Demir Demirkan

ne düşüşü ?:)) avrupa turnesinden yeni döndü. ulftone'la da anlaşması sonucunda yakında ingilizce albümü bütün avrupa'da yayınlanacak.sizin haberiniz olmadı mı hemen düşüşe geçti di mi ? :))

Türkiye'nin en iyi gitaristiydi.Amerika'ya gitti gitar eğitimi almak için geldi pentegram la beraber Anatoli yı yaptı.pentegramın ilk albümü ile dağlar kadar fark var.bence Amerika ona yaramadı.Ama yine de Türkiye'de en iyi çalanlardan...

düşüşte olmadığı bir kesin avrupa turnesi yapan bir müzik adamı ve petrucciden eğitim almış türkiyedeki nadir yetenekte birisi müthiş bir gitarist eurovision ise etiketi oldu demir demirkan ın ...

yok daha neler yok amerikadan sertap sayesinde gelmiş yok türkçeyi sertap dan öğrenmiş otuz yaşındaki adam neden öyle işler yapsın ki zaten tekrardan amerika ve avrupa işleri yapacak o zaman da sertap mı gönderdi diyeceğiz...

Demir'den demir gibi hatta çelik gibi bi albüm bekliyorum.Hadi bakalım... :roll:

ayrıca amerikadan sertap sayesinde gelmiş yok düşüşteymiş falan yapmayın yavf...cıks cıks :idea:

Kendi hesabıma konuşuyorum; düşüşte olduğu gibi bi düşüncem yok. Aksine çıkışta.. Amerikadan onun sayesinde mi geldi onuda bilmiyorum.. Türkçeyi demedim, türkçe şarkı söylemeyi dedim.. Bunu Demir'in kendisi söylüyor.. Ayrıca america da yaşamayı seçmek kötü bişey midir ki? Şu açıdan soruyorum Bazen sevdiğimiz insanları sadece korumak için koruyoruz..

eğer sertap erener den şarkı söyleme gibi bir taktik falan almışsa helal olsun bu adama demekki birşeyler var abiciğim çalışıyor demekktir petrucci den gitmiş gitar eğitimi almış valla ne yalan söyliyeyim adamı seviyordum şimdi daha da hoşuma gitti iyi işler de yapıyor bu adam burda durmaz gitti gider yani yakında...

Anlayamadım,bazıları şahsını tartışıyor,bazıları gitar çalışını,bazıları 2sini karıştırıyor sanki kişisel düşüşünü gitarında da düşüş olarak algılıyor.
Kendisi iyi bir gitarist.Yaptıkları beni ilgilendirmiyor.

kendi düşüncem=demir demirkan Türkiye'de süper gitar çalan iki üç kişiden biri.üstüne tanımam.ama Amerika'ya gitmeden önce daha da iyiydi.Ne kadar eskisi gibi olmasada yine Türkiye'de en iyi virtüöz.

Geri