Demir Demirkan

ferock ve penaber ın yaptığı klipler gerçekten müthiş olmus tebrik etmek gerekir devamını da bekliyoruz en iyi şarkılar iin yapılabilir bu arada demir fan sitesdi açıldı haberiniz ola

Made in safak

demir demirkan hakkında söyleyeceğim aslında çok şey var solistliğini yeterli bulmasamda gitarı çok iyi kullanıyo bundan eminim onu gerçekten çok başarılı buluyorum fakat yuxexese verdiği repörtajda ondan soğudum o zaten iyi müzik yapsa yeter

genjuro

olay zaten canlı performasda konserleri felaket zevkli geçiyo adamın 3 saat inmiyo sahneden daha ne olsun...

bi forum açtım,anket var enn i ie.gitarist die demir,hendrix le beraber 1.durumda:)Yürü be
Genjuro resimler güzel ,ilgilenmene sevindim,fan forumumu,sitesimi?

kesinlikle bir konserine gittim hayranı oldum adamın yaw 3 saat neydi öyle bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi şarkıları bize bırakışı herşey çok güzeldi zaten konser öncesi pek dinlemez dim ama konserinden sonra hayranı fan ı olup çıktım...

ne yazıkkı elimde sadece o kadar resim var makina hala ayarlıyamadım ama bir dahaki izmir konserine video kamera ayarlıcam :twisted:

Ozan Yılmaz ile çalışmaya başlayıp Hayat nedir ile hem sound hem klip açısından türkrockını adım adım ileri götürmeye başladılar.

abi klibi izleyebiliyosmu yaws? ben çösemedim! uyus oldum:=(( parçayı kredi kartıyla ücret karşılında satın alabiliyosun ama klip izleniyomu onu bulamadım birtürlü izleyemedim...

üye olman lazım ilk baş bende de kredi kartı olmadığı için bende anca resimlerine bakabiliyorum şimdilik

videolar 1 ytl şarkılar 2 ve bi sürü video var zaferlerim kahpe falan

yanliz demir demirkan in su yeni uygulamasini hic sevmedim bandrollu album artik cikarmayacakmis ve hitindir gibi yerlerden parcalarini dagitacakmis ben de simdi diyorumki orjinal albumu dinlemek daha iyidir cunku mesela ben bu sarkiyi indirdim ordan sonra bisey oldu pc coktu hadi bir daha bastan indir para ver ama orjinal olarak aldigimizda boyle bir sorun olmuyo hem arsiv de yapabiliyoz uzun lafin kisasi umarim demir demirkan in bu uygulamasi otekilere ornek olmaz yoksa benim gibi daha yeni yeni arsiv yapmaya baslayanlar ayvayi yer

bende biraz huzursuzum bu konuda ama siteden tekrar indirmede sorun çıkıcağını zannetmiyorum üyelik sistemi var hem böyle sorunları düşünmüşlerdir herhalde orjinal albümün tadı hiç bir şeyde yok ama buda türkiyede yapılmış bir ilk destek olmak lazım...

Geri