..pek zannetmiyorum ama eğer varsa minnettar kalırım arkadaşlar size :)

**bu arada bu gece ankara gölgeyi sallayacak kendileri..ama ben şehir dışına gitmek zorundayım...9:15te otobüsüm kalkıyo..ulan bi gece önce olsa ne vardı...ühü ühü :(

Geri