Demir Demirkan

comma dene grubu ben severdim albümleride vardı bende ama bu adam o mu bilemem...
bu arada demir son zamanlarda başka işlere ticarete saldı kendini. arasa filan alıp satıyor:)
tekrardan muziğe vakit ayırması güzel bence. bakalım keşke biraz daha güzel parçalar yapabilse onda bu potasiyelin çok daha fazlası var

resimdeki yamaha klavyenin altındaki şey galiba korg trinity
hemen yanda da bilmem kaç kanallı bir kayıt konsolu....
albüme girilmiş hummalı bir çalışma hayırlısı olsun...

Bu arada,kurban dağıldıktan sonra 2003 sonundan itibaren demir demirkanın bas gitaristi olan kerem tüzün ile yollar ayrılmış ama nedeni henüz açıklanmadı.Kerem abi albümde yok.

Yeni albüm bilgileri ulaştı.

Prodüktör: Demir Demirkan
Elektro Gitar: Demir Demirkan
Akustik Gitar: Demir Demirkan
Klasik Gitar: Demir Demirkan
Bas Gitar: Levent Candaş
Davul: Nedim Ruacan
Klavye: Ozan Yılmaz

Konser Tam Bilgileri:

!DEMİR DEMİRKAN!

TARİH:13 OCAK-CUMARTESİ/22:00

YER:pRİNCESS HOTEL-ROCK HOUSE/ORTAKÖY.

NASIL GİDİLİR:Ortaköy'e otobüs veya dolmuşla ulaştıktan sonra, Ortaköy'ün merkezinin hemen karşı sokağında yer alan Princess Otel'in içindedir.

TOPLU TAŞIMA:Beşiktaş'tan Ortaköy'e giden dolmuş veya otobüsleri kullanarak rahatlıkla varabilirsiniz. Ortaköy'ün merkezinden Princess Otel'e ulaşmak yanlızca 5 dakikalık mesafedir.

OTOPARK:pRİNCESS OTELİN ÜCRETLİ OTOPARKINA PARK EDEBİLİRSİNİZ.

BİLET SATIŞ NOKTASI: BİLETX.

BİLET FİYATI:30 YTL.

UYGUNLULUK:18 YAŞ SINIRI MEVCUT.

evet kurban birleşti paniği bilemiyoruz burak athenayla beraber götürebilir çok karışık baya pentagrammurat kerem abimiz bırakmış ama demiri herhalde bayağ yoğunlaşacaklar

Albümle ilgili açıklama geldi.Detayları siteden öğrenebilirsiniz.

Demir Demirkan'dan Yeni Albüm
Demir Demirkan'dan uzun bir aradan sonra YENİ ALBÜM müjdesi geldi. 2004 İstanbul albümünden sonra hitindir.com projesiyle önce "Hayat Nedir" ve hemen ardından "Rüzgar" single'larını yayımlayan Demir Demirkan Cd formatında yeni bir albüm çıkarma kararı aldı ve bu albümün çalışmalarına başladı. Albümün çıkış tarihi henüz kesin omamakla birlikte çok yakında çıkacağı bildirildi. Albümde yabancı sözlü şarkı bulunmuyor ve şarkıalr genellikle enstrümantel ve sözlü olma özelliğine sahip. Bu albümde diğerlerinden farklı olarak bas gitarda Kerem Tüzün yerine Levent Candaş yer alıyor. Yine klavyeyi Ozan Yılmaz ve davulu da Nedim Ruacan çalacak.

:: Albüm hakkında yeni bilgiler geldikçe sitemizde duyrulacaktır.
:: Demir Demirkan'ın elimize henüz ulaşan stüdyo kaydı resimlerini www.demirdemirkanfan.com da görebilirsiniz.

Geri